Sitede Ara

Atex Telsizler

#BirlikteGeleceğeGüvenle

Atex Exproof Telsizler


Denge Telekom, Hytera distribütörlüğünde Atex Exproof telsizleri satışa sunmaktadır. Geleneksel telsizlerden çok öte bir yerde olan Atex telsiz çeşitleri ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Atex Exproof Telsiz Nedir?

Fransızcadan dilimize geçen Atex,  Atmosphere Explosible’nin kısaltılmasıdır. Exproof ise patlamaya karşı korumalı olan anlamını taşımaktadır. Buna göre Atex Exproof telsiz cihazları ise patlamaya karşı korumalı olan telsiz sistemleridir. Bu yüzden de daha çok fabrika gibi sanayi alanları, inşaat alanları, gaz ve kimyasal ürün üretim sistemlerinin olduğu sektörler için kullanışlı telsiz sistemidir. 

Atex Telsiz Teknolojileri

Atex telsiz cihazları kendi içerisinde çeşitlere ayrılmaktadır. DMR Atex telsiz, analog Atex telsiz ve Tetra teknolojisine sahip Atex telsiz çeşitleridir. Denge Telekom güvencesi ile ulaşabilir, dilediğiniz Atex telsiz çeşidi tercihinde bulunabilirsiniz.

 

DMR ATEX TELSİZLER


Çok modlu DMR Atex telsizler, geniş bant ağına sahiptir. Kimlik doğrulama gibi gelişmiş güvenlik önlemleri ile kurumunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz.

TETRA ATEX TELSİZLER


Son teknoloji sayısal Tetra Atex telsiz sistemleri, zorlu koşullarda çalışanların daha güvenli bir şekilde çalışmalarına olanak tanır. Tetra teknolojisine sahip Atex Exproof telsiz çeşitleri,  her yerde çalışabilme imkanı yakalayabilirsiniz.

Atex Telsiz Sistemi


Atex telsizler pek çok sektör için hayat kurtarıcıdır. Daha çok patlayıcı alanlarda kullanılan Atex Exproff telsiz sistemleri, kullanım alanlarından dolayı patlayıcı emniyetli telsizler olarak da adlandırılmaktadır. Petrol üretim alanları, gaz üretim alanları ve dolum tesisleri gibi alanlar, Atex telsiz cihazlarının kullanım alanlarına örnek verilebilir. Atex telsizler pek çok özelliği ile kullanıcılara avantaj sağlamaktadır. Bu özellikler;

Atex  el telsizleri, anlık iletişim konusunda kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır.
Geniş bant ağına sahiptir.
Pil ömrü uzundur.
Kimlik doğrulama gibi gelişmiş güvenlik önlemlerine sahiptir.
Gelişmiş programları destekler.
Sağlam ve güvenilir cihazlardır.

Atex Telsiz Çeşitleri


Atex telsiz cihazları kendi içerisinde çeşitlere ayrılmaktadır. Bas konuş, analog ve lisanssız Atex telsiz çeşitlerine Denge Telekom güvencesi ile ulaşabilir, dilediğiniz Atex telsiz çeşidi tercihinde bulunabilirsiniz.

G.A

Güven Altıparmak

google

google

Denge Telekom kaliteli hizmetin, güvenilir adresidir.

A.Ö

Ahmet Hakan Öçaldı

google

google

Güvenlik ve haberleşme alanında lider bir firmadır.

H.E

Hüsnü Erkek

google

google

Güvenlik ve haberleşme konusunda üst düzeyde bir firmadır. Kısa zaman kalıcı çözümler sunuyorlar.

MERAK ETTİKLERİNİZ

Atex Exproff Telsizler Hangi Sektörler İçin Uygundur?
Askeri sektör, rafineriler, kimyevi alanlar ve fabrikalar, itfaiye teşkilatı ve arama kurtarma ekipleri için kullanıma uygundur.
Atex telsiz cihazları gelişmiş hoparlör özelliğine sahiptir. Bu sayede sesler net bir şekilde anlaşılır.
Atex Exproff Telsizleri Kimler Tercih Etmeli?
Patlayıcı atmosfer koşullarının olduğu alanlar ve bu alanlarda çalışan görevliler tercih etmeli.
Atex telsizleri pil ömrü bakımından oldukça kalitelidir. Gün boyu mesai saatlerinde kullanabilirsiniz.
Atex telsizler fiyatları, modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden net bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
#BirlikteGeleceğeGüvenle