LTE Telsizler

LTE telsizler pek çok sektör için hayat kurtarıcıdır. Peki LTE telsiz nedir? LTE telsizin özellikleri nelerdir? Havaalanları, inşaat alanları ve askeri alarlar gibi pek çok sektör için LTE Telsizler tercih edilmektedir. LTE El Telsizleri anlık iletişim konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. LTE Telsizler pek çok özelliği ile kullanıcılara avantaj sağlamaktadır.

Öne Çıkan Ürünler

Hytera PDC760 DMR & LTE Hibrid Telsiz

Modlu Gelişmiş Radyo, kritik ses ve geniş bant veri hizmetleri için ideal bir platform sunan devrim niteliğindeki DMR LTE hibrit cihazdır. Geniş bant ağına sahiptir. Kimlik doğrulama gibi gelişmiş güvenlik önlemlerine sahiptir. Gelişmiş programları destekleyebilirler. Sağlam ve güvenilir cihazlardır.

Bir dünya markası olarak varlığını sürdüren Hytera telsizler Denge Telekom güvencesi ile sizinle bir araya gelmektedir. Uzun pil ömrüne sahip LTE telsizler sayesinde yarı yolda kalmadan işinize güvenle devam edebilirsiniz. Böylece kurum içi güvenlik ve iletişim konusunda aksaklık yaşamazsınız. Geleneksel telsizlerin ötesinde bir yerde olan LTE telsiz çeşitleri hayatınızı kolaylaştırır.

LTE Telsiz Çeşitleri

LTE telsiz için pek çok seçenek mevcuttur. Bas konuş, Analog ve Lisanssız gibi çeşitli seçeneklere Denge Telekom’dan ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik ürünü seçerek kurum içinde güvenlik sağlayabilir ve kesintisiz iletişimi mümkün hale getirebilirsiniz. LTE telsiz fiyatları da çeşitten çeşite göre farklılık göstermektedir. Genel olarak uygun fiyatlı bas konuş telsiz seçenekleri sunan Denge Telekom sizi bu konuda da mutlu edecek bir markadır. LTE telsiz bakım onarım hizmeti gibi hizmetler sağlayarak zaten uzun ömürlü olan cihazınızın kullanım süresini daha da uzatmanız mümkündür.

4G teknolojisine sahip telsizlere verilen isimdir. LTE veya Wifii ile birlikte çalışabilen internet alt yapılı telsiz çeşididir. GSM ya da internet üzerinden anlık görüşme sağlayabilirsiniz. Dilerseniz GPS yazılımı ile diğer telsizleri de takip edebilirsiniz. Bu telsizlere akıllı telsiz demek yanlış bir tanım olmaz. Telsiz kayıtlarını görüntüleyebilir ve dinleyebilirsiniz.

LTE telsizler havaalanı, inşaat ve askeri alanda kullanılan telsizlerdir.

Bu sorunun cevabı telsizden telsize değişmektedir.

Pil ömrü şarj edildikten sonra bir mesaide kullanabileceğiniz şekildedir.

Yeni teknoloji ve güçlü hoparlör ile net bir ses kalitesine sahiptir.

Ürünün özelliklerine göre değişiklik gösterebilen fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?

Enter your keyword