Hytera PD685 Lisanslı Dijital El Telsizi

PD6 serisinin amiral gemisi.

DMR Logo
Hytera PD685

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Yeni yazılımla (R9.0): Yasal patent davalarının bir sonucu olarak, dijital işlem için TDMA doğrudan modu kaldırıldı. Hytera patentli Pseudo Trunking ile doğrudan modda iki paralel çağrı hala mümkündür.

El tipi radyo PD685, dijital radyoya geçiş için ideal bir arkadaştır. Hytera’nın PD6 serisinin bir üyesi olan PD685, hafif bir metal gövde sunar ve hem dijital hem de analog radyoyu destekler. Tam tuş takımı, üç programlanabilir tuş ve parlak LCD ekranı sayesinde PD685 kolayca ve sorunsuz bir şekilde çalıştırılabilir.

KULLANIM ALANLARI

 • Organizasyonlar
 • İnşaat Alanları
 • Konserler

DOWNLOADS

HAFİF & KÜÇÜK

PD6 serisinin telsizleri sadece 27 mm derinliğindedir ve bu da onları özellikle kompakt hale getirir. Muhafazalar, yüksek kaliteli alüminyum bir çerçevede kesilmiştir ve sadece 310 g (PD685) ağırlığında uzun süre taşınması rahattır.

UZUN PİL ÖMRÜ

Ürünle birlikte verilen 1500 mAh lityum-iyon pil ile, el tipi PD685 telsizin dijital modda en az 16 saatlik bir çalışma süresi vardır. İsteğe bağlı olarak temin edilebilen 2000 mAh pil ile 20 saat bile olacaktır.

GENİŞLETİLMİŞ FREKANS

Genişletilmiş frekans aralığı UHF’deki frekans aralığı 400 MHz’den 527 MHz’ye uzanır.

ÇOK YÖNLÜ

PD685 hem analog moda hem de dijital moda sahiptir ve analog radyo sistemleriyle uyumludur; sonuç olarak dijital çağa geçmeniz çok kolaydır. PD685, geleneksel DMR (DMR Tier II) ile birlikte DMR trunked radyoyu da desteklemektedir, ayrıca Hytera XPT ve simulcast sistemlerinde de kullanılabilir.

Teklif / Bilgi İste

  Doğrulama ?

  captcha

  Denge Telekom Hakkımızda

  “DENGE TELEKOM | HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ”

  Denge Telekom
  Denge Telekom

  Aksesuar Seçenekleri

  Çeşitli ses seçeneklerinden şarj çözümlerine kadar cihazınızı kişiselleştirin, kullanıcı deneyiminizi geliştirin.

  Ses Kalitesi

  Ses geliştirme ve güçlü hoparlörler ile net bir şekilde iletişim kurun.

  Sağlamlık

  Toz ve su girişine karşı korumalı radyoların zorlu koşullarda çalıştığından emin olun.

  Dünya Markası

  Yüksek kalitesi ile düşmeye dayanıklı performans ile kullanımı rahat – Hytera telsizleri gerçek dünya için üretilmiştir.

  Pil Ömrü

  Her zaman bağlantıda olmanızı sağlayan en yeni pil teknolojisi ve optimizasyon özellikleriyle, tek bir şarjla çalışma vardiyasından kolayca daha uzun süre dayanabilirsiniz.

  Güçlü Sadelik

  Sadece bir telsizden fazlası, geleneksel analog teknolojinin ötesine geçin ve Hytera’nın özelliklerle dolu iki yönlü telsizlerini keşfedin, çalışan güvenliğini artırın ve iletişim verimliliğinizi artırın.

  Open chat
  Nasıl yardımcı olabilirim?

  Enter your keyword