Sitede Ara

LTE Telsiz Çözümleri

#BirlikteGeleceğeGüvenle

LTE Telsizler


Hytera markalı LTE telsizler, Denge Telekom güvencesi ile sizinle bir araya gelmektedir. Pek çok sektörde tercih edilen 4G teknolojisine sahip LTE telsiz cihazları için satış hizmetimizden faydalanarak kesintisiz iletişimi mümkün hale getirebilirsiniz.

BAS KONUŞ LTE TELSİZ SİSTEMLERİ


Bas-konuş LTE telsizler internet altyapısını kullanarak birebir veya grup halinde kesintisiz iletişim kurmanıza olanak tanır.

LTE Telsiz Sistemleri


Havaalanları, inşaatlar ve askeri alanlar gibi pek çok sektörde tercih edilen LTE el telsizleri, pek çok özelliği sayesinde kullanıcılara avantaj sağlamaktadır. Bu özellikler;

Anlık iletişim konusunda büyük kolaylık sağlar.
Modlu gelişmiş radyo teknolojisi ve kritik ses, geniş bant özelliği, veri hizmetleri için ideal bir platform sunar.  DMR LTE hibrit  yapılı bir cihazdır.
Geniş bant ağına sahiptir.
LTE veya Wifi ile birlikte çalışabilen internet alt yapılı telsiz çeşididir. Bu yüzden bu telsizlere akıllı telsiz de denilmektedir.
Kimlik doğrulama gibi gelişmiş güvenlik önlemlerine sahiptir.
Gelişmiş programları destekleyebilirler.
Sağlam ve güvenilir cihazlardır.

Uzun pil ömrüne sahip LTE telsizler sayesinde, yarı yolda kalmadan işinize güvenle devam edebilirsiniz. Böylece kurum içi güvenlik ve iletişim konusunda aksaklık yaşamazsınız. Geleneksel telsizlerin ötesinde bir yerde olan LTE telsiz çeşitleri hayatınızı kolaylaştırır.

LTE Telsiz Çeşitleri


LTE telsiz cihazları bas konuş, analog ve lisanssız gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Denge Telekom’dan LTE telsiz çeşitlerine ulaşarak, kurum içinde güvenlik sağlayıp kesintisiz iletişimi mümkün hale getirebilirsiniz.

V.L

Voyage Luxury

google

google

Yaptığı iş ve hizmetleri takdire şayan. Yerli üretim yapan firma, haberleşmeden güvenlik ekipmanlarına kadar bir çok üründe üretim yapıyor.

H.E

Hüsnü Erkek

google

google

Güvenlik ve haberleşme konusunda en üst düzey bir firma. Kısa zaman kalıcı çözümler sunuyorlar.

S.Y

Selçuk Yıldırım

google

google

Sektörün öncü ve lider firmalarından.

MERAK ETTİKLERİNİZ

LTE Telsizlerin Ses Kalitesi Nasıldır?
LTE telsiz fiyatları, ürünün özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Yeni teknoloji ile entegre olan LTE telsizler, güçlü hoparlör sistemi ile net bir ses kalitesine sahiptir.
LTE telsiz cihazlarını daha geniş alanlar ve güvenlik önlemlerinin üst düzey şekilde alınması gereken alanlar tercih etmelidir.
LTE Telsizler Hangi Sektörler İçin Uygundur?
LTE telsizler havaalanı, avm, inşaat ve askeri alan ve daha pek çok sektörde tercih edilen telsizlerdir.
LTE telsiz cihazlarının pil ömrü şarj edildikten sonra bir mesaide kullanabileceğiniz şekildedir
LTE telsiz cihazları LTE veya Wifi ile birlikte çalışabilen internet alt yapılı telsiz çeşididir. Bu telsiz cihazıyla GSM yada internet üzerinden anlık görüşme sağlayabilir, dilerseniz GPS yazılımı ile diğer telsizleri de takip edebilirsiniz. Telsiz kayıtlarını görüntüleyebilir ve dinleyebilirsiniz.
#BirlikteGeleceğeGüvenle