Sitede Ara

Kesintisiz İletişim İçin Telsiz Çözümleri

#BirlikteGeleceğeGüvenle

Telsiz Çözümleri


Telsiz cihazlarına yönelik ihtiyaçlarınızda, Hytra markasıyla Denge Telekom olarak, telsiz sistemleri için satış öncesi ve satış sonrası profesyonel çözüm sunmaktayız. Genellikle inşaat alanları, güvenlik alanları, alışveriş merkezi ve daha pek çok sektörde tercih edilen telsiz sistemlerimizden faydalanabilirsiniz.

Telsiz Çeşitleri 

Telsiz çeşitleri ile sektörünüze ve alanınıza uygun telsiz tercihinde bulunabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz Hytra telsiz markası ve telsiz çeşidiyle sektörünüzde kesintisiz iletişime imkan tanıyın.

Denge Logo Icon

DÜNDEN BUGÜNE

DENGE TELEKOM

25+
YIL DENEYIM
5600+
TELSIZ SATIŞ
23+
TELSIZ KIRALAMA
500+
TAMAMLANAN PROJE

Öne Çıkan Telsiz Çeşitleri

Öne Çıkan Telsiz Modellerimiz

Basit iletişim kurmayı sağlayan telsizler, modellerine göre farklı fonksiyonlara sahiptir. Hytera telsizler bu kategori altında Denge Telekom güvencesi ile satışa sunulmuş durumdadır.Denge Telekom’dan Hytra markalı telsiz çeşitlerini inceleyebilir ve kendinize uygun bir telsiz seçimi yapabilirsiniz

HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBUTÖRÜ

Telsiz Sistemi ve Telsiz Çözümleri

İş hayatımızda, gündelik hayatımızda, hayatımızın pek çok noktasında iletişim olmazsa olmazlardandır. Kesintisiz iletişimi sağlamak adına da telsizler pek çok alan ve sektörde en büyük yardımcılarımızdır. Bu yüzdende telsiz sistemleri  pek çok sektör ve alanda oldukça fazla tercih edilmektedir.Genel olarak güvenlik, inşaat, havaalanı, alışveriş merkezi ve sanayi gibi iletişimin gerekli olduğu sektörlerde kullanılır. Telsizler kurum içi haberleşmeyi kolaylaştıran iletişim araçlarıdır. Bir telsiz haberleşmesinin varlığından söz edebilmek için, aynı frekanslarda çalışabilen, teknik özellikleri birbirinin aynı olan en az iki cihaz gereklidir.Telsiz sistemlerinde cihaz sayısı istenildiği kadar çoğaltılabilir. Telsiz haberleşmesinin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi iki telsiz arasındaki mesafede önem teşkil etmektedir. Haberleşme mesafesinin daha uzun olması istenilen durumlarda devreye repeater röle cihazı girer.Bu cihaz iletişim sağlanacak alanın orta noktalarda yüksek bir yere kurulur ve aktarıcı görevi görür. Bu şekilde kurulmuş röleli telsiz sistemlerinde görüşme mesafesi röle cihazının kurulmuş yerin konumuna ve yüksekliğine göre değişmekle beraber yaklaşık olarak 100 km ye kadar iletişim sağlanabilir. Telsizler hem kurum için güvenlik oluşturmayı sağlarken hem de kurum içi iletişim konusunda büyük bir adımdır. Güvenli ve sağlam olan bu cihazlar uzun yıllar boyu kullanılabilir. Kurumunuzun ihtiyacına yönelik bir cihaz seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBUTÖRÜ

TELSİZ FİYATLARI

Kesintisiz iletişim kurmamıza olanak tanıyan telsizlerin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Farklı çeşitlilikte bulunan telsizlerin birbirinden ayırt edici özellikleri vardır. Telsiz çeşitleri,sahip oldukları özellikleri nedeniyle telsiz fiyatları farklılık gösterir. Telsiz fiyatlarında etkili olan unsurları ise şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Telsiz Markası
  • Telsizin Sahip Olduğu Teknoloji
  • Telsizin Kanal Sayısı
  • Telsizin Menzil Mesafesi
  • Sahip Olduğu Uygulamalar telsizin fiyatının belirlenmesinde etkilidir.

Denge Telekom Hytera distribütörlüğünde DMR, Tetra ve POC telsiz teknolojilerine sahip telsiz haberleşme hizmeti vermektedir. Bu teknolojilere sahip atex exproof ,LTE, araç telsizi, el telsiz çeşitlerini sizin için sunmaktadır. Saydığımız bu telsiz çeşitlerinin fiyatları sahip olduğu telsiz özelliiklerine ve teknolojilerine göre değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

A.Ö

Ahmet Ö.

google

google

Güvenlik ve Haberleşme konusunda en üst düzeyde bir firma. Kısa zaman kalıcı çözümler sunuyorlar.

Merak Ettikleriniz

Telsiz Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim? Satış Sonrası hizmetler nelerdir?

Telsiz satın almadan önce ilk olarak hangi sektör ve alanda kullanacağınıza karar vermelisiniz. Denge Telekom her sektöre uygun telsiz seçenekleriyle siz müşterilerimize satış hizmeti ve satış sonrası bakım hizmeti vermektedir. Satış ve satış sonrası hizmeti hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Denge Telekom olarak; en iyi telsiz markası Hytra ile sizlere hem iyi hem de uygun fiyatlı telsizler sunmaktayız. Telsiz cihazlarımızın fiyatları kullanılacak telsizin çeşidi, özelliği ve adedine göre değişiklik göstermektedir.

Telsiz Çeşitlerinin Birbirinden Farkı Nedir?

Telsiz çeşitleri; lisanslı, lisanssız, DMR, Analog telsiz olmak üzere çeşitlere ayrılır. Birbirinden farkları ise kullanım alanları, pil ömrü, ses kalitesi, 4G teknolojisi gibi özelliklerdir.

Telsiz tercihinden bulunmadan önce ilk olarak hangi sektör ve alanda kullanacağınıza karar vermelisiniz. Denge Telekom her sektöre uygun telsiz seçenekleriyle siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

Hytra profesyonel kablosuz iletişim cihazlarını üreten ilk beş dünya lideri üreticilerden biridir. Denge Telekom olarak Hytra markalı telsiz satış ve kiralama hizmeti vermekteyiz.

#BirlikteGeleceğeGüvenle