Hytera PD405 Profesyonel, Lisanslı, DMR, Ekransız El Telsizi

DMR Telsiz için uygun fiyatlı.

DMR Logo
Hytera PD405
Hytera 360 View

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Yeni yazılımla: Yasal patent davalarının bir sonucu olarak, dijital işlem için TDMA doğrudan modu kaldırıldı. Hytera patentli Pseudo Trunking ile doğrudan modda iki paralel çağrı hala mümkündür.

PD405 DMR el telsizi size başlangıç ​​fiyatıyla geleneksel DMR telsizi sunar. Özellikle dayanıklıdır ve dijital modda kayda değer 16 saate kadar şarj edilebilir pil ile sağlanan çalışma süreleriyle başarılır. Ayrıca karışık kanal çalışmasını destekler, böylece tek bir kanaldaki analog ve dijital sinyalleri tespit edebilir ve otomatik olarak ilgili çalışma moduna geçebilir.

KULLANIM ALANLARI

 • Organizasyonlar
 • İnşaat Alanları
 • Konserler

DOWNLOADS

UZUN PİL ÖMRÜ

Ömür Dijital modda 16 saate kadar pil ömrü ile PD405 dayanıklılık gösterir ve bu nedenle uzun süre kullanıldığında bile güvenilirdir.

ETKİLEYİCİ SES

Dahili dijital teknolojisi ile PD405, gürültülü ortamlarda ve telsiz kapsama alanının dış çevresinde bile olağanüstü ses kalitesi üretir.

FREKANS SPEKTURUMU

TDMA işlemi sayesinde PD405, mevcut bant genişliğini geleneksel analog radyoda kıyasla iki kat kanalla yapılandırmanıza olanak tanır. Bunun spektrum kıtlığının artması üzerinde açık bir hafifletici etkisi vardır.

ANALOG & DIGITAL

Bu işlev nedeniyle PD405, alınan analog ve dijital sinyaller arasında ayrım yapabilir ve otomatik olarak ilgili çalışma moduna geçer.

SAĞLAM & GÜVENLİ

PD405 el telsizi IP55’e göre toza ve suya dayanıklıdır ve ABD askeri standardı MIL-STD-810 C / D / E / F / G’ye uygundur.

DİGİTAL ŞİFRELEME

Algoritmalar kullanmadan temel şifreleme gizlice dinlemeye karşı bağışıklığı artırır. IP çoklu site sistemlerinde otomatik hücre yeniden seçimi (dolaşım) (isteğe bağlı).

Teklif / Bilgi İste

  Doğrulama ?

  captcha

  Denge Telekom Hakkımızda

  “DENGE TELEKOM | HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ”

  Denge Telekom
  Denge Telekom

  Aksesuar Seçenekleri

  Çeşitli ses seçeneklerinden şarj çözümlerine kadar cihazınızı kişiselleştirin, kullanıcı deneyiminizi geliştirin.

  Ses Kalitesi

  Ses geliştirme ve güçlü hoparlörler ile net bir şekilde iletişim kurun.

  Sağlamlık

  Toz ve su girişine karşı korumalı radyoların zorlu koşullarda çalıştığından emin olun.

  Dünya Markası

  Yüksek kalitesi ile düşmeye dayanıklı performans ile kullanımı rahat – Hytera telsizleri gerçek dünya için üretilmiştir.

  Pil Ömrü

  Her zaman bağlantıda olmanızı sağlayan en yeni pil teknolojisi ve optimizasyon özellikleriyle, tek bir şarjla çalışma vardiyasından kolayca daha uzun süre dayanabilirsiniz.

  Güçlü Sadelik

  Sadece bir telsizden fazlası, geleneksel analog teknolojinin ötesine geçin ve Hytera’nın özelliklerle dolu iki yönlü telsizlerini keşfedin, çalışan güvenliğini artırın ve iletişim verimliliğinizi artırın.

  Open chat
  Nasıl yardımcı olabilirim?

  Enter your keyword