Hytera PD415 Profesyonel, Lisanslı, DMR, Ekransız El Telsizi

Entegre RFID okuyucu

DMR Logo
Hytera PD415
Hytera 360 View

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Yeni yazılımla: Yasal patent davalarının bir sonucu olarak, dijital işlem için TDMA doğrudan modu kaldırıldı. Hytera patentli Pseudo Trunking ile doğrudan modda iki paralel çağrı hala mümkündür.

PD415 DMR el telsizi size geleneksel DMR telsiz ve entegre bir RFID okuyucu sunar. Hytera Devriye Sisteminin bir parçası olarak, karmaşık binalarda devriye gezen güvenlik personeli için ideal bir telsizdir. PD415 özellikle dayanıklıdır ve dijital modda kayda değer 16 saate kadar şarj edilebilir pil ile sağlanan çalışma süreleriyle başarılır.

KULLANIM ALANLARI

 • Organizasyonlar
 • İnşaat Alanları
 • Konserler

DOWNLOADS

ENTEGRE RFID OKUYUCU

Entegre RFID okuyucu Entegre RFID okuyucu ile PD415, bir RFID etiketinden bilgileri okuyabilir ve bu bilgileri radyo ile otomatik olarak iletebilir. Bu şekilde telsiz, Hytera Patrol Sistemini destekler.

DEVRİYE SİSTEMİ

Hytera Devriye Sistemi devriye bilgilerinin yönetimi için bir devriye sistemidir. Bu çözüm, güvenlik personelinin konumlarının dijital bir harita üzerinde merkezi olarak ve gerçek zamanlı olarak izlenmesini sağlar.

ETKİLEYİCİ SES

Dahili dijital teknolojisi ile PD415, gürültülü ortamlarda ve telsiz kapsama alanının dış çevresinde bile olağanüstü ses kalitesi üretir.

FREKANS SPEKTURUMU

Frekans spektrumunun iyileştirilmiş kullanımı TDMA işlemi sayesinde PD415, mevcut bant genişliğini geleneksel analog radyoda kıyasla iki kat kanalla yapılandırmanıza olanak tanır. Bunun spektrum kıtlığının artması üzerinde açık bir hafifletici etkisi vardır.

ANALOG & DIGITAL

Bu işlev, PD415’in analog ve dijital sinyalleri algılamasını ve otomatik olarak ilgili çalışma moduna geçmesini sağlar.

PİL ÖMRÜ & SAĞLAMLIK

PD415 el telsizi IP54’e göre toza ve suya dayanıklıdır ve ABD askeri standardı MIL-STD-810 C / D / E / F / G’ye uygundur.

Dijital modda 16 saate kadar pil ömrü ile PD415 dayanıklılık gösterir ve bu nedenle uzun süre kullanıldığında bile güvenilirdir.

Teklif / Bilgi İste

  Doğrulama ?

  captcha

  Denge Telekom Hakkımızda

  “DENGE TELEKOM | HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ”

  Denge Telekom
  Denge Telekom

  Aksesuar Seçenekleri

  Çeşitli ses seçeneklerinden şarj çözümlerine kadar cihazınızı kişiselleştirin, kullanıcı deneyiminizi geliştirin.

  Ses Kalitesi

  Ses geliştirme ve güçlü hoparlörler ile net bir şekilde iletişim kurun.

  Sağlamlık

  Toz ve su girişine karşı korumalı radyoların zorlu koşullarda çalıştığından emin olun.

  Dünya Markası

  Yüksek kalitesi ile düşmeye dayanıklı performans ile kullanımı rahat – Hytera telsizleri gerçek dünya için üretilmiştir.

  Pil Ömrü

  Her zaman bağlantıda olmanızı sağlayan en yeni pil teknolojisi ve optimizasyon özellikleriyle, tek bir şarjla çalışma vardiyasından kolayca daha uzun süre dayanabilirsiniz.

  Güçlü Sadelik

  Sadece bir telsizden fazlası, geleneksel analog teknolojinin ötesine geçin ve Hytera’nın özelliklerle dolu iki yönlü telsizlerini keşfedin, çalışan güvenliğini artırın ve iletişim verimliliğinizi artırın.

  Open chat
  Nasıl yardımcı olabilirim?

  Enter your keyword