Sitede Ara

Görev Kritik Sistemleri

#BirlikteGeleceğeGüvenle

DÜNDEN BUGÜNE

DENGE TELEKOM

25+
YIL DENEYIM
5600+
TELSIZ SATIŞ
23+
TELSIZ KIRALAMA
500+
TAMAMLANAN PROJE
DENGE TELEKOM

Görev Kritik Sistemleri

Kritik ağ yapıları olarak da bilinen Görev Kritik Sistemleri (Mission Critical Services), Türkiye Cumhuriyeti tarafından yetkilendirilmiş ve genel olarak kamu, demiryolları ve deniz güvenliği ile ilgili alanlarda kullanılan özel telekomünikasyon sistemleridir. Bu sistemler yapısı gereği klasik telsiz sistem fonksiyonlarını, 4G ve 5G haberleşme sistemi altyapısından ve standart 4G-5G mobil telefonlar üzerinden yapmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda görev kritik sistemleri normal ses, video ve veri servislerinden farklı olarak, haberleşme şebeke kaynaklarından en üst seviyede hizmet almakla beraber öncelikli, hızlı, güvenilir ve kaliteli haberleşme olanağı sağlamaktadır

Kritik Haberleşme Çözümleri Kapsamı

Kritik Haberleşme Çözümleri özellikle acil durumlarda, hızlı ve kesintisiz bir iletişim oldukça önemlidir. Bu noktada patlamaya karşı dirençli atex exproof telsizlere, bas konuş telsizlere ve tetra telsizlere sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaç doğrultusunda Denge Telekom kritik anlarda iletişimi sağlamanız adına tüm kritik haberleşme sistemini kurar. Böylelikle güvenliğin üst düzeyde olması ve iletişimin hızlı bir şekilde devam etmesi gereken anlarda, kesintisiz iletişimi sağlayarak, kritik anlarda iletişimi güvence altına alır. Bu sayede kritik ağ yapıları ile acil durumlarda hızlı müdahale imkanı sağlanır ve olası riskler minimize edilir.

Kritik Haberleşme Sistemi Kurumunuza Hangi Faydaları Sağlar?

Kritik ağ yapıları alanında uzman bir firma ile çalışmak, büyük önem arz etmektedir. Özellikle görev kritik sistemleri kritik anlarda (afet vb.) kaliteli bir iletişim olanağı sağlar. Özellikle kritik haberleşme çözümleri kapsamında pekçok telsiz seçeneği arasından, telsiz seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca İletişim kurduğunuz telsiz rölesi ve telsiz frekans şifreleri size özel olacağından, dinlenme veya başka bir iletişimi duyma olanağınız olmamaktadır. Denge Telekom’un Kritik Haberleşme Çözümleri kapsamda sağladığı avantajlar şunlardır;

İş Sürekliliği ve Güvenilirlik: Denge Telekom görev kritik sistemleri kapsamında, kritik anlarda iletişim güvenilirliğini üst düzeyde tutmaktadır.
Risk Azaltma: Bunun yanı sıra Denge Telekom olası acil durumlarda kurumun risklere karşı daha dirençli olmasına yardımcı olur.
Rekabet Üstünlüğü: Güçlü bir iş sürekliliği planı ve kritik haberleşme sistemlerinin etkin kullanımı, kurumu rakiplerinden ayıran bir faktör olabilir. Bu nedenle Denge Telekom Kriz durumlarında hızlı ve etkili bir şekilde müdahale edebilmenizi sağlayarak, rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olur.
Yasal Uyumluluk:Denge Telekom tarafından sağlanan tüm telsizler, telsiz bakımları vs. gibi hizmetler yasal uyumluluk çerçevesinde yapıldığı için hukuka aykırı bir durum oluşmamaktadır.

Bu doğrultuda, Denge Telekom tüm görev krik sistemleri sürecini sizin adınıza yürütmektedir. Böylelikle kritik anlarda veya acil durumlarda güvenilir iletişimin sağlanmasına olanak tanınır.

Biz Kimiz

Çözüm Ortağınız

Bizimle İletişime Geçin!

Satın alma, kiralama, özel projelendirme ve keşif için Denge Telekom ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Çözümler

Kamu ve özel sektörde özellikle güvenlik, inşaat, enerji, altyapı ve ulaşım alanlarında sunmuş olduğu sayısız çözüm ile alanında eşsiz bir referans listesine sahiptir.

Yeniliklerin Öncüsü

Telsiz entegrasyonu alanında TETRA ve DMR teknolojilerinde hem multicast hem de simulcast çözümleri sunmaktadır. Yeni gelişen sayısal teknolojilerin ilk uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Neden Hytera?

Hytera sunmuş olduğu telsiz ürün ve teknolojileri ile dünya çapında tercih edilmektedir.

Teklif / Bilgi İste

Gönder
#BirlikteGeleceğeGüvenle