Sitede Ara

#BirlikteGeleceğeGüvenle

Güçlü ve Etkili İletişim Hytera

Hytera, genel merkezi Shenzhen/Çin'de bulunan küresel bir özel şirkettir.

1933’ten bu yana PMR-Profesyonel Telsiz (Professional Mobile Radio)

iletişim çözümlerinde öncü ve global sağlayıcıdır.

Neden Hytera?

Hytera kurulduğundan bugüne 4.000'den fazla satıcı ve iş ortağı bulunmaktadır. Pek çok sektörü telsiz haberleşme desteği sağlayan Hytera devlet kurumlarının, kamu güvenliği kuruluşlarının ve diğer ticari sektörlerden müşteriler de dahil daha pek çok sektöre telsiz haberleşme desteği sağlayarak kurum ve kuruluşların güvenliğini sağlamaktadır.

HYTERA

Telsiz Teknolojileri

Hytera kurulduğu günden bugüne profesyonel telsiz için özelleştirilmiş çözümler geliştirmekte ve uygulamaktadır. Yıllara dayanan deneyimi ve müşteri odaklı vizyonu ile sürekli teknoloji alanında yenilikler geliştirmektedir. müşteriler için en yüksek düzeyde güvenlik iletişim garantisi sağlar ve müşterilerin iletişim güvenliği ve veri güvenliğini temin eder. Aynı zamanda yüksek kaliteli TETRA ve DMR protatif telsiz sistemlerinin dünya çapında önde gelen üreticilerinden biridir.

HYTERA DMR Teknolojisi

Hytera dmr telsiz sistemlerinde gelişmiş dijital ses kodlama ve kanal kodlama teknolojilerini mevcuttur.. Hytera dmr telsizlerinin en önemli özelliği ise kapsama alanının en uzak kısmında bile analog telsizlerden daha geniş bir aralıkta daha iyi gürültü önleme sağlarak ses kalitesini korumalıdır.

Gelişmiş Dijital Trunk Teknolojisi

Hytera kullanıcıların ihtiyaçlarını belirleyerek çözümler geliştirmekte ve sunmaktadır. Sahip olduğu deneyim sayesinde her kullanıcıya özel ve her sektöre özel DMR telsiz bulabilirsiniz.

Üstün Ses Performansı

Hytera, gelişmiş dijital ses kodlama ve kanal kodlama teknolojilerini kullanır. Böylelikle analog telsizlerden daha geniş bir aralıkta daha iyi gürültü önleme sağlayarak ses kalitesini korur.

Güvenilir Ses Şifreleme

Kimlik doğrulama ve uçtan uca şifreleme gibi şifreleme teknolojileri desteklenir. Böylece algoritmalar kullanmadan temel şifreleme ile gizlice dinlemenin önüne geçilmektedir.

HYTERA Tetra Teknolojisi

Hytera tetra telsizlerin en büyük özelliği sağladıkları güvenlik önlemleridir. Şifreleme ve uçtan uca şifreleme özellikleri yanında pin ve puk gibi kişi bazlı kullanıcı erişimi sayesinde sizin güvenli iletişim kurmanızı sağlar.

Çoklu Şifreleme Mekanizması

Hytera, kullanıcılar için en yüksek düzeyde güvenlik iletişim garantisi sağlar. PIN ve PUK gibi kişi bazlı şifreleme özelliği ile kullanıcıların iletişim güvenliği ve veri güvenliğini temin eder.

Üstün Ses Kalitesi

Kullanıcı dostu kullanıcı arayüzü, tuş takımı aracılığıyla giriş ve verimli bir 4 Watt hoparlör, mükemmel bir çalışma ve kullanım ve yüksek bir iletişim kalitesi sağlar.

Data Yetenekleri

IS telsizlerinin kullanıcılarının çoğu zaman, özellikle bir işlemin arka ucundakiler olmak üzere çeşitli diğer sistemlerle otomatik olarak etkileşime girmesi veya iletişim kurması sağlanır.

HYTERA Bas-Konuş (POC) Telsiz Teknolojisi

Hytera bas konuş telsizler POC (Push to Talk over Cellular) teknolojisine sahiptirler. Bu yüzden yeni nesil bas konuş telsiz olarak da bilinmektedir. Bas konuş telsiz sistemlerinin en önemli özelliği grup halinde haberleşmeyi mümkün kılmasıdır. Hytera yeni nesil bas-konuş telsiz sistemleri ile internetten de faydalanmanız mümkün.

Gelişmiş POC Teknolojisi

Hytera poc teknolojisi, anlık bire bir ve birden fazla kişiye anlık mesajlaşma dahil olmak üzere çok yönlü hizmetler sunar.

Uygulama Özelliği

Önceden yüklenmiş Android uygulamaları kullanışlı PoC hizmetleri sunar. Hytera ayrıca üçüncü taraf tedarikçilerin geliştirilmesi ve uyarlanması için açık bir API sunar.

Anlık İletişim

Hücresel üzerinden PTT (PoC) ile uygun maliyetli sesli iletişim ve veri iletiminin yanı sıra LTE mobil ağlar (3G / 4G) WiFi üzerinden neredeyse sınırsız bağlantı sağlar.

Hytera Telsiz Özellikleri

Ürün çeşitliliği bakımından oldukça zengin olan hytera a,’dan z’ye her sektörü düşünerek ürün portföyünü geliştirmiştir.

Hytera küçük işletmelerden başlayarak ülke çapındaki her türlü sektöre telsiz çözümleri sunmaktadır.

HYTERA Atex Telsiz

Atex telsizler patlayıcı ve yanıcı maddelere karşı son derece dayanıklı telsiz sistemleridir. Hytera atex telsiz sistemleri dmr ve tetra teknolojilerine sahiplerdir. İnternet alt yapısını kullanan atex telsizleri son derece sağlam telsiz çeşididir.

Maksimum Güvenlik

“İA” onayına sahip atex telsizler, yanıcı ve patlayıcı atmosferde kullanılabilecek bir üründür. toza karşı korumalı ve su geçirmezdir. LCD koruyucu kapak sayesinde atex el telsiziniz çizilmeye karşı dayanıklıdır.

Atex Sertifikası

Potansiyel olarak patlayıcı alanlarda kullanılan tüm telsizler Avrupa Birliği’nin ATEX direktiflerine uygun olmalıdır. Hytera atex telsizler atex sertifikasına sahip telsizlerdir.

Plastik Kapsülleme

Dahili devreleri bağlamak ve sıvıların, tozun ve zararlı gazların girmesini önlemek için hem telsizin kendisi hem de pil plastik olarak kapsüllenmiştir.

HYTERA LTE Telsiz

Hytera lte telsizler lte ya da wifi internet teknolojisini kullanan telsiz çeşididir. Kullanıcılarının anlık iletişim kurmasına olanak tanıyarak büyük kolaylık sağlamaktadır.

Kesintisiz İletişim

Çeşitli operatörlerin WiFi ağlarının geniş kapsama alanından yararlanır. Bütün ülkede ve dünyada sorunsuz çalışır. PTT butonunu kullanarak anlık iletişim kurabilirsiniz.

Kaliteli Ses

Gürültü engelleme ve güçlü konuşma tanıma özelliğine sahip çift mikrofon, gürültülü çalışma ortamlarında net ses kalitesi için aşırı ortam gürültüsünü güvenilir şekilde filtreler.

Uygulamalar

Lte telsizler, çok çeşitli uygulama çözümleri için ideal bir platformdur. Önceden yüklenmiş uygulamalar, dağıtım programı tarafından uzaktan kapatılabilir veya yeniden etkinleştirilebilir.

HYTERA Araç Telsizleri

Hytera araç telsizlerinin en belirgin özelliği uzun süre iletişimi mümkün kılması ve uzun mesafelerde bile iletişim kurmayı sağlamasıdır.

Kalite & Esnek Kurulum

Her yerde kurulabilir yapıdadır. Kumada elemanlarına kolayca erişilebilir. IP67’ye göre suya ve toza dayanıklıdır. Kritik durumlarda bile verimli çalışabilen yapıdadır.

Kablosuz ve Aksesuar Bağlantı

"Kablosuz bağlantı" için özel bir UART kablosu yardımıyla rölelere bağlanabilir. Kullanıcılar, harici cihazlara veri aktarmak için CPS ile aktarımı sağlanabilmektedir.

Ücretsiz Sesli Arama

Bu özelliğin kullanılabilmesi için telsizleri aynı kanala ayarlayın. Anında ücretsiz konuşmak için bas konuş butonuna basın ve eller serbest konumunda çalıştırmak için ise VOX fonksiyonunu kullanabilirsiniz.

HYTERA EL Telsiz

Hytera el telsizleri kolay kullanıma sahip telsiz sistemleridir. Birden fazla çeşidi bulunan el telsizleri hem dmr hem tetra hem da bas konuş poc teknolojisinden faydalanmaktadır.

Akıllı Anten

Dahili telsiz ve GPS anteni, yüksek konfor sunar. İki düğme, eldiven kullanıldığında ve zayıf ışıkta bile çalıştırma hatalarını önlemek amacıyla ayrılmış antene sahiptir.

Güvenlik Fonksiyonları

Şifreleme ve uçtan uca şifreleme gibi özelliklere sahiptir. İletişimi güvenilir bir iletişim kurmanızı sağlar. PIN ve PUK gibi kullanıcı erişimi için ayrıca şifrelenebilir.

Kompakt & Yüksek İletim

El telsizleri küçük ebatları ve ağırlığı ile smart telefonlara benzer bir ağırlıktadır.

HYTERA PMR Telsiz

Hytera pmr telsizler kendilerine tanınan belirlenmiş frekanslarda iletişim kurulmasına olanak tanır. Herhangi bir ruhsata ihtiyaç duyulmadan kullanılan pmr telsizler pek çok ülkede kullanımı serbest olan telsiz sistemidir.

Kesintisiz İletişim

Çeşitli operatörlerin WiFi ağlarının geniş kapsama alanından yararlanır. Bütün ülkede ve dünyada sorunsuz çalışır. PTT butonunu kullanarak anlık iletişim kurabilirsiniz.

Temel & Pro

İki versiyonludur. Pro versiyonu 4G canlı video desteğine sahip bir HD kamera, NFC desteği, hızlı şarj ve fazla depolama alanı gibi ekstra özellikler sunmaktadır.

Sağlam & Güvenli

IP67 derecesine sahip Hytera pmr telsizler toza ve suya dayanıklıdır. 1,2 metreden düştüğünde dayanacak kadar sağlamdır.

HYTERA Analog Telsizler

Hytera analog telsizler lisanssız telsiz cihazıdır. Bu yüzden herhangi bir belge yada lisans olmadan da kullanabilirsiniz.

Performans

Yenilikçi tasarıma sahip analog telsizler yüksek performans sunar. Mükemmel alım özellikleri sorun giderme iletişimini sağlar.

Net Ses

Dijital kodlama ve düzeltme teknolojisinin kullanılması, seslerin büyük mesafelerde bile parazit olmadan aktarılmasını mümkün kılar.

Kolay Kullanım

Ergonomik olarak optimize edilmiş ses tuşlarına sahip hytera analog telsizler eldiven takarken bile kolay kullanım sağlar.

Hytera Telsiz Kiralama & Satış

Hytera telsiz kiralama ve satış seçenekleri ile ihtiyaç duyduğunuz her an sizinle. Hytera sunmuş olduğu telsiz haberleşme çözümleri, vermiş olduğu kiralama & satış hizmetleriyle ulusal ve uluslararası projelerde ve dünyanın pek çok noktasında hizmet vermektedir.

Hytera Türkiye’de de Denge Telekom distribütörlüğünde pek çok proje ve sektörde hizmet vermektedir.

Teklif / Bilgi İste

Gönder

Hytera Türkiye Distribütörü Denge Telekom

Denge Telekom 20 yılı aşkın süredir telsiz ve haberleşme çözümlerinde hizmet vermektedir. 20 yılı aşkın sürede 500’den fazla proje, 5600 telsiz satış ve 23 telsiz kiralama hizmeti sağlayarak pek çok sektörde kesintisiz iletişimi mümkün hale getirmiştir.

Tüm bu sürede Denge Telekom Hytera telsiz distribütörü ile sektöre özel telsiz altyapı hizmeti sunarak sizlere güvenilir bir çözüm ortağı olmuştur. En iyi telsiz modellerini sunan Denge Telekom için çözüm ortaklarını memnun etmek oldukça önemlidir. Tam da bu yüzden siz müşterilerimize Hytera telsiz markasıyla hizmet vermekteyiz. Dünya çapında sunmuş olduğu telsiz ürün ve teknolojileri ile Hytera sektöründe lider bir markadır.

#BirlikteGeleceğeGüvenle