Sitede Ara

LİSANSLI TELSİZLER

#BirlikteGeleceğeGüvenle

LİSANSLI TELSİZ SİSTEMLERİ


Denge Telekom güvencesi ile satışa sunulan Hytera lisanslı telsizler oldukça sağlamdır. Bir dünya markası olarak varlığını sürdüren Hytera telsizler Denge Telekom güvencesi ile sizinle bir araya gelmektedir.

LİSANSLI TELSİZ ÇEŞİTLERİ

Lisanslı Telsiz Nedir?


OKTH hizmetinde kullanılan telsiz sistemi lisanslı telsiz sistemidir. Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmeti olan Okth sisteminde özel kuruluşlar sizin adınıza frekans tahsisi yapar ve devlete karşı olan tüm sorumluluğu sizlerle paylaşırlar. Böylece siz devlet makamlarınca hiç uğraşmayıp, sadece özel kurumla iletişimde olur ve telsiz haberleşmenizi sağlamaya başlarsınız.

Lisanslı Telsiz Sisteminin Özellikleri Nelerdir?


Lisanslı telsiz sistemleri ses çıkışı, batarya, kanal, koruma, tarama, şifreleme, çıkış gücü, sertifika ve garanti gibi belirleyici birçok özelliğe sahiptir Bu pek çok özellik ile lisanslı telsiz sistemleri kullanıcılara avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlara örnek verecek olursak;

Lisanslı telsizler hızlı ses aktarımı sağlayan telsizler olduğu için anlık iletişim konusundakullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır.
Mevcut tüm geniş bant şebekelerini kullanır. İyi bir ses kalitesine sahiptir.
Pek çok uygulama için uygun alt yapıya sahiptir.
Kolay kullanım özelliği ile de herkes tarafından rahatça kullanılabilen telsiz sistemidir.
Uzun pil ömrüne sahip profesyonel telsizler sayesinde yarı yolda kalmadan işinize güvenle devam edebilirsiniz.

Lisanslı telsizler sağladığı bu avantajlar ile kurum içi güvenlik ve iletişim konusunda aksaklık yaşamamanıza olanak tanır. Geleneksel telsizlerin ötesinde bir yerde olan Hytera lisanlsı telsiz çeşitleri hayatınızı kolaylaştırır.

Lisanslı Telsizlerin Kullanım Alanları Nelerdir?


Lisanslı telsizler; güvenli, dayanıklı ve kullanışlı olması bakımından pek çok alanda kullanılmaktadır. Örnek verecek olursak;

Organizasyonlar,
AVM’ler,
Depo Alanları,
Lojistik Firmaları,
Güvenlik Firmaları,
İnşaat Şantiyeleri,
Ulaşım Sektörü,
Turizm Sektörü,
Taksi Durakları ve
Resmi Kurumlar

MERAK ETTİKLERİNİZ

Lisanslı Telsizler O.K.T.H Sistemine Dahil midir?
O.K.T.H sitemi, farklı frekansları kullanarak seslerin birbirine karışmasına engel olurlar. Böylece daha kaliteli iletişim kurmanıza olanak tanırlar. Lisanslı Telsizler OKTH sistemine dahildirler.
Lisanslı telsizler bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu veya yetkilendirilmiş OKTH işletmecileri tarafından aylık ya da yıllık abonelik ücrete tabi olan telsizlerdir.
Lisanslı telsizler kolay kullanım özelliği ile herkes tarafından rahatça kullanılabilir araçlardır.
Profesyonel lisanslı telsizler genel olarak; organizasyonlar, inşaat alanları ve konserler için kullanıma uygun cihazlardır.
Lisanslı Telsizlerin Pil Ömrü Ne Kadardır?
Lisanslı telsizler yeni pil teknolojisine sahip telsizlerdir. Her an iletişimde kalmanızı sağlayan bu telsizler tek şarjla bir vardiyada kullanılabilir.
Lisanslı telsizler güçlü bir hoparlöre sahiptir. Bu sayede net bir ses kalitesi vardır.
Lisanslı telsizlerin özellikleri değiştiği için fiyatları da değişmektedir. Fiyatlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
#BirlikteGeleceğeGüvenle