Sitede Ara

Telsiz Tamiri, Bakım ve Onarımı

#BirlikteGeleceğeGüvenle

DÜNDEN BUGÜNE

DENGE TELEKOM

25+
YIL DENEYIM
5600+
TELSIZ SATIŞ
23+
TELSIZ KIRALAMA
500+
TAMAMLANAN PROJE
DENGE TELEKOM

GÜVENİLİR ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Denge Telekom kurulduğu günden itibaren çeşitli etkinliklerde yer almanın sorumluluğunu başarıyla üstlenmiş ve binlerce farklı firma ile çalışmanın haklı gururunu yaşayan bir firmadır. Ulusal ve uluslararası bağlamda Haberleşme Sistemleri konusunda firmalara ve organizasyonlara destek veren Denge Telekom, telsiz cihazlarında herhangi bir sorun çıkması dahilinde telsiz tamiri, telsiz bakım ve telsiz onarım hizmeti de sunmaktadır.

TELSİZ TAMİR HİZMETİ

İşletmelerin en önemli varlık nedeni, müşterilerine  kusursuz müşteri hizmeti sunarak müşteri bağlılığı (sadakati) yaratabilmeleridir.  Ancak kusursuz bir telsiz tamir hizmeti sunmak her zaman mümkün olmayabilir. Bunun nedeni telsiz tamir hizmeti sunanın insanlar olmasıdır. İnsanların davranışlarında ve tutumlarında belirli bir standardı yakalamak zordur. Böyle bir zorluğun bilincinde olan şirketimiz tüm çalışanlarımıza ve servis teşkilatımıza kusursuz hizmeti sunmanın önemini ve yöntemini benimsetmekte ve bunun için eğitim ve saha faaliyetlerinde yoğun çaba göstermektedir.

Denge Telekom Hytera distribütörlüğünde sunmuş olduğu telsiz çeşitlerinde herhangi bir sorunun çıkması dahilinde telsiz satış hizmetlerinin yanı sıra siz müşterilerimize hasara uğrayan veya teknik hata gerçekleşen telsizlerinizin telsiz satış hizmeti sonrası da telsiz  bakım ve telsiz tamiri hizmeti vermeye devam etmektedir. 

Denge Telekom olarak,  siz müşterilerimize verdiğimiz başarılı ve kaliteli hizmetlerimizle tanınan bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla yürümeye devam etmekteyiz. En kaliteli telsiz modellerini sunan Denge Telekom, telsiz cihazlarında yaşadığınız herhangi bir sorun dahilinde telsiz bakım hizmetiyle telsizlerinizin daha uzun zamanda kullanmanıza olanak tanımaktadır. Satın almış olduğunuz telsiz  bakımı ve telsiz onarımı hakkında ne bilgi almak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Biz Kimiz

Çözüm Ortağınız

Bizimle İletişime Geçin!

Satın alma, kiralama, özel projelendirme ve keşif için Denge Telekom ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Çözümler

Kamu ve özel sektörde özellikle güvenlik, inşaat, enerji, altyapı ve ulaşım alanlarında sunmuş olduğu sayısız çözüm ile alanında eşsiz bir referans listesine sahiptir.

Yeniliklerin Öncüsü

Telsiz entegrasyonu alanında TETRA ve DMR teknolojilerinde hem multicast hem de simulcast çözümleri sunmaktadır. Yeni gelişen sayısal teknolojilerin ilk uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Neden Hytera?

Hytera sunmuş olduğu telsiz ürün ve teknolojileri ile dünya çapında tercih edilmektedir.

Teklif / Bilgi İste

Gönder
#BirlikteGeleceğeGüvenle