Satış & Pazarlama

Satış ve Pazarlama

Denge Telekom, kurulduğu  günden bu yana Türkiye’nin önde gelen firmalarının Haberleşme Teknolojilerini tedarik etmekte, her geçen gün artan kadrosu ve referansları ile güçlenmektedir.

Sahip olduğu  son  teknoloji  ve  güçlü tedarik ağı ile , Avm’ler, Havaalanları, Kamu kuruluşları, Limanlar, Tersaneler, Hapishaneler, Otel ve Plazalar gibi bir çok kurum ve kuruluşun ihtiyacı olan haberleşme alanında tek çözüm ortağı olmaya devam etmekte olup satış sonrası teknik destek ekibi 7/24 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Yurtiçinde yakaladığı güveni Afrika, Orta Asya ve Avrupa ülkelerin de  40’ı aşkın ülkeye taşıyarak satış ve hizmet ağını genişletmektedir.

Denge Telekom Satış Ekibi
Hytera VM685

Veri Alımı

Çevreyi tespit edin, uyarılar verin ve gerçek zamanlı olarak veri alın, bilgili kararlar almak için arka uç sistemleri ile sürekli iletişim kurun.

Kesintisiz İletişim

Ağlar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmak, PMR ağınızın dışında ek iletişim esnekliği sağlamak için veya özel LTE ağlarını kullanabilirsiniz.

Uygulamalar

Uygulamalar ve üçüncü taraf API’ler, LTE veri hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için esnek araçlar ve ağ geçitleri sağlayabilir.

Kablosuz Destek

Hytera Smart MDM yazılımı ile LTE üzerinden toplu programlama, yükseltme, izin kontrolü ve veri yedekleme gerçekleştirin.

Denge Telekom Bina
Denge Telekom Yenilikçi
Denge Telekom Video
Müşteri Memnuniyeti 98%
Haberleşme Sistemleri 96%
Satış Pazarlama 97%
Kiralama 93%
Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?

Enter your keyword