Sitede Ara

El Telsizleri

El Telsiz Sistemleri


Hytera markalı el telsizleri Denge Telekom güvencesi ile satışa sunulmaktadır. Kolay kullanımı ve grup içerisinde haberleşmeye imkan tanıyan el telsiz sistemlerini ihtiyacınıza yönelik web sitemizden satın alarak kesintisiz iletişimi mümkün hale getirebilirsiniz.

DİJİTAL PROFESYONEL EL TELSİZLERİ


Yapısı itibariyle profesyonel yapıda olan dijital profesyonel el telsizleri 400 – 470 mhz frekans bandında yayın gerçekleştirir. Dijital PMR el telsizlerine yönelik daha pahalı telsizlerdir. Dijital profesyonel el telsizleri atex telsiz, marin telsiz gibi seçenekleri de bulunmaktadır.Dijital profesyonel el telsizlerin diğer telsizlerden ayıran birçok özelliği bulunmaktadır. Bunlar;

Son teknoloji sistemleri kullanması,
Kolay kullanımı
İnternet sayesinde cihazların birbirine bağlanma özelliği dmr telsizlerini tercih sebebi arasındadır.

TETRA EL TELSİZLERİ

Terrestrial Trunked Radio (TETRA) baş harflerinden oluşan Avrupa standartlı telsiz sistemi tetra, profesyonel ve çift yönlü telsiz sistemidir. Neden tetra teknolojisi tercih edilmeli;

Kanal kullanım verimliliğini sağlama,
Fazla sayıda kullanıcı grubuna aynı anda hizmet verebilme,
Durum/kısa mesaj gönderme, belirli bir telsizi yasaklama, tüm sisteme çağrı gönderme ve çağrı önceliği tanıma vb. özellikler tetra telsizlerini tercih edilir kılmaktadır.

BAS KONUŞ EL TELSİZLERİ


Push to Talk over Cellular (POC)  ya da Push to Talk (PTT ) olarak da adlandırılan  yeni nesil bas konuş sistemleri, telsiz ve internet altyapısını kullanarak sesin ya da verinin ilgili altyapı teknolojisi ile iletilmesidir. Bas Konuş sistemi, birebir ve grup halinde sesin veya datanın gerçek zamanlı iletilmesini sağlayan haberleşme sistemleridir. Neden POC teknolojisi tercih edilmeli;

Geleneksel bas-konuş telsiz sistemleri sadece ses iletilmesine imkan tanırken poc teknoljisiyle sesli haberleşmenin yanı sıra canlı video yayını, dosya, fotoğraf ve video gönderimi, konum takip gibi pek çok ihtiyacı da karşılamaktadır.
Poc teknolojisi ile klasik telsiz altyapısının ve geleneksel Bas Konuş Sistemlerinin sağladığı tüm telsiz haberleşme imkanlarının yanı sıra 2G, 3G, 4.5G ve WiFi altyapısını da kullanmaktadır.
Gsm çekmediği alanlarda teknolojiden faydalanarak kesintisiz iletişime olanak tanır.
Daha düşük maliyet, daha kaliteli hizmet.

El Telsiz Sistemleri


Pek çok sektörde tercih edilen el telsiz sistemleri sahada haberleşmek için tercih edilmektedir. Sabit telsizlere oranla daha kısa menzile sahip olan el telsiz sistemleri elde taşınabildiği için haberleşmenin de daha hızlı gerçekleşmesine olanak tanır.

El Telsiz Çeşitleri


El telsizleri Dijital PMR El Telsizleri ve Dijital Profesyonel El Telsizleri olmak üzere kategorilere ayrılmaktadır. Denge Telekom web sitesi üzerinden el telsizlerine ulaşarak haberleşmeyi kolay hale getirebilirsiniz.

MERAK ETTİKLERİNİZ

El Telsizleri Hangi Sektörlerde Kullanmalıyım?
Kolay iletişim kurmaya imkan tanıyan el telsizlerini organizasyonlarda, kamp ve doğa yürüyüşü gibi aktivetelerde, şantiye, otapark ve daha pek çok sektörde tercih edebilirsiniz.
El telsiz cihazlarının ortalama pil ömrü 12- 24 saattir.
El telsiz sistemlerinin lisanslı ve lisanssız seçenekleri mevcuttur.
El Telsizlerini Kimler Tercih Etmeli?
Hızlı ve kolay iletişim kurmak isteyen kişiler el telsiz sistemlerini tercih ederler.
El telsiz sistemleri kullandığınız iletişim altyapısı ve anten fonksiyonlarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.
El telsiz sistemlerinin ses kaliteleri oldukça yüksektir
El telsiz fiyatları satın aldığınız el telsiz çeşidine, çekim gücüne, frekans bandına yönelik değişiklik göstermektedir.