Sitede Ara

El Telsizleri

#BirlikteGeleceğeGüvenle

El Telsizi Sistemleri


Hytera markalı el telsizleri, Denge Telekom güvencesi ile satışa sunulmaktadır. Kolay kullanımı ve grup içi haberleşmeye imkan sağlayan el telsizi sistemlerini, ihtiyacınıza yönelik olarak web sitemizden satın alıp kesintisiz iletişimi mümkün hale getirebilirsiniz.

DİJİTAL VE PROFESYONEL EL TELSİZLERİ


Yapısı itibariyle profesyonel yapıda olan dijital el telsizleri, 400 – 470 mhz frekans bandında yayın gerçekleştirir. Dijital PMR el telsizlerine yönelik daha pahalı telsizlerdir. Dijital ve profesyonel Atex el telsizi, marin telsiz gibi seçenekleri de bulunmaktadır. Dijital ve profesyonel el telsizlerin diğer telsizlerden ayıran birçok özelliği bulunmaktadır. Bunlar;

Son teknoloji sistemleri kullanır.
Kolay kullanım ayrıcalığına sahiptir.
İnternet sayesinde, cihazlar birbirine bağlanabilir.

Bu özellikler DMR telsizlerin, tercih edilme nedenleri arasındadır.

TETRA EL TELSİZLERİ

Terrestrial Trunked Radio (TETRA) baş harflerinden oluşan Avrupa standartlı telsiz sistemi Tetra, profesyonel ve çift yönlü telsiz sistemidir.  Peki neden Tetra teknolojisi tercih edilmelidir?

Kanal kullanım verimliliğini sağlar.
Fazla sayıda kullanıcı grubuna aynı anda hizmet verir.
Durum/kısa mesaj gönderme, belirli bir telsizi yasaklama, tüm sisteme çağrı gönderme ve çağrı önceliği tanıma vb. özellikler Tetra telsizleri tercih edilir kılmaktadır.

BAS KONUŞ EL TELSİZLERİ


Push to Talk over Cellular (POC)  ya da Push to Talk (PTT ) olarak da adlandırılan  yeni nesil bas konuş sistemleri, telsiz ve internet altyapısını kullanarak sesin ya da verinin ilgili altyapı teknolojisi ile iletilmesidir. Bas Konuş sistemi, birebir ve grup halinde sesin veya datanın gerçek zamanlı iletilmesini sağlayan haberleşme sistemleridir.  Peki neden POC teknolojisi tercih edilmelidir?

Geleneksel bas-konuş telsiz sistemleri sadece ses iletilmesine imkan tanırken, POC teknolojisinde sesli haberleşmenin yanı sıra; canlı video yayını, dosya, fotoğraf ve video gönderimi, konum takibi gibi pek çok ihtiyacı da karşılamaktadır.
POC teknolojisi ile klasik telsiz altyapısının ve geleneksel bas konuş sistemlerinin sağladığı tüm telsiz haberleşme imkanlarının yanı sıra 2G, 3G, 4.5G ve WiFi altyapısını da kullanmaktadır.
GSM çekmediği alanlarda teknolojiden faydalanarak, kesintisiz iletişime olanak tanır.
Daha düşük maliyetli olup, daha kaliteli hizmet sunmaktadır.

El Telsiz Sistemleri


Pek çok sektörde tercih edilen el telsiz sistemleri, sahada haberleşmek için tercih edilmektedir. Sabit telsizlere oranla daha kısa menzile sahip olan el telsiz sistemleri, elde taşınabildiği için haberleşmenin daha hızlı gerçekleşmesine olanak tanır.

El Telsiz Çeşitleri


El telsizleri; Dijital PMR El Telsizleri ve Dijital Profesyonel El Telsizleri olmak üzere 2 kategoriye ayrılmaktadır. Denge Telekom web sitesi üzerinden el telsizlerine ulaşıp, haberleşmeyi kolay hale getirebilirsiniz.

Yorumlar

G.U

Gökhan Utar

google

google

Güvenilir ve deneyimli ekibiyle, kusursuz hizmet için doğru tercih.

A.B

Adil Bulur

google

google

İletişim üzerine bir çok alternatif sunabilen profesyonel bir firma.

MERAK ETTİKLERİNİZ

El Telsizleri Hangi Sektörlerde Kullanmalıyım?
Kolay iletişim kurmaya imkan tanıyan el telsizlerini; organizasyonlarda, kampta, doğa yürüyüşü gibi aktivitelerde, şantiye, otopark ve daha pek çok sektörde tercih edebilirsiniz.
El telsiz cihazlarının ortalama pil ömrü 12- 24 saattir.
El telsiz sistemlerinin lisanslı ve lisanssız seçenekleri mevcuttur.
El Telsizlerini Kimler Tercih Etmeli?
Hızlı ve kolay iletişim kurmak isteyen kişiler, el telsiz sistemlerini tercih ederler.
El telsiz sistemleri kullandığınız iletişim altyapısı ve anten fonksiyonlarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.
El telsiz sistemlerinin ses kaliteleri oldukça yüksektir
El telsiz fiyatları; satın aldığınız el telsiz çeşidine, çekim gücüne, frekans bandına yönelik değişiklik göstermektedir.
#BirlikteGeleceğeGüvenle