Sitede Ara

RF Telsiz Alt Yapı ve Ürün Sistemleri

#BirlikteGeleceğeGüvenle

DÜNDEN BUGÜNE

DENGE TELEKOM

25+
YIL DENEYIM
5600+
TELSIZ SATIŞ
23+
TELSIZ KIRALAMA
500+
TAMAMLANAN PROJE
DENGE TELEKOM

RF Haberleşme Sistemleri

RF telsiz altyapı sistemleri,  data verilerinin radyo frekans üzerinden kablosuz olarak bir alıcı bir verici cihaz üzerinden çok uzak mesafeler arası iletişimin sağlandığı haberleşme sistemidir.. Bu sistemler bugün pek çok noktada kullanılmaktadır Örnek verecek olursak; kablosuz veri ve ses aktarımlarının bulunduğu cep telefonları ve televizyonların, uzaktan kontrol edilen sistemlerin ve içerisinde  veri iletimi barındıran birçok sistem de RF haberleşme sisteminden faydalanılmaktadır.

RF Haberleşme Sistemleri Nasıl Çalışır

Rf haberleşme sistemlerinde RF modemler bulunmaktadır. Bu modemler yayın yaptıkları frekans aralığına göre Lisanslı Bant RF Modemler ve Serbest Frekans RF modemler (Licence Free RF Modems) olarak iki kısma ayrılır. Rf haberleşme sisteminde;

  • Verilerin aktarımı için kabloya gerek duymadan 100 km’ye kadar veri aktarımında bulunulabilir.
  • Kesinti ve kopmaların yaşanmasını önlemek amacıyla  i/o modülleri ya da PLC’ler kullanılarak telsiz I/O transferi yapılabilmektedir.
  • RF altyapı sisteminin kurulmasında kullanılacak frekans, anten tipi, anten direklerinin yüksekliği, anten kablosunun cinsi ve uzunluğu gibi konular önceden belirlenmelidir.

RF Telsiz Altyapı Ürünleri

Telsiz İletişiminde kullanılan RF telsiz altyapı ürünleri;

  1. Kayıpsız yanmaz Heliax kablo
  2. Rf konnektörler
  3. Dublexer
  4. Anten
  5. Splitter güç bölücü:
  6. Coubler anten birleştiriciler

Denge Elektronik olarak sunduğumuz RF telsiz altyapı ve ürün sistemleri ile uzak mesafelerde bile kesintisiz iletişimi mümkün hale getirebilirsiniz..

 

Biz Kimiz

Çözüm Ortağınız

Bizimle İletişime Geçin!

Satın alma, kiralama, özel projelendirme ve keşif için Denge Telekom ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Çözümler

Kamu ve özel sektörde özellikle güvenlik, inşaat, enerji, altyapı ve ulaşım alanlarında sunmuş olduğu sayısız çözüm ile alanında eşsiz bir referans listesine sahiptir.

Yeniliklerin Öncüsü

Telsiz entegrasyonu alanında TETRA ve DMR teknolojilerinde hem multicast hem de simulcast çözümleri sunmaktadır. Yeni gelişen sayısal teknolojilerin ilk uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Neden Hytera?

Hytera sunmuş olduğu telsiz ürün ve teknolojileri ile dünya çapında tercih edilmektedir.

Teklif / Bilgi İste

Gönder
#BirlikteGeleceğeGüvenle