Sitede Ara

Bas Konuş Telsizler

#BirlikteGeleceğeGüvenle

Bas Konuş Telsiz Çözümleri


Bas konuş telsiz seçenekleri, Denge Telekom markası altında satışa sunulmaktadır. İhtiyacınıza yönelik bas konuş telsiz ürünlerinden herhangi birini seçerek kurum içinde güvenlik sağlayabilir ve kesintisiz iletişimi mümkün hale getirebilirsiniz.

BAS KONUŞ (POC) TELSİZ ÇEŞİTLERİ


Çok modlu DMR atex telsizler, geniş bant ağına sahiptir. Böylelikle kimlik doğrulama gibi gelişmiş güvenlik önlemleri ile kurumunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz.

 

Bas-Konuş Telsiz Sistemi


Bas Konuş el Telsizleri, hızlı ses aktarımı sağlayan telsizler olduğu için anlık iletişim konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. Anlık iletişimin önemli olduğu pek çok sektör için hayat kurtarıcıdır. Push to Talk over Cellular (POC) ya da Push to Talk (PTT ) olarak da adlandırılan yeni nesil bas konuş sistemleri, telsiz ve internet altyapısını kullanarak sesin ya da verinin ilgili altyapı teknolojisi ile iletilmesine olanak tanır. Organizasyonlar, AVM’ler, Depo Alanları, Lojistik Firmaları, Güvenlik Firmaları, Ulaşım Sektörü, Turizm Sektörü, Taksi Durakları ve Resmi Kurumlar için bas konuş telsizler tercih edilmektedir. Bas konuş sistemleri pek çok özelliği ile kullanıcılara avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlara örnek verecek olursak;

Bas konuş el telsizi mevcut tüm geniş bant şebekelerini kullanır.
İyi bir ses kalitesine sahiptir.
Her yerde basit ve kolay iletişimi mümkün kılan telsiz bas konuş özelliği ile kesintisiz iletişime olanak sağlar.
Grup halinde iletişim kurmayı sağlar.
Pek çok uygulama için uygun alt yapıya sahiptir.
Denge Telekom güvencesi ile satışa sunulan Hytera markalı Bas Konuş Telsizler oldukça sağlamdır. Böylece uzun yıllar boyunca kullanarak tasarruf edebilirsiniz.
İşlevli fonksiyonları sayesinde gece bekçisi gibi pek çok elemanın işini kolaylaştıracak bu telsizler, kolay kullanım özelliği ile herkes rahatça kullanılabilir.
Uzun pil ömrüne sahip bas konuş telsizler sayesinde, yarı yolda kalmadan işinize güvenle devam edebilirsiniz. Böylece kurum içi güvenlik ve iletişim konusunda aksaklık yaşamazsınız.

Denge Telekom geleneksel bas-konuş telsiz sistemleri yanında, yeni nesil POC teknolojisine sahip bas-konuş telsiz seçenekleri de sunmaktadır. POC (Push to Talk over Cellular) Bas konuş sistemleri, internet alt yapısını kullanan telsiz sistemleridir.


Bas-Konuş Telsiz Çeşitleri

Bas konuş telsiz ve bas konuş akıllı telefon şeklinde bas konuş telsiz seçeneklerimiz mevcuttur. Bas-Konuş POC teknolojisine sahip; Araç Telsizleri, LTE Telsizler, Yaka Kameraları, El Terminalleri bulunmaktadır.

A.Y

Ahmet Yılmaz

google

google

 Denge Telekom; Güvenlik ve Haberleşme Teknolojileri alanında satış ve kiralama hizmetlerinde uzman.

O.Ç

Olcay Çakır

google

google

İşlerinde uzmanlar ve  başarılılar.

MERAK ETTİKLERİNİZ

Bas-Konuş Telsizler O.K.T.H Sistemine Dahil midir?
O.K.T.H hizmeti; farklı frekanslar ile seslerin birbirine karışma ihtimalini sıfıra indirgeyip, kaliteli bir şekilde telsiz iletişiminizi gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir. Bas-Konuş telsizler O.K.T.H sistemine dahil değildir.
Anlık iletişim ihtiyacı duyan kişiler ya da sektörler için bas-konuş telsiz sistemleri ideal bir tercihtir.
Genel olarak uygun fiyatlı bas konuş telsiz seçenekleri sunan Denge Telekom, sizi bu konuda mutlu edecek bir markadır.
Bas-Konuş Telsizler Hangi Sektörler İçin Uygundur?
Ulaşım sektörü, Turizm sektörü, AVM’ler, Havaalanları, Organizasyonlar gibi daha pek çok sektörde bas-konuş telsiz cihazlarından faydalanabilirsiniz.
Uzun süreli pil ömrüne sahiptir ve vardiya boyunca çalışmaya devam eder.
Yeni teknolojiye ve güçlü bir hoparlöre sahiptir. Bu sayede kaliteli ses alınır.
#BirlikteGeleceğeGüvenle