Sitede Ara
Telsiz Görseli

Hytera HR1069 Telsiz Terminali

RD625, binalarda ve tünellerde güvenilir radyo kapsama alanı sağlamak için özel olarak tasarlanmış bir dijital tekrarlayıcıdır. RD625, Dijital Mobil Radyo (DMR) açık ETSI standardına uygun olarak geliştirilmiştir ve dijital veya analog sinyallerle çalıştırılabilir.

Ürün Özellikleri Çift mod ve otomatik değiştirme Şifreleme ve kolay kurulum
Batarya
-
Çalışma Modları
-
Depolama Sıcaklık Aralığı
-40 ° C ile +85 ° C
Frekans Kararlılığı
± 0,5 ppm
Kanal Aralığı
12,5 / 20/25 kHz
Kanal Sayısı
1024
Sıcaklık Aralığı
-30 ° C ile +60 ° C
Toza & Neme Karşı Koruma
-
Zone Sayısı
-

HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBUTÖRÜ

Cihaz Görseli

Öne Çıkan Özellikler

VOIP ÖZELLİĞİ

VoIP özel otomatik şube santrallerini bağlama RD625 tekrarlayıcı, DMR radyo ağındaki mevcut VoIP telefon sistemlerine SIP abonesi olarak bağlantı sağlar. Bu, DMR radyo abonelerinin telefon şebekesinden katılımcılarla yarı çift yönlü görüşmeler yapmasına olanak tanır. Telefon aboneleri, radyo şebekesinde bireysel veya grup olarak arama yapma seçeneğine sahiptir.

AC/DC GEÇİŞ

Otomatik AC / DC geçiş RD625’in entegre güç kaynağı, alternatif akım ve doğru akım arasında otomatik olarak seçim yapar. Bu, tekrarlayıcıyı normal güç kaynağına ek olarak bağımsız bir doğru akım kaynağına (UPS) bağlayarak arızaya dayanıklı bir radyo sinyali sağlamayı mümkün kılar. AC kaynağı arızalanırsa, RD625 otomatik olarak ikinci güç kaynağına geçer.

TASARIM & KONTROL

Kompakt hepsi bir arada tasarım RD625, verici ve alıcı bileşenlerini, güç kaynağını ve dupleksleyiciyi (isteğe bağlı) kompakt kasasında birleştirir. Tekrarlayıcı tanılama ve kontrol sistemi (RDAC) RD625, PC tabanlı bir uygulama kullanılarak izlenebilir, kontrol edilebilir ve kontrol edilebilir. Yazılım, birden çok noktadan ağ erişimini destekler ve yöneticilerin DMR radyo ağını izlemesini sağlar.

ESNEK IP AĞI

Hytera’nın DMR tekrarlayıcısı, birden çok siteye sahip IP tabanlı bir iletişim ağına bağlanabilir. Dolaşım işlevi, bu radyo ağındaki radyolara hücreler arasında ses ve veri hizmetleri sağlamak için kullanılır.

Hytera HR1069 Telsiz Terminali

Hytera HR1069 Telsiz Terminali, geniş frekans aralığı ve yüksek kanal kapasitesiyle öne çıkan bir iletişim cihazıdır. UHF ve VHF frekansları arasında çalışabilir, böylece farklı iletişim ihtiyaçlarını karşılayabilir. 64 kanal kapasitesiyle, çeşitli iletişim senaryolarına uygun esneklik sunar. Gelişmiş besleme voltajı seçenekleri, HR1069'un farklı güç kaynaklarına uyum sağlamasını sağlar. Ayrıca, kompakt boyutları ve hafif tasarımı, taşınabilirlik ve kurulum kolaylığı sağlar. HR1069 Telsiz Terminali, çeşitli program ve bağlantı kablosu seçenekleriyle birlikte gelir, böylece kurulum ve entegrasyon süreçleri kolaylaştırılır. Harici hoparlörler, el mikrofonları ve masaüstü mikrofonlar gibi çeşitli aksesuarlar, kullanıcıların iletişim deneyimini daha da geliştirmelerine olanak tanır. Güçlü ve dayanıklı tasarımıyla, Hytera HR1069 Telsiz Terminali, çeşitli endüstriyel ve ticari iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir çözümdür.

Hytera HR1069 Telsiz Terminali Fiyatları

Hytera HR1069 Telsiz Terminali'nin fiyatı, sunduğu özelliklere, ek aksesuarlara ve kullanım senaryolarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Fiyatlar hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Devamını Oku

Hytera HR1069 Telsiz Terminali Teknik Özellikler

Genel Özellikler

Frekans Aralığı UHF: 400-470MHz
VHF: 136-174MHz
Kanal Kapasitesi 64
Besleme Gerilimi DC +13.6v ± 15% AC 100-240V
Boyutlar 44 x 483 x 366 mm
Ağırlık 5.8kg
PC 37 PROGRAM KABLOSU Tekrarlayıcı için program kablosu
PC 40 PROGRAM KABLOSU (DB26/USB) Mobil telsizler tekrarlayıcı için DB 26 program kablosu
POA147 TEKRARLAYICI YEDEKLEME KABLOSU Röle için yedek kablo
PC 49 ARKA ARKAYA VERİ KABLOSU Mobil telsizler ve röle için Sırt sırta program kablosu
PC 110 ARKA ARKAYA VERİ KABLOSU Arka arkaya veri kablosu (analog/dijital) (MD785-RD985S veya RD985-RD985S’yi bağlamak için)
PC 142 KABLOSUZ BAĞLANTI ARKA ARKAYA KABLO
Kablosuz Bağlantı Sırt Sırta kablo, siyah, 28AWG DB9/M-DB26/M L=1m”
PWC03 Birleşik Krallık veya AB fişli (RoHS) AC güç kablosu
3 damarlı AC güç kablosu (IEC-C13 su ısıtıcısı kablosu, isteğe bağlı olarak İngiltere veya AB elektrik fişi ile), uzunluk 1,8 m, Çin, AB, Birleşik Krallık, ABD, Avustralya ve İsviçre’deki geçerli standartlarla uyumludur.”
SM09D1 HARİCİ HOPARLÖR (15W) Mobil telsizlerle (15W) kullanılmak üzere net ses çıkışı ve ayarlanabilir brakete sahip harici hoparlör
SM16A1 EL MİKROFONU (IP54) Mobil telsizlerle kullanılmak üzere 10 pimli havacılık konektörlü IP54 uyumlu el mikrofonu.
SM16A2 EL MİKROFONU (IP67) Röle ve mobil telsizlerde kullanılabilir IP67 uyumlu el mikrofonu sağlam,güvenilir ve mükkemel performans sağlar
SM10A1 Büyük PTT özellikli masaüstü mikrofonu Rahat ve verimli çalışma sağlayan büyük PTT’li ve kilitlenebilir monitör tuşlu masa mikrofonu
Kullanım Alanı Görseli
Oteller
Kullanım Alanı Görseli
AVM
Kullanım Alanı Görseli
Hastaneler
Kullanım Alanı Görseli
Okullar

Hytera HR1069 Telsiz Terminali Kullananların Yorumları

Yorumlar

E.Y

Emre Yılmaz

Hytera HR1069, geniş frekans aralığı ve 64 kanal kapasitesiyle iletişimde esneklik sağlıyor.
Taşınabilir tasarımı sayesinde farklı ortamlarda kullanımı kolaylığı sağlıyor.

A.K

Alperen Kaya

Hytera HR1069 çok şık tasarımı var. farklı program kablosu ve mikrofon seçenekleri ile kullanıcıların özelleştirilmiş iletişim çözümleri geliştirmesine olanak sağlıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum

A.Ö

Alparslan Öztürk

Sağlam tasarımı, geniş frekans aralığı ve 64 kanal kapasitesiyle çok kullanışlı bir telsiz terminali. Aksesuar seçenekleriyle de tam istediğim gibi yapılandırabiliyorum.

Biz Kimiz

Çözüm Ortağınız

Bizimle İletişime Geçin!

Satın alma, kiralama, özel projelendirme ve keşif için Denge Telekom ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Çözümler

Kamu ve özel sektörde özellikle güvenlik, inşaat, enerji, altyapı ve ulaşım alanlarında sunmuş olduğu sayısız çözüm ile alanında eşsiz bir referans listesine sahiptir.

Yeniliklerin Öncüsü

Telsiz entegrasyonu alanında TETRA ve DMR teknolojilerinde hem multicast hem de simulcast çözümleri sunmaktadır. Yeni gelişen sayısal teknolojilerin ilk uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Neden Hytera?

Hytera sunmuş olduğu telsiz ürün ve teknolojileri ile dünya çapında tercih edilmektedir.

Teklif / Bilgi İste

Gönder
#BirlikteGeleceğeGüvenle