HYTERA RD985S

Tek Frekanslı Ağ ve Hytera XPT.

DMR Logo
Hytera RD985S
Hytera 360 View

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Dijital tekrarlayıcı RD985S gerçek bir çok yetenekli: Sadece analog ve DRM modlarında geleneksel radyo çalışmasını desteklemez, aynı zamanda DMR kanallı radyo sistemlerinde de kullanılabilir ve ayrıca DMR Simulcast ve Hytera XPT Sistemlerinde radyo kapsama alanından sorumludur .

Tekrarlayıcı, açık ETSI standardı Dijital Mobil Radyo (DMR) ile birlikte geliştirilmiştir ve teknik özellikleri sayesinde dijital radyoya giden yolda mükemmel bir arkadaşınızdır.

KULLANIM ALANLARI

 • Organizasyonlar
 • Polis Merkezleri
 • Askeri Alanlar
 • İnşaat Alanları
 • Kurumlar
 • Arama Kurtarma
 • Satış Organizasyonları

DOWNLOADS

PRO SYSTEM

Profesyonel radyo sistemlerinin kalbi Hytera’dan tüm tekrarlayıcılar IP modunda kapsamlı bir radyo ağına dijital modda bağlanabilir. Analog modda, tekrarlayıcılar arka arkaya birbirine bağlanabilir. Hem geleneksel analog hem de DMR modlarında (DMR Tier II), RD985 ve RD985S tekrarlayıcılar bir radyo sistemindeki RD625 ve RD965 tekrarlayıcılarla kullanılabilir.

UPDATE EDİLEBİLİR

Daha büyük zorluklar için yükseltilebilir RD985S tekrarlayıcı yalnızca geleneksel analog ve dijital modları değil, yükseltmeyle açılabilen diğer modları da destekler. DMR senkronizasyonu, DMR kanallı radyo veya Hytera XPT radyo sistemleri için bir baz istasyonuna yükseltilebilir. Bu, RD985S’nin büyüyen radyo projeleri için güvenli bir yatırım olduğu anlamına gelir.

FREKANS SPEKTURUMU

Frekans spektrumunun gelişmiş kullanımı TDMA teknolojisi sayesinde, analog veya dijital FDMA sistemlerinde olduğu gibi aynı kanalı iki kat daha fazla kullanıcı kullanabilir. Kısıtlı frekans kaynakları nedeniyle, bu önemli bir rahatlama sağlar ve sistem terminalleri ve lisansları için maliyetleri azaltır.

GÜVENLİ İLETİŞİM

Radyo iletişiminizi gizli dinlemeye karşı korumak için, RD985S tekrarlayıcı DMRA şartnamesine göre gelişmiş dijital şifreleme işlevlerine sahiptir. Varyanta bağlı olarak 40-, 128- veya 256-bit şifrelemeyi destekler. Hava arayüzü ile şifreleme sinyalleri ve radyolar ve tekrarlayıcılar arasındaki iletişim verileri güvenilir koruma ile iletilir.

ÇİFT MOD

Çift mod ve otomatik değiştirme RD985S tekrarlayıcı, alıcı sinyalinin türüne bağlı olarak dijital ve analog mod arasında otomatik olarak geçiş yapabilir.
Daha fazla iletim gücü, daha fazla aralık RD985S tekrarlayıcı 100 Watt’a (UHF) kadar ayarlanabilir bir iletim gücü sunar ve böylece modern PMR radyo sistemleri için yüksek gereksinimleri karşılar.

GÜVENİLİR

Son derece güvenilir RD985S askeri standartlara göre tasarlandığından, yüksek güvenilirlik ve mükemmel performans sunar. Bağımsız laboratuvarların test sonuçları, cihazın parazit olmadan (MTBF) 100.000 saate kadar çalıştırılabileceğini ve bu nedenle aşırı durumlarda kullanım gereksinimlerini karşıladığını göstermiştir.

Yüksek soğutma kapasitesi
Hidrofor, üretilen ısıyı olağanüstü verimlilikle dağıtabilir. Ayrıca, entegre fan sistemi istikrarlı ve güçlü bir çalışma sağlar.

Teklif / Bilgi İste

  Doğrulama ?

  captcha

  Denge Telekom Hakkımızda

  “DENGE TELEKOM | HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ”

  Denge Telekom
  Denge Telekom

  Aksesuar Seçenekleri

  Çeşitli ses seçeneklerinden şarj çözümlerine kadar cihazınızı kişiselleştirin, kullanıcı deneyiminizi geliştirin.

  Ses Kalitesi

  Ses geliştirme ve güçlü hoparlörler ile net bir şekilde iletişim kurun.

  Sağlamlık

  Toz ve su girişine karşı korumalı radyoların zorlu koşullarda çalıştığından emin olun.

  Dünya Markası

  Yüksek kalitesi ile düşmeye dayanıklı performans ile kullanımı rahat – Hytera telsizleri gerçek dünya için üretilmiştir.

  Pil Ömrü

  Her zaman bağlantıda olmanızı sağlayan en yeni pil teknolojisi ve optimizasyon özellikleriyle, tek bir şarjla çalışma vardiyasından kolayca daha uzun süre dayanabilirsiniz.

  Güçlü Sadelik

  Sadece bir telsizden fazlası, geleneksel analog teknolojinin ötesine geçin ve Hytera’nın özelliklerle dolu iki yönlü telsizlerini keşfedin, çalışan güvenliğini artırın ve iletişim verimliliğinizi artırın.

  Open chat
  Nasıl yardımcı olabilirim?

  Enter your keyword