Sitede Ara

Araç Telsizleri

#BirlikteGeleceğeGüvenle

Araç Telsiz Çözümleri


Araç telsiz cihazları araçlarda kullanılan telsiz çeşididir. Denge Telekom güvencesiyle daha uzun mesafede iletişim kurmak adına, araç telsiz sistemlerimize ulaşabilir web sitemizden  satın alabilirsiniz.

DMR ARAÇ TELSİZLERİ


DMR araç telsizleri, uzak mesafelerde iletişim kurmanıza imkan tanır. Hareket halinde bulunan aracınızda kullandığınızda, mesafeler önemsiz hale gelmektedir.

TETRA ARAÇ TELSİZLERİ


Tetra teknolojisiyle; araç telsizlerinde güvenli ses ve veri iletiminin yanı sıra, pek  özelliğiyle sizlerin taleplerine karşılık vererek kesintisiz iletişim gerçekleştirmenize olanak tanır.

TETRA ARAÇ TELSİZLERİ

BAS KONUŞ ARAÇ TELSİZLERİ


Yeni nesil bas-konuş telsiz sistemleri altyapı hizmetlerini kullanarak; 2G,3G,4.5G ve wifi özellikli araç telsiz sisteminde bas-konuş (POC) teknolojisinden faydalanabilirsiniz.

BAS KONUŞ (POC) EL TELSİZLERİ

Araç Telsiz Sistemi


Araç telsizleri, esnek haberleşme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üretilmiş telsizlerdir. Araç telsizlerinin gönderme gücü el telsizlerine göre çok daha fazladır. Bu sayede araç telsizleri ile daha uzak mesafelere ulaşmak mümkündür. Farklı çeşitlere ayrılan araç telsizlerinin kendine ait özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler;

Araç telsizleri anlık iletişim konusunda kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır.
Araç telsiz cihazlarının antenleri el telsizi antenlerine göre daha yüksek kazançlıdır. Bu da daha uzak mesafeye erişme konusunda etkili bir faktördür.
Araç telsizleri, aracın metal yapısından etkilenmez ve sinyal bozulmaları meydana gelmez. Bu sayede araç telsizleri net ses alma konusunda oldukça başarılıdır. Sinyaller bozulmadan iletişim kurmayı mümkün hale getirir.
Araç telsizleri aküden beslenen telsizlerdir. Bu sayede oldukça uzun süre kullanabilirsiniz.
Araç telsizi ile uzun süre iletişimin devam etmesi muhtemeldir.
Araç telsizleri LCD ekrana ve tuş takımına sahiptir. SMS gönderme, rehbere isim girişi yapma vb. işlemler de bu telsizler yardımıyla yapılabilir. Bütün bu işlemler için tuş takımı uygundur.

Araç Telsiz Çeşitleri


Araç telsizleri analog ve sayısal olmasının yanı sıra, çift modlu araç telsizleri gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Böylece araç telsizleri hem analog hem de dijital çalışmayı mümkün hale getirir. Her araç telsizinin kendine ait özellikleri bulunmaktadır.

Yorumlar

A.Y

Ahmet Yılmaz

google

google

Güvenlik ve haberleşme teknolojilerinde tecrübeli bir firma

O.B

Oktay Boztepe

google

google

Başarılı projeleri var

S.Y

Selçuk Yıldırım

google

google

Sektörün lider firmalarından

MERAK ETTİKLERİNİZ

Araç Telsiz Sistemlerinin Ses Kalitesi Nasıldır?
Aracın metal yapısı araç telsizlerinde herhangi bir etki yaratmamaktadır. Bu da net ve kesintisiz bir şekilde iletişim kurulmasına olanak tanır.
Araç telsizi, el telsizinden daha fazla çekim kapasitesine sahiptir. Araç telsizlerinin antenleri buna izin verir. Araç telsizinin en önemli özelliklerinden biri uzun mesafede iletişim kurmaya olanak sağlamasıdır.
Araç Telsiz Sistemini Kimler Tercih Etmeli?
Daha uzun mesafede görüşme yapacak kişiler tarafından tercih edilmelidir.
Araç telsiz sistemleri pilden değil aküden beslenen cihazlardır.
Her araç telsizinin kendine has özellikleri bulunmaktadır. Bu da telsiz fiyatını etkileyen faktörler arasında yer alır. Net bir bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
#BirlikteGeleceğeGüvenle