Hytera PD565 Lisanslı Dijital Telsiz

Kompakt Tasarım ve uygun fiyat.

DMR Logo
Hytera PD565
Hytera 360 View

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Yeni yazılımla (R9.0): Yasal patent davalarının bir sonucu olarak, dijital işlem için TDMA doğrudan modu kaldırıldı. Hytera patentli Pseudo Trunking ile doğrudan modda iki paralel çağrı hala mümkündür.Hytera’nın PD565’i kompakt tasarımı, işlev yelpazesi ve paranızın tam karşılığını verir. Dijital ve analog mobil radyo desteği ile PD565, profesyonel dijital mobil radyo dünyasına girmek için mükemmel bir arkadaşınızdır

KULLANIM ALANLARI

 • Organizasyonlar
 • İnşaat Alanları
 • Konserler

DOWNLOADS

KULLANIM KOLAYLIĞI

PD5 serisinin telsizleri özellikle ergonomik ve kullanımı kolaydır. Sadece 280 g ağırlığa sahip olan PD565, size yüksek düzeyde taşınabilirlik konforu sunar.

MALİYET & SES KALİTESİ

Maliyet açısından verimli üstün ses kalitesi ile hata düzeltme dar bant codec’i ve dijital teknolojilerin birlikte kullanımı ile, PD565 bile gürültülü ortamlarda ve radyo kapsama çevre bölgelerindeki mükemmel ses kalitesi sağlar.

UZUN PİL ÖMRÜ

PD565, ETSI Dijital Mobil Radyo (DMR) standardına uygun olarak geliştirilmiştir. İsteğe bağlı olarak temin edilebilen 2000 mAh pil ile 20 saat bile olacaktır.

ANALOG/DIGITAL TELSIZ

PD565, ETSI radyo standardı Dijital Mobil Radyo (DMR) ile uyumlu olarak geliştirilmiştir. El telsizi, geleneksel DMR modunu destekler ve manuel modda da çalıştırılabilir. Bunun da ötesinde, radyolar Hytera XPT radyo sistemlerini desteklemektedir. Bu, PD5 serisinin terminallerini dijital mobil radyoya geçiş için ideal bir arkadaş yapar.

Teklif / Bilgi İste

  Doğrulama ?

  captcha

  Denge Telekom Hakkımızda

  “DENGE TELEKOM | HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ”

  Denge Telekom
  Denge Telekom

  Aksesuar Seçenekleri

  Çeşitli ses seçeneklerinden şarj çözümlerine kadar cihazınızı kişiselleştirin, kullanıcı deneyiminizi geliştirin.

  Ses Kalitesi

  Ses geliştirme ve güçlü hoparlörler ile net bir şekilde iletişim kurun.

  Sağlamlık

  Toz ve su girişine karşı korumalı radyoların zorlu koşullarda çalıştığından emin olun.

  Dünya Markası

  Yüksek kalitesi ile düşmeye dayanıklı performans ile kullanımı rahat – Hytera telsizleri gerçek dünya için üretilmiştir.

  Pil Ömrü

  Her zaman bağlantıda olmanızı sağlayan en yeni pil teknolojisi ve optimizasyon özellikleriyle, tek bir şarjla çalışma vardiyasından kolayca daha uzun süre dayanabilirsiniz.

  Güçlü Sadelik

  Sadece bir telsizden fazlası, geleneksel analog teknolojinin ötesine geçin ve Hytera’nın özelliklerle dolu iki yönlü telsizlerini keşfedin, çalışan güvenliğini artırın ve iletişim verimliliğinizi artırın.

  Open chat
  Nasıl yardımcı olabilirim?

  Enter your keyword