Telsiz Röle Sistemleri

Röleler bina ve tünel gibi bölgelerde radyo kapsama alanı oluşturmak için kullanılan dijital tekrarlayıcılardır. Analog ve dijital sinyallerle çalışabilirler. Bu cihazlar esnek IP ağına sahip olabilirler. Şifreleme özellikleri vardır ve kolay kurulum yapılabilir. Tasarım açısından küçüktür. Çok fazla yer kaplamayan bu cihazlar kurum içi iletişimi kolaylaştırır.

Öne Çıkan Ürünler

Hytera RD985S Tekrarlayıcı

Hytera RD625 Röle

Röle Telsiz İstasyonu Çeşitleri

İhtiyacınıza yönelik ürünü seçerek kurum içinde güvenlik sağlayabilir ve kesintisiz iletişimi mümkün hale getirebilirsiniz. Lisanssız Analog telsiz fiyatları da çeşitten çeşite göre farklılık göstermektedir. Genel olarak uygun fiyatlı lisanssız telsiz seçenekleri sunan Denge Telekom sizi bu konuda da mutlu edecek bir markadır. Lisanssız Analog bakım onarım hizmeti gibi hizmetler sağlayarak zaten uzun ömürlü olan cihazınızın kullanım süresini daha da uzatmanız mümkündür.

Görüş mesafesi sınırlı olan el cihazlarının mesafesini uzatmak için kullanılan cihazlardır. Aktarma istasyonu olan röleler genelde yüksek tepelere konumlandırılır.

Organizasyonlar, Polis Merkezleri, Askeri Alanlar, İnşaat Alanları, Kurumlar, Arama Kurtarma ve Satış Organizasyonları için kullanıma uygundur.

Röleler uzun mesafe haberleşmesi için kullanılır. Genellikle şehirler arası iletişimi bile sağlayabilen güçlü aygıtlardır.

Istasyon çeşidine bağlı olarak fiyat değişiklik gösterecektir. Bu yüzden net bilgi için bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?

Enter your keyword