Sitede Ara

HYT TELSİZLER

#BirlikteGeleceğeGüvenle

HYT Telsiz Sistemleri


Denge Telekom Türkiye Hytera distribütörlüğünde HYT telsiz satış hizmeti vermektedir. Pek çok alanda kesintisiz iletişim kurmanıza olanak tanıyan HYT telsiz modellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

HYT Telsiz Nedir?

HYT telsiz, hytera telsizin kısatılmasıdır. Hytera telsiz markası genel merkezi Çin’de yer alan telsiz üreticisidir. Denge Telekom, Hytera Türkiye telsiz distribütörlüğü ile haberleşme telsiz teknolojileri hizmet sunumu gerçekleştirmektedir. Kesintisiz iletişim kurmanız adına telsiz satış hizmeti vermektedir.

HYT Telsiz Teknolojileri

HYT telsiz çeşitleri son teknolojinin yer aldığı ve sürekli gelişimin gerçekleştiği telsizlerdir. Sektör bilgisi ve yıllara dayanan deneyimi ile HYT telsizler her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. HYT telsiz teknolojileri ve HYT telsiz çeşitleri ile güvenli ve kesintisiz iletişim kurabilme olanağını yakalayabilirsiniz.

HYT DMR Telsiz Teknolojileri

HYT DMR telsiz sistemleri; gelişmiş dijital ses kodlama ve kanal kodlama teknolojilerine sahiptir. Yüksek kapsama alanına sahip HYT DMR telsiz sistemleri analog telsizlerden daha geniş aralıkta iletişim kurmanıza olanak tanır. Üstün ses performansı ve şifreleme özelliği ile öne çıkmaktadır.

HYT Tetra Telsiz Teknolojileri

HYT tetra telsiz sistemleri güvenlik şifreleme ve uçtan uca şifreleme özellikleri ile ön plana çıkmaktadırlar. Ayrıca; sağlamış oldukları pin ve puk tarzı kişiye özel erişim özelliği sayesinde güvenli iletişim kurabilirsiniz.

HYT Bas Konuş POC Teknolojileri

HYT bas konuş POC telsiz sistemleri internet teknolojisini kullanan ve sesin kesintisiz bir şekilde iletilmesine olanak tanıyan olanak tanıyan telsiz sistemidir. HYT yeni nesil bas konuş telsiz sistemleri ile kesintisiz iletişim kurabilirsiniz.

HYT Telsiz Çeşitleri

HYT telsizler ürün çeşitliliği bakımından oldukça zengindir. Her sektör ve alanda kullanmak için telsiz çeşit ve telsiz modelleri bulunmaktadır. HYT telsiz çeşitleri arasıda; hyt atex telsizler, hyt el telsizler, hyt nalog telsizler, hyt pmr telsizler, hyt araç telsizler ve hyt el telsiz seçeneklerini bulabilirsiniz.

HYT Telsiz Sistemleri

Pek çok sektörde kullanmanız için üretilen HYT telsiz sistemlerini. Güvenlik şirketleri, organizasyon şirketleri, AVM, üniversiteler, ulaşım sektörü gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklere sahip telsiz çeşitleri arasında seçim yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

HYT Telsiz Sistem Özellikleri

Her hyt telsiz çeşidinin kendine has özellikleri olmakla beraber genel itibariyle hyt telsiz sistemleri şu özelliklere sahiplerdir:

  • Yüksek kalitede ses iletimi
  • Tüm gün iletişiminizin yarıda kalmayacağı uzun pil ömrü
  • Güvenli bir şekilde iletişim kurmanıza olanak tanıyacak şifreleme özellikleri
  • Toz ve su girişini engelleyecek sağlam yapıda telsizlere
  • Kolay kullanım özelliği ile anlık iletişim kurabilirsiniz.

#BirlikteGeleceğeGüvenle