Sitede Ara

Dijital Röle Atarıcı Sistemleri

#BirlikteGeleceğeGüvenle

DÜNDEN BUGÜNE

DENGE TELEKOM

25+
YIL DENEYIM
5600+
TELSIZ SATIŞ
23+
TELSIZ KIRALAMA
500+
TAMAMLANAN PROJE
DENGE TELEKOM

Dijital Röle Aktarıcı Sistemleri

Röle sistemi iki ya da daha fazla telsiz cihazının aynı frekans ve röle aktarıcı üzerinden görüşme sağlamasına imkan tanımaktadır. Günümüzde dijital röle aktarıcılar daha fazla kullanılmaktadır. Analog röle aktarıcı sistemleri ile çalışma prensipleri aynı olmasına karşın dijital röle aktarıcıların avantajı tek frekans üzerinden aynı anda iki kanal haberleşmesine imkan tanımasıdır.

Dijital röle sistemi, yapılan telsiz görüşmesinin daha güvenilir olması amacıyla geliştirilmiştir. Analog röle cihazlarından bir diğer farkı da kullanılan röle ve telsiz cihazlarıdır. Dijital röle sistemi kullanıcıdan gelen şifrelenmiş sesi çözerek diğer röle cihazı üzerinden yine şifreleyerek gönderme işlemi gerçekleştirir. Kullanıcının kullanmış olduğu dijital telsiz gelen şifreli görüşmeyi çözerek iletişimi mümkün hale getirir. Bu sistem ile herhangi bir güvenlik ihlalinde önüne geçilmiş olur.

 

Denge Telekom, sizlere sunmuş olduğu dijital röle aktarıcı telsiz sistemleri ile güvenilir ve kesintisiz iletişim kurmanıza olanak tanır.

Biz Kimiz

Çözüm Ortağınız

Bizimle İletişime Geçin!

Satın alma, kiralama, özel projelendirme ve keşif için Denge Telekom ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Çözümler

Kamu ve özel sektörde özellikle güvenlik, inşaat, enerji, altyapı ve ulaşım alanlarında sunmuş olduğu sayısız çözüm ile alanında eşsiz bir referans listesine sahiptir.

Yeniliklerin Öncüsü

Telsiz entegrasyonu alanında TETRA ve DMR teknolojilerinde hem multicast hem de simulcast çözümleri sunmaktadır. Yeni gelişen sayısal teknolojilerin ilk uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Neden Hytera?

Hytera sunmuş olduğu telsiz ürün ve teknolojileri ile dünya çapında tercih edilmektedir.

Teklif / Bilgi İste

Gönder
#BirlikteGeleceğeGüvenle