Araç Telsizleri

Araç telsizleri nedir? Araç telsizleri esnek mobil haberleşme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üretilmiş telsizlerdir. Araç telsizlerinin gönderme gücü el telsizlerine göre çok daha fazladır. Bu sayede araç telsizleri ile daha uzak mesafelere ulaşmak mümkündür.

Öne Çıkan Ürünler

Hytera MT680 Plus TETRA Araç Telsiz Terminali

Hytera MD615 Analog ve Dijital Araç Telsizi

Hytera MD785i Analog ve Dijital Araç Telsizi

Hytera MD625 Analog ve Dijital Araç Telsizi

Hytera TF615 Bas Konuş Araç Telsizi

Ayrıca araç telsizi antenleri el telsizi antenlerine göre daha yüksek kazançlıdır. Bu da daha uzak mesafeye erişme konusunda etkili bir faktördür. Aracın metal yapısından etkilenmez ve sinyal bozulmaları meydana gelmez. Bu sayede araç telsizleri net ses alma konusunda oldukça başarılıdır. Sinyaller bozulmadan iletişim kurmayı mümkün hale getirir. Araç telsizleri aküden beslenen telsizlerdir. Bu sayede oldukça uzun süre kullanabilirsiniz. Bu sayede araç telsizi ile uzun süre iletişimin devam etmesi muhtemeldir. Araç telsizleri LCD ekrana ve tuş takımına sahiptir. SMS gönderme, rehbere isim girişi yapma vb. işlemler bu telsizler yardımıyla yapılabilir. Bütün bu işlemler için tuş takımı uygundur.

Araç Telsizi Çeşitleri

Araç telsizleri analog ve sayısal olabilir. Ayrıca çift modlu araç telsizleri de vardır. Böylece hem analog hem de dijital çalışmayı mümkün hale getirir. Her araç telsizinin kendine ait özellikleri bulunmaktadır. Araç telsizi fiyatlarına bu özellikler etki etmektedir. Bu yüzden araç telsizi fiyatları çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Denge Telekom markası altında satışa sunulmaktadır. İhtiyacınıza yönelik ürünü seçerek kurum içinde güvenlik sağlayabilir ve kesintisiz iletişimi mümkün hale getirebilirsiniz. Genel olarak uygun fiyatlı araç telsiz seçenekleri sunan Denge Telekom sizi bu konuda da mutlu edecek bir markadır. Araç telsizi bakım onarım hizmeti gibi hizmetler sağlayarak zaten uzun ömürlü olan cihazınızın kullanım süresini daha da uzatmanız mümkündür.

Araç telsizi araçlarda kullanılabilen telsizdir. Bu telsizler arabanın metal aksamlarından etkilenmeden kaliteli ses almayı sağlayan telsizlerdir. Genellikle daha uzun mesafede görüşme sağlayabildikleri için tercih edilirler.

Araç telsizleri araç içi kullanıma uygun cihazlardır. Off Road gibi etkinlikler için ya da araçta çalışma sürdüren iş ortamları için uygundur.

Araç telsizi el telsizinden daha fazla çekim kapasitesine sahiptir. Araç telsizlerinin antenleri buna izin verir. Araç telsizinin en önemli özelliklerinden biri uzun mesafede iletişim kurmaya izin vermesidir.

Her araç telsizinin kendine has özellikleri bulunmaktadır. Bu da telsiz fiyatını etkileyen faktörler arasında yer alır. Net bir bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?

Enter your keyword