Sitede Ara

Network Haberleşme Sistemleri

#BirlikteGeleceğeGüvenle

DÜNDEN BUGÜNE

DENGE TELEKOM

25+
YIL DENEYIM
5600+
TELSIZ SATIŞ
23+
TELSIZ KIRALAMA
500+
TAMAMLANAN PROJE
DENGE TELEKOM

Network Haberleşme Sistemleri

Network haberleşme sistemleri ile kaynak paylaşımı ve ağ haberleşmesi sağlanır. Farklı kullanıcılar tarafından paylaşılan verilerin bir yerden başka yere veri aktarımı mümkün hale gelir.
Network haberleşme sistemleri farklı uzaklıklara göre bağlantı sağlayan sistemlerdir. Uzaklıklara göre 4 çeşide ayrılmaktadır.

Network Haberleşme Sistem Çeşitleri

 

  • Yerel Alan Ağları(Local Area Network -LAN)

Birbirine yakın mesafede bulunan ağların birbiriyle bağlantı kurmasına olanak tanıyan ağ yapısıdır.

 

  • Geniş Alan Ağları(WAN):

Yerel olarak kurulan ağların birbirine bağlamasını sağlayan en geniş ağ çeşididir. Birden fazla cihazın birbiri ile bağlanmasına ve iletişim kurmasına olanak tanıyan en geniş ağ sistemidir.

 

  • Kişisel Alan Ağları(PAN): 

Kişisel dijital eşyalarınızın bağlandığı ağ çeşididir.

 

  • Büyük Kent (Metropol) Alan Ağları(MAN)

İçerisinde birden fazla Lan sistemi bulunmaktadır. LAN ağlarını birbirine bağlayarak tek bir ağda toplanması sağlanır. Büyük kent ağ sistemi kuruluşlarda kendi içinde ya da sisteme dahil edilerek kurulur.

Network Haberleşme Sistem Detayları

Network haberleşme sistemleri sayesinde şehirlerarası karasal ve dijital yayın yapılarak şantiye alanlarına, belediyelere, özel kurum ve kuruluşlara istediğiniz herhangi bölgede  konulacak olan sistemimiz ile çok uzak mesafelerden lisanslı ve lisanssız telsiz seçeneklerinin herhangi birinden sisteme bağlanarak kesintisiz iletişim kurabilirsiniz.

 

Denge Telekom network haberleşme sistemleri ile uzak mesafelerde olsa kesintisiz iletişimi mümkün hale getirebilirsiniz.

Biz Kimiz

Çözüm Ortağınız

Bizimle İletişime Geçin!

Satın alma, kiralama, özel projelendirme ve keşif için Denge Telekom ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Çözümler

Kamu ve özel sektörde özellikle güvenlik, inşaat, enerji, altyapı ve ulaşım alanlarında sunmuş olduğu sayısız çözüm ile alanında eşsiz bir referans listesine sahiptir.

Yeniliklerin Öncüsü

Telsiz entegrasyonu alanında TETRA ve DMR teknolojilerinde hem multicast hem de simulcast çözümleri sunmaktadır. Yeni gelişen sayısal teknolojilerin ilk uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Neden Hytera?

Hytera sunmuş olduğu telsiz ürün ve teknolojileri ile dünya çapında tercih edilmektedir.

Teklif / Bilgi İste

Gönder
#BirlikteGeleceğeGüvenle