Profesyonel & Lisanslı & Dijital Telsizler

Profesyonel telsizler pek çok sektör için hayat kurtarıcıdır. Peki profesyonel telsiz nedir? Profesyonel telsizin özellikleri nelerdir? Operasyonel bir iş için ya da endüstriyel çalışmalar için profesyonel telsizleri kullanabilirsiniz. Bu alanlarda cihazlar yoğun olarak toza, darbeye ve ısıya maruz kalabilir. Bu yüzden profesyonel telsiz kullanımını tercih etmeniz daha önemlidir.

Öne Çıkan Ürünler

Hytera X1p Ultra İnce Ekranlı El Telsiz

Lisanslı ya da lisanssız profesyonel telsizlerin öne çıkan özellikleri şunlardır;

  • Güncellemeler ile uyumludur
  • Tamir, yedek parça desteği ve bakım sunulur
  • Batarya ömrü uzundur
  • Sesi yüksektir
  • Çekim kapasitesi gelişmiştir
  • Dayanıklı ürünlerdir.

Organizasyonlar, AVM’ler, Depo Alanları, Lojistik Firmaları, Güvenlik Firmaları, Ulaşım Sektörü, Turizm Sektörü, Taksi Durakları ve Resmi Kurumlar için profesyonel Telsizler tercih edilmektedir. Profesyonel El Telsizleri hızlı ses aktarımı sağlayan telsizler olduğu için anlık iletişim konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. Profesyonel telsizler pek çok özelliği ile kullanıcılara avantaj sağlamaktadır. Profesyonel el telsizi mevcut tüm geniş bant şebekelerini kullanır. İyi bir ses kalitesine sahiptir. Her yerde basit ve kolay iletişimi mümkün kılan profesyonel telsiz özelliği ile kesintisiz iletişime olanak sağlar. Pek çok uygulama için uygun alt yapıya sahiptir. Denge Telekom güvencesi ile satışa sunulan Hytera profesyonel Telsizler oldukça sağlamdır. Böylece uzun yıllar boyunca kullanarak tasarruf edebilirsiniz. İşlevli fonksiyonları sayesinde gece bekçisi gibi pek çok elemanın işini kolaylaştıracak bu telsizler kolay kullanım özelliği ile de herkes tarafından rahatça kullanılabilir araçlardır. Bir dünya markası olarak varlığını sürdüren Hytera telsizler Denge Telekom güvencesi ile sizinle bir araya gelmektedir. Uzun pil ömrüne sahip profesyonel telsizler sayesinde yarı yolda kalmadan işinize güvenle devam edebilirsiniz. Böylece kurum içi güvenlik ve iletişim konusunda aksaklık yaşamazsınız. Geleneksel telsizlerin ötesinde bir yerde olan profesyonel telsiz çeşitleri hayatınızı kolaylaştırır.

Profesyonel Telsiz Çeşitleri

Profesyonel telsiz ve profesyonel akıllı telefon şeklinde profesyonel iletişim aracı seçenekleri Denge Telekom markası altında satışa sunulmaktadır. İhtiyacınıza yönelik ürünü seçerek kurum içinde güvenlik sağlayabilir ve kesintisiz iletişimi mümkün hale getirebilirsiniz. profesyonel telsiz fiyatları da çeşitten çeşite göre farklılık göstermektedir. Genel olarak uygun fiyatlı profesyonel telsiz seçenekleri sunan Denge Telekom sizi bu konuda da mutlu edecek bir markadır. Profesyonel telsiz bakım onarım hizmeti gibi hizmetler sağlayarak zaten uzun ömürlü olan cihazınızın kullanım süresini daha da uzatmanız mümkündür.

Dünya çapında iletişim kurmayı sağlayan sayısal bir telsizdir. Digital Mobile Radio kelimelerinin kısaltmasıdır. Bu telsizler ticari amaç ile ortaya çıkmıştır. İnternet altyapısı sayesinde uzak mesafe iletişime izin verdiği için yaygınlaşan bir sayısal telsiz sistemidir. Sesi önce sayısal veriye çevirir. Bu yüzden sesin kalitesini korur. Gerçek zamanlı olarak sesi aktarmayı sağlar. Sesi belli bir algoritmaya göre sıkıştırarak sesi korur. Daha sonra ses alıcıya gönderilir.

Profesyonel lisanslı telsizler bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu veya yetkilendirilmiş OKTH işletmecileri tarafından aylık ya da yıllık abonelik ücrete tabi olan telsizlerdir. Bu cihazlara profesyonel telsiz de denmektedir. Bu cihazlar PMR cihazlardan ayrışmaktadır. Lisanslı telsizlerin çıkış güçleri oldukça fazladır. Lisanssız telsizlerde kullanılan frekanslar her cihazda aynı iken profesyonel telsizlerde kullanıcıya özeldir. Bu sayede temiz ve sorunsuz görüşme yapmayı mümkün hale getiriyor. Ayrıca daha uzak mesafe iletişimi sağlıyor.

Profesyonel lisanslı telsizler genel olarak; organizasyonlar, inşaat alanları ve konserler için kullanıma uygun cihazlardır.

Bu sorunun cevabı telsizden telsize değişmektedir.

Profesyonel lisanslı telsizler yeni pil teknolojisine sahip telsizlerdir. Her an iletişimde kalmanızı sağlayan bu telsizler tek şarjla bir vardiyada kullanılabilir.

Profesyonel lisanslı telsizler güçlü bir hoparlöre sahiptir. Bu sayede net bir ses kalitesi vardır.

Profesyonel lisanslı telsizlerin özellikleri değiştiği için fiyatları da değişmektedir. Fiyatlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?

Enter your keyword