Sitede Ara

Araç Telsizleri

Araç Telsiz Çözümleri


Araç telsiz cihazları araçlarda kullanılan telsiz çeşididir. Denge Telekom güvencesiyle daha uzun mesafede iletişim kurmak adına araç telsiz sistemlerimize ulaşabilir, web sitemizden  satın alabilirsiniz.

DMR ARAÇ TELSİZLERİ


Dmr araç telsizleri, uzak mesafelerde iletişim kurmanıza imkan tanır. Hareket halinde bulunan aracınızda kullandığınız dmr  araç telsizleri ile mesafelerde önemsiz hale gelmektedir.

TETRA ARAÇ TELSİZLERİ


Tetra teknolojisiyle araç  telsizlerinde güvenli ses ve veri iletiminin yanı sıra çok sayıda özelliğiyle beraber sizlerin taleplerine karşılık vererek kesintisiz iletişim gerçekleştirmenize olanak tanır.

TETRA ARAÇ TELSİZLERİ

BAS KONUŞ ARAÇ TELSİZLERİ


Yeni nesil bas-konuş telsiz sistemleri ile altyapı hizmetlerini kullanarak 2G,3G,4.5G ve wifi teknolojisini kullanarak araç telsiz sisteminde  bas-konuş (poc) teknolojisinden faydalanabilirsiniz.

BAS KONUŞ (POC) EL TELSİZLERİ

Araç Telsiz Sistemi


Araç telsizleri esnek mobil haberleşme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üretilmiş telsizlerdir. Araç telsizlerinin gönderme gücü el telsizlerine göre çok daha fazladır. Bu sayede araç telsizleri ile daha uzak mesafelere ulaşmak mümkündür. Farklı çeşitlere ayrılan araç telsizlerinin kendine ait özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler;

Atex  El Telsizleri anlık iletişim konusunda kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır.
Araç telsiz cihazlarının antenleri el telsizi antenlerine göre daha yüksek kazançlıdır. Bu da daha uzak mesafeye erişme konusunda etkili bir faktördür.
Araç telsizleri aracın metal yapısından etkilenmez ve sinyal bozulmaları meydana gelmez. Bu sayede araç telsizleri net ses alma konusunda oldukça başarılıdır.Sinyaller bozulmadan iletişim kurmayı mümkün hale getirir.
Araç telsizleri aküden beslenen telsizlerdir. Bu sayede oldukça uzun süre kullanabilirsiniz.
Araç telsizi ile uzun süre iletişimin devam etmesi muhtemeldir.
Araç telsizleri LCD ekrana ve tuş takımına sahiptir. SMS gönderme, rehbere isim girişi yapma vb. işlemler bu telsizler yardımıyla yapılabilir. Bütün bu işlemler için tuş takımı uygundur.

Araç Telsiz Çeşitleri


Araç telsizleri analog ve sayısal olmasının yanı sıra çift modlu araç telsizleri olmak üzere çeşitlere ayrılmaktadır. Böylece araç telsizleri hem analog hem de dijital çalışmayı mümkün hale getirir. Her araç telsizinin kendine ait özellikleri bulunmaktadır.

MERAK ETTİKLERİNİZ

Araç Telsiz Sistemlerinin Ses Kalitesi Nasıldır?
Aracın metal yapısı araç telsizlerinde herhangi bir etki yaratmamaktadır. Bu da net ve kesintisiz bir şekilde iletişim kurulmasına olanak tanır.
Araç telsizi el telsizinden daha fazla çekim kapasitesine sahiptir. Araç telsizlerinin antenleri buna izin verir. Araç telsizinin en önemli özelliklerinden biri uzun mesafede iletişim kurmaya izin vermesidir.
Araç Telsiz Sistemini Kimler Tercih Etmeli?
Daha uzun mesafede görüşme yapacak kişiler tarafından tercih edilmelidir.
Araç telsiz sistemleri pil ile değil aküden beslenen cihazlardır.
Her araç telsizinin kendine has özellikleri bulunmaktadır. Bu da telsiz fiyatını etkileyen faktörler arasında yer alır. Net bir bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.