Atex Telsizler

Atex telsizler pek çok sektör için hayat kurtarıcıdır. Peki atex telsiz nedir? Atex telsizin özellikleri nelerdir? Atex telsizler patlayıcı alanlarda kullanılan telsizlerdir. Bu telsizler patlayıcı emniyetli telsizler olarak da adlandırılmaktadır.

Öne Çıkan Ürünler

Hytera PT790 Ex – Tetra Atex El Telsizi

Hytera PD715IS Atex Telsiz

Hytera PD795IS Atex Telsiz

Hytera PD795EX Atex DMR El Telsizi

Petrol üretim alanları, gaz üretim alanları ve dolum tesisleri gibi alanlar için Atex Telsizler tercih edilmektedir. Atex  El Telsizleri anlık iletişim konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. Atex Telsizler pek çok özelliği ile kullanıcılara avantaj sağlamaktadır. Çok Modlu Gelişmiş Radyo, kritik ses ve geniş bant veri hizmetleri için ideal bir platform sunan devrim niteliğindeki cihazlardır. Geniş bant ağına sahiptir. Kimlik doğrulama gibi gelişmiş güvenlik önlemlerine sahiptir. Gelişmiş programları destekleyebilirler. Sağlam ve güvenilir cihazlardır. 

Bir dünya markası olarak varlığını sürdüren Hytera telsizler Denge Telekom güvencesi ile sizinle bir araya gelmektedir. Uzun pil ömrüne sahip Atex telsizler sayesinde yarı yolda kalmadan işinize güvenle devam edebilirsiniz. Böylece kurum içi güvenlik ve iletişim konusunda aksaklık yaşamazsınız. Geleneksel telsizlerin ötesinde bir yerde olan Atex telsiz çeşitleri hayatınızı kolaylaştırır.

Atex Telsiz Çeşitleri

Atex telsiz için pek çok seçenek mevcuttur. Bas konuş, Analog ve Lisanssız gibi çeşitli seçeneklere Denge Telekom’dan ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik ürünü seçerek kurum içinde güvenlik sağlayabilir ve kesintisiz iletişimi mümkün hale getirebilirsiniz. Atex telsiz fiyatları da çeşitten çeşite göre farklılık göstermektedir. Genel olarak uygun fiyatlı bas konuş telsiz seçenekleri sunan Denge Telekom sizi bu konuda da mutlu edecek bir markadır. Atex telsiz bakım onarım hizmeti gibi hizmetler sağlayarak zaten uzun ömürlü olan cihazınızın kullanım süresini daha da uzatmanız mümkündür. 

Patlayıcı atmosfer koşullarının olduğu yerlerde kullanılması gereken patlamaya karşı emniyetli olan telsiz çeşitleridir.

Askeri Alanlar, Rafineriler, Kimyevi Alanlar ve Fabrikalar, İtfaiye Teşkilatı ve Arama Kurtarma Ekipleri için kullanıma uygundur.

Bu sorunun cevabı telsizden telsize değişmektedir.

Atex telsizleri pil ömrü bakımından oldukça kalitelidir. Mesai boyunca kullanabilirsiniz.

Gelişmiş bir hoparlöre sahiptir. Bu sayede net ses verir.

Atex telsizlerin fiyatları modele göre değişiklik gösterebilir. Bu yüzden net bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?

Enter your keyword