Sitede Ara

Telsiz Satış ve Pazarlama

#BirlikteGeleceğeGüvenle

DÜNDEN BUGÜNE

DENGE TELEKOM

25+
YIL DENEYIM
5600+
TELSIZ SATIŞ
23+
TELSIZ KIRALAMA
500+
TAMAMLANAN PROJE
DENGE TELEKOM

GÜVENİLİR ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Denge Telekom kurulduğu günden itibaren çeşitli etkinliklerde yer almanın sorumluluğunu başarıyla üstlenmiş ve binlerce farklı firma ile çalışmanın haklı gururunu yaşayan bir firmadır. Ulusal ve uluslararası bağlamda Haberleşme Sistemleri konusunda firmalara ve organizasyonlara telsiz satış hizmeti veren telsiz satış firması Denge Telekom son teknoloji telsiz cihazlarıyla hytera distribütörlüğünde telsiz satış hizmeti vermektedir.

Denge Telekom olarak sunduğumuz akılcı ve ekonomik çözümler ve Hytra distribütörlüğü ile kaliteli hizmet vermekteyiz.

Denge Telekom olarak hedeflerimiz doğrultusunda hızlı, devamlı ve tutarlı bir şekilde kaliteli ürün ve hizmetlerimizle sonuç odaklı çözümler üretmekteyiz.

Denge Telekom, 20 seneyi aşkın tecrübesi ile sunduğu doğru uygulamalar sonucunda siz müşterilerimizi memnun etmenin gururunu yaşamaktayız.

Telsiz Satış Hizmeti

Denge Telekom sahip olduğu son teknoloji ve güçlü tedarik ağı ile pek çok sektörde kurum ve kuruluşların 20 seneye aşkın sürede telsiz satış ihtiyaçlarına cevap sunmaktadır. Denge Telekom, Hytera telsiz distribütörü ile sektöre özel telsiz altyapı hizmeti ve telsiz satış hizmeti sunarak sizlere güvenilir bir çözüm ortağıdır. Telsiz satış sonrası da hizmet vermeye devam eden teknik destek ekibi ile 7/24 müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Her sektöre özel olarak tasarlanmış yazılım ve donanımlarımızla kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik çözüm odaklı, rekabetçi fiyatlarla, kalıcı, akılcı ve ekonomik telsiz sistemleri ve telsiz satış hizmeti vermekteyiz. Telsiz satış firması Denge Telekom yurt içinde aldığı doğru yol ile kazandığı güven sayesinde Afrika, Orta Asya ve Avrupa ülkelerinde olmak üzere 40’ı aşkın ülkede telsiz satış ve hizmet ağını genişletmektedir.

En iyi telsiz modelleri ile telsiz satış hizmeti sunan Denge Telekom için çözüm ortaklarını memnun etmek önemlidir. Bu yüzden en iyi telsiz markası olan Hytera ile online telsiz satış hizmeti sunmaktadır.

Hytera’nın bu konuda öne çıkan özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Veri Alımı
Çevreyi tespit edin, uyarılar verin ve gerçek zamanlı olarak veri alın, bilgili kararlar almak için arka uç sistemleri ile sürekli iletişim kurun.

Kesintisiz İletişim
Ağlar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmak, PMR ağınızın dışında ek iletişim esnekliği sağlamak için veya özel LTE ağlarını kullanabilirsiniz.

Uygulamalar
Uygulamalar ve üçüncü taraf API’ler, LTE veri hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için esnek araçlar ve ağ geçitleri sağlayabilir.

Kablosuz Destek
Hytera Smart MDM yazılımı ile LTE üzerinden toplu programlama, yükseltme, izin kontrolü ve veri yedekleme gerçekleştirin.

Telsiz Satış Çözümleri

Telsiz satış firması Denge Telekom; DMR, Tetra, POC teknolojisine sahip atex, profesyonel, araç, atex, el telsiz, walkie-talkie, PMR, LPD, VHF, UHF, satılık telsiz sistemleri vb. pek çok satılık telsiz çeşidinin satışını gerçekleştirmektedir. Denge Telekom telsiz satışının yanı sıra telsiz sistemleri ile de kesintisiz haberleşme sağlamnıza olanak tanımaktadır. Her sektöre özgü telsiz çeşitlerinden birini seçerek telsiz satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Telsiz Satın Almak için Neden Denge Telekom 

Gün geçtikçe bilinç düzeyi yükselen tüketicilerin ürün tercihlerinde yalnızca tasarım ve üretim değil, aynı zamanda dağıtım ve satış sonrası hizmetler konusunda da daha fazla değer yaratan ürünler,markalar etkili olmaktadır. Bu yüzden telsiz firması seçerken daha dikkatli davranmaktadırlar.
 

Denge Telekomkurulduğu günden bu yana Türkiye’nin önde gelen telsiz satış firmalarından biri olarak Haberleşme Teknolojilerini tedarik etme konusunda her geçen gün gelişen kadrosu ve referansları ile var olmaktadır.
 

En iyi telsiz modellerini sunan Denge Telekom için çözüm ortaklarını memnun etmek önemlidir. Tam da bu yüzden siz müşterilerimize Hytera telsiz markasıyla online telsiz satış hizmet vermekteyiz. Hytera’nın bu konuda öne çıkan özelliklerini ve telsiz çeşitlerini aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Biz Kimiz

Çözüm Ortağınız

Bizimle İletişime Geçin!

Satın alma, kiralama, özel projelendirme ve keşif için Denge Telekom ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Çözümler

Kamu ve özel sektörde özellikle güvenlik, inşaat, enerji, altyapı ve ulaşım alanlarında sunmuş olduğu sayısız çözüm ile alanında eşsiz bir referans listesine sahiptir.

Yeniliklerin Öncüsü

Telsiz entegrasyonu alanında TETRA ve DMR teknolojilerinde hem multicast hem de simulcast çözümleri sunmaktadır. Yeni gelişen sayısal teknolojilerin ilk uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Neden Hytera?

Hytera sunmuş olduğu telsiz ürün ve teknolojileri ile dünya çapında tercih edilmektedir.

Teklif / Bilgi İste

Gönder
#BirlikteGeleceğeGüvenle