Sitede Ara

DMR Telsizler

DMR Telsiz Çözümleri


DMR telsiz seçenekleri, Denge Telekom markası altında satışa sunulmaktadır. İhtiyacınıza yönelik DMR telsiz ürünlerinden herhangi birini seçerek, kurum içinde güvenlik sağlayıp kesintisiz iletişimi mümkün hale getirebilirsiniz.

DMR TELSİZLER


DMR telsiz seçenekleri Denge Telekom markası altında satışa sunulmaktadır. İhtiyacınıza yönelik DMR telsiz ürünlerinden herhangi birini seçerek kurum içinde güvenlik sağlayabilir ve kesintisiz iletişimi mümkün hale getirebilirsiniz.

DMR Telsiz Sistemi


DMR (Digital Mobile Radio) ya da dijital mobil telsiz ticari amaçla ortaya çıkan ancak sunduğu avantajlar ve internet altyapısını kullanan bir telsiz sistemi olmasıyla dünya çapında oldukça fazla tercih edilen telsiz sistemidir. Avrupa Telekomünikasyon Standartları Enstitüsü (ETSI) tarafından 2005 yılında onaylanan ve profesyonel telsiz kullanıcıları için tasarlanan sayısal telsiz haberleşme sistemidir. Dmr sayısal telsiz sistemi sesi önce sayısal veriye çevirir. Çevrilen bu ses kalitenin korunması için oldukça yüksek bir boyuttadır. DMR Telsiz sisteminin en büyük avantajı, zaman bölmeli bir erişim sistemine sahip olması ve tek bir röle ve duplexer ile tek bir frekans üzerinden 2 kanal sunmasıdır. Yani bir kanalda iki zaman parçası sayesinde birbirine karışmayan iki ayrı haberleşme yapmanıza imkan tanır. Dmr telsizi kullanıcılarına pek çok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlar;

Hem dijital hem analog modda kullanma
Birçok yeni yazılım teknolojisi barındırmaktadır.
Sinyallerin iletiminde hem mevcut altyapıyı hem de anten sistemleri kullanılabilir.
Gelişmiş metin mesajları ve durum düğmelerinin tümü bir dijital radyo kanalına gömülebilir.
Bir kanalda daha fazla konuşma yapabilme imkanı
Denge Telekom güvencesi ile satışa sunulan Hytera  markalı Bas Konuş Telsizler oldukça sağlamdır. Böylece uzun yıllar boyunca kullanarak tasarruf edebilirsiniz.
Gelişmiş algoritmalar sayesinde arka plan gürültüsü büyük ölçüde azaltılır.

DMR Telsiz Çeşitleri


Sayısal telsiz sistemi olan DMR telsiz çeşitleri şunlardır;
Atex Exproff Telsizler
El telsizleri
Dijital PMR El Telsizleri
Dijital Profesyonel El Telsizleri
Araç Telsizleri
Röle Sistemleri ve
Analog Telsizler olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır.

A.Ö

Ahmet Hakan Öçaldı

google

google

güvenlik ve haberleşme alanında lider bir firma

H.E

Hüsnü Erkek

google

google

Güvenlik ve Haberleşme konusunda en üst düzeyde bir firma. Kısa zaman kalıcı çözümler sunuyorlar.

MERAK ETTİKLERİNİZ

DMR protokolü nedir?
Dmr protokolü, ETSI tarafından onaylanan ve profesyonel mobil radyo kullanıcıları için tasarlanan bir sayısal radyo haberleşmesi standardıdır.
Birden fazla dmr telsiz seçeneği bulunmaktadır. Kullanım özelliklerine göre telsizlerinde kullanıldığı sektör değişiklik göstermektedir.
Kimler Tercih Etmeli?
DMR telsiz sistemi, sunmuş olduğu avantajlar ve internet altyapısını kullanması ve telefona benzer özellikler taşıdığı için pek çok kişi tarafından tercih etmeli.
DMR telsiz fiyatları, taşıdığı ek özelliklere ve çeşitlerinine göre farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.