Sitede Ara
Telsiz Görseli

Hytera PD365LF Lisanssız Dijital PMR Telsiz

Yeni yazılımla: Yasal patent davalarının bir sonucu olarak, dijital işlem için TDMA doğrudan modu kaldırıldı. Hytera patentli Pseudo Trunking ile doğrudan modda iki paralel çağrı hala mümkündür.

Hytera’dan gelen PD365, cep formatında bir iş radyosudur. Kompakt tasarım ve sezgisel kullanım, bu DMR el telsizini güvenilir dijital radyo iletişimi için arkadaşınız yapar.

Ürün Özellikleri Analog ve dijital modda kullanılabilir Uzun pil ömrüne sahiptir. Kolay kullanım
Batarya
2200 mAh (lityum iyon Batarya)
Çalışma Modları
-
Depolama Sıcaklık Aralığı
-
Frekans Kararlılığı
± 0,5 ppm
Kanal Aralığı
12,5 kHz (analog)12,5 kHz (dijital)
Kanal Sayısı
32
Sıcaklık Aralığı
-
Toza & Neme Karşı Koruma
-
Zone Sayısı
3

HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBUTÖRÜ

Telsiz Görseli

Öne Çıkan Özellikler

Dijital Şifreleme

Algoritmalar kullanmadan temel şifreleme gizlice dinlemeye karşı bağışıklığı artırır. IP çoklu site sistemlerinde otomatik hücre yeniden seçimi (dolaşım) (isteğe bağlı)

Entegre Anten & Fiyat

Eşsiz entegre anten tasarımı, radyoda büyük bir anten olmadan mükemmel kullanılabilirlik sağlar. PD365, çok sayıda işleve ek olarak, size dijital mobil radyo dünyasına makul bir fiyata hızlı ve kolay giriş sunar.

Dijital Mobil Telsiz

Dijital mobil telsiz hiç bu kadar iyi görünmemişti PD365 el telsizi, akıllı telefon biçimindeki şık ve kompakt tasarımı ve sezgisel çalışmasıyla mükemmeldir. Sadece 160 g ağırlığında, uzun çalışma günlerinde bile rahatlıkla taşınabilir.

Analog & Dijital Kanal

Bu işlev, PD365’in analog ve dijital sinyalleri algılamasını ve otomatik olarak ilgili çalışma moduna geçmesini sağlar.

Hytera PD365LF Lisanssız Dijital PMR Telsiz

Hytera PD365LF Lisanssız Dijital PMR Telsiz, kompakt tasarımı ve güçlü özellikleri ile dikkat çeker. Bu cihaz, yeni yazılımıyla birlikte, yasal patent davalarının bir sonucu olarak dijital işlem için TDMA doğrudan modunu kaldırmıştır. Ancak, Hytera'nın patentli Pseudo Trunking özelliği sayesinde, doğrudan modda iki paralel çağrı yapma imkanı hala mevcuttur. Bu lisanssız dijital PMR telsizi, güvenilir dijital radyo iletişimi için mükemmel bir çözümdür. PD365LF, kullanımı kolay ve sezgisel bir arayüzle donatılmıştır, böylece işletmeler için etkili ve hızlı iletişim sağlar. Cep formatındaki tasarımı, taşınabilirlik ve kullanım kolaylığı sunar, böylece bu el telsizi iş yerindeki ekiplerin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verebilir.

Hytera PD365LF Lisanssız Dijital PMR Telsiz Fiyatları

Hytera PD365LF Lisanssız Dijital PMR Telsiz Fiyatları konusunda sizin için özel tekliflerimizle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size en uygun fiyatlarla kaliteli iletişim çözümleri sunmak için buradayız. İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan bu telsizle, ekipleriniz arasındaki iletişimi daha etkili ve verimli hale getirebilirsiniz."

Devamını Oku

Hytera PD365LF Lisanssız Dijital PMR Telsiz Teknik Özellikleri

  • Lityum iyon batarya
  • Kemer Klipsi
  • El kayışı
  • Güç adaptörü
Kullanım Alanı Görseli
Organizasyonlar
Kullanım Alanı Görseli
Konserler

Hytera PD365LF Lisanssız PMR Telsiz Kullananların Yorumları

Yorumlar

P.K

Poyraz K.

Perakende sektöründe çalışan biri olarak, mağazamızda PD365LF telsizleri kullanıyoruz. Şık tasarımı ve kullanımı kolay menüsü ile herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

A.B

Adem B.

Ofis içi iletişimimizi güçlendirmek amacıyla PD365LF telsiz sistemini tercih ettik. Ofis içinde dolaşırken veya toplantılarda anında iletişim kurabilmek, ekip işbirliğini artırmamıza yardımcı oldu.

A.Ş

Atakan Ş.

Güvenlik sektöründe çalışan biri olarak, PD365LF telsizlerinin sağladığı dayanıklılık ve hızlı iletişim benim için önemli.

Biz Kimiz

Çözüm Ortağınız

Bizimle İletişime Geçin!

Satın alma, kiralama, özel projelendirme ve keşif için Denge Telekom ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Çözümler

Kamu ve özel sektörde özellikle güvenlik, inşaat, enerji, altyapı ve ulaşım alanlarında sunmuş olduğu sayısız çözüm ile alanında eşsiz bir referans listesine sahiptir.

Yeniliklerin Öncüsü

Telsiz entegrasyonu alanında TETRA ve DMR teknolojilerinde hem multicast hem de simulcast çözümleri sunmaktadır. Yeni gelişen sayısal teknolojilerin ilk uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Neden Hytera?

Hytera sunmuş olduğu telsiz ürün ve teknolojileri ile dünya çapında tercih edilmektedir.

Teklif / Bilgi İste

Gönder
#BirlikteGeleceğeGüvenle