Kiralama Hizmetimiz

Kiralama Hizmetimiz

Başta G20 Liderler Zirvesi, Dünya İnsani Zirvesi, İstanbul Maratonu, Samsun-Trabzon ve Mersin Olimpiyatları gibi uluslararası organizasyonlar başta olmak üzere; 657 kamu kurumu, 4966 kurumsal firma, 8137 organizasyon ve 132 AVM tarafından güvenliğinizi sağlayacak tek firma olarak tercih edilmek bize gurur verdi. Geleceğe güvenle gülümseyen yüzler görmek görevimizi başarıyla yapmanın mükafatı oldu ve bizi güçlendirdi.

Haberleşme Teknolojileri Kiralamaları

Denge Grup 20 seneyi aşkın tecrübesi ve Hytera Distribütörlüğüyle teknik becerisi ve etkin yönetim gücü ile telsiz teknolojilerine entegre haberleşme kiralamaları çözümleri sunmaktadır.

Digital  DMR, Tetra ve LTE teknolojilerini müşterilerine haberleşme çözümü olarak sunar.

Emniyet Genel Müdürlüğü, Adalet Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Metro ve Demiryolları işletmelerine, Havaalanları, Maden firmaları, Enerji üretim tesisleri, kent güvenliğiyle ilgili kamu kurum ve kuruluşları için her sektöre özel tasarlanmış yazılım ve donanımlarımızla kullanıcı ihtiyaçlarına göre çözüm odaklı, rekabetçi fiyatlarla, kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler oluşturmaktadır.

Denge Telekom Kiralama
Denge Telekom HyteraVM780

Veri Alımı

Çevreyi tespit edin, uyarılar verin ve gerçek zamanlı olarak veri alın, bilgili kararlar almak için arka uç sistemleri ile sürekli iletişim kurun.

Kesintisiz İletişim

Ağlar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmak, PMR ağınızın dışında ek iletişim esnekliği sağlamak için veya özel LTE ağlarını kullanabilirsiniz.

Uygulamalar

Uygulamalar ve üçüncü taraf API’ler, LTE veri hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için esnek araçlar ve ağ geçitleri sağlayabilir.

Kablosuz Destek

Hytera Smart MDM yazılımı ile LTE üzerinden toplu programlama, yükseltme, izin kontrolü ve veri yedekleme gerçekleştirin.

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?

Enter your keyword