Lisanslı Analog El Telsizleri

Lisanslı analog telsizler pek çok sektör için hayat kurtarıcıdır. Lisanslı Analog telsiz nedir? diye soracak olursanız; Lisanslı analog telsiz dijital olmayan ve kullanım için yıllık ya da aylık bir kullanım ücreti ödediğiniz telsizlerdir. Genellikle ekonomik olmaları nedeni ile küçük işletmeler tarafından sık sık tercih edilmektedir. Organizasyonlar, inşaat alanları ve konser alanları Lisanslı analog telsizleri tercih edilmektedir.

Öne Çıkan Ürünler

Hytera X1e Ultra İnce DMR Ekransız Lisanslı El Telsizi

Hytera PD485 Lisanslı Dijital El Telsizi

Hytera PD715EX Atex DMR El Telsizi

Hytera BD505 Analog ve Dijital Lisanslı DMR Ekransız El Telsizi

Hytera BD555 Analog ve Dijital Lisanslı DMR Ekransız El Telsizi

Hytera PD405 Profesyonel Lisanslı DMR Ekransız El Telsizi

Hytera PD415 Profesyonel Lisanslı DMR Ekransız El Telsizi

Hytera PD505 Profesyonel, Lisanslı, DMR, Ekransız El Telsizi

HYTERA PD605 Profesyonel Telsiz

Hytera PD705 Profesyonel, Lisanslı, DMR, Ekransız El Telsizi

Hytera BD305 Analog ve Dijital Lisanslı DMR Ekransız Telsiz

Lisanslı Analog El Telsizleri yüksek performansa sahip olan telsizler olduğu için sürekli iletişim konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. Lisanslı analog telsizler pek çok özelliği ile kullanıcılara avantaj sağlamaktadır. Lisanslı analog telsizler adından da anlayacağınız üzere analog modda kullanılabilen bir telsiz çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kurum için günlük iş iletişimi için ideal bir seçimdir. Kompakt ürünlerden oluştukları için genel olarak hafiftirler. Bu sayede kullanan kişinin yanında kolayca taşıyabileceği ürünlerdir. Net ses almaya olanak sunarlar. Sağlam ve dayanıklıdırlar. Böylece ürününüzü uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Çeşitli aksesuar seçenekleri ile kullanmak mümkündür.

Bir dünya markası olarak varlığını sürdüren Hytera telsizler Denge Telekom güvencesi ile sizinle bir araya gelmektedir. Uzun pil ömrüne sahip analog telsizler sayesinde yarı yolda kalmadan işinize güvenle devam edebilirsiniz. Böylece kurum içi güvenlik ve iletişim konusunda aksaklık yaşamazsınız. Geleneksel telsizlerin ötesinde bir yerde olan analog telsiz çeşitleri hayatınızı kolaylaştırır.

Lisanslı Analog Telsiz Çeşitleri

Denge Telekom markası altında satışa sunulmaktadır. İhtiyacınıza yönelik ürünü seçerek kurum içinde güvenlik sağlayabilir ve kesintisiz iletişimi mümkün hale getirebilirsiniz. Lisanslı Analog telsiz fiyatları da çeşitten çeşite göre farklılık göstermektedir. Genel olarak uygun fiyatlı Lisanslı Analog telsiz seçenekleri sunan Denge Telekom sizi bu konuda da mutlu edecek bir markadır. Analog bakım onarım hizmeti gibi hizmetler sağlayarak zaten uzun ömürlü olan cihazınızın kullanım süresini daha da uzatmanız mümkündür.

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?

Enter your keyword