Sitede Ara

Atex Telsizler

Atex Exproof Telsizler


Hytera markalı atex telsizler Denge Telekom güvencesi ile satışa sunulmaktadır. Geleneksel telsizlerden çok daha öte bir yerde olan Atex telsiz çeşitleri ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

DMR ATEX TELSİZLER


Çok modlu DMR atex telsizler, geniş bant ağına sahiptir. Kimlik doğrulama gibi gelişmiş güvenlik önlemleri ile kurumunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz.

TETRA ATEX TELSİZLER


Son teknoloji sayısal tetra atex telsiz sistemleri zorlu koşullarda çalışan kişilerin  daha güvenli olarak çalışmalarına imkan tanır. Tetra teknolojisine sahip atex telsiz çeşidiyle   daha akıllı ve her yerde çalışabilme imkanı yakalayabilirsiniz.

Atex Telsiz Sistemi


Atex telsizler pek çok sektör için hayat kurtarıcıdır. Daha çok patlayıcı alanlarda kullanılan atex exproff telsiz sistemleri kullanım alanlarından dolayı patlayıcı emniyetli telsizler olarak da adlandırılmaktadır.Petrol üretim alanları, gaz üretim alanları ve dolum tesisleri gibi alanlar atex telsiz cihazlarının kullanım alanlarına örnek verilebilir.  Atex Telsizler pek çok özelliği ile kullanıcılara avantaj sağlamaktadır. Bu özellikler;

Atex  El Telsizleri anlık iletişim konusunda kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır.
Geniş bant ağına sahiptir.
Uzun pil ömrüne sahiptir.
Kimlik doğrulama gibi gelişmiş güvenlik önlemlerine sahiptir.
Gelişmiş programları destekleyebilirler.
Sağlam ve güvenilir cihazlardır.

Atex Telsiz Çeşitleri


Atex telsiz cihazları kendi içerisinde çeşitlere ayrılmaktadır. Bas konuş, Analog ve Lisanssız atex telsiz çeşitlerine Denge Telekom güvencesi ile ulaşabilir, dilediğiniz atex telsiz çeşidi tercihinde bulunabilirsiniz.

MERAK ETTİKLERİNİZ

Atex Exproff Telsizler Hangi Sektörler İçin Uygundur?
Askeri Alanlar, Rafineriler, Kimyevi Alanlar ve Fabrikalar, İtfaiye Teşkilatı ve Arama Kurtarma Ekipleri için kullanıma uygundur.
Atex telsiz cihazları gelişmiş bir hoparlöre sahiptir. Bu sayede sesler net bir şekilde anlaşılır.
Atex Exproff Telsizleri Kimler Tercih Etmeli?
Patlayıcı atmosfer koşullarının olduğu alanlar ve bu alanlarda çalışan görevliler tercih etmeli.
Atex telsizleri pil ömrü bakımından oldukça kalitelidir. Gün boyu mesai saatlerinde kullanabilirsiniz.
Atex telsizler fiyatları modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden net bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.