Sitede Ara

Geniş Alan Telsiz Haberleşme Sistemleri

#BirlikteGeleceğeGüvenle

DÜNDEN BUGÜNE

DENGE TELEKOM

25+
YIL DENEYIM
5600+
TELSIZ SATIŞ
23+
TELSIZ KIRALAMA
500+
TAMAMLANAN PROJE
DENGE TELEKOM

Geniş Alan Telsiz Haberleşme Sistemleri

Geniş alan telsiz haberleşme sistemleri; çok daha büyük ve fiziksel engellerle dolu geniş bir saha içerisinde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Röle cihazı ile birden fazla rölenin birbirine bağlanması sonucu iletişim kurulur.

Geniş alan telsiz haberleşme sistemlerinde TDMA ve FDMA teknolojilerinden yararlanılır. TDMA (Zaman bölmeli çoklu erişim), sinyali farklı zaman dilimlerine bölerek birkaç kullanıcının aynı frekans kanalını paylaşmasına izin verir. FDMA (Frekans bölmeli çoklu erişim)  ise; frekans alt kanallarına bölerek her bir alt kanalı ayrı bir kullanıcıya tahsis ederek birden fazla kullanıcının tek bir iletişim kanalı üzerinden veri gönderimi sağlanır.  Bu teknolojiler;

 

Kapsama alanlarının genişlemesine olanak tanır.

Ses haberleşmesinin yanı sıra veri iletimini de gerçekleştirir. Böylelikle iş haberleşmesine katkıda bulunulur.

Kullanıcı grubu ve çağrı sıklığını artırır.

Bir geniş alan kanalı üzerindeki tüm telsizlerin erişimini arttırarak, kullanıcıların, uzak mesafelerden kendi telsiz altyapıları üzerinden haberleşmesine olanak tanır.

 

Denge Telekom, sizlere sunmuş olduğu geniş alan telsiz haberleşme sistemleri ile geniş alan mesafelerde bile kesintisiz iletişimi mümkün hale getirmektedir.

 

Biz Kimiz

Çözüm Ortağınız

Bizimle İletişime Geçin!

Satın alma, kiralama, özel projelendirme ve keşif için Denge Telekom ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Çözümler

Kamu ve özel sektörde özellikle güvenlik, inşaat, enerji, altyapı ve ulaşım alanlarında sunmuş olduğu sayısız çözüm ile alanında eşsiz bir referans listesine sahiptir.

Yeniliklerin Öncüsü

Telsiz entegrasyonu alanında TETRA ve DMR teknolojilerinde hem multicast hem de simulcast çözümleri sunmaktadır. Yeni gelişen sayısal teknolojilerin ilk uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Neden Hytera?

Hytera sunmuş olduğu telsiz ürün ve teknolojileri ile dünya çapında tercih edilmektedir.

Teklif / Bilgi İste

Gönder
#BirlikteGeleceğeGüvenle