Lisanssız Analog & Dijital Telsizler

Lisanssız telsizler pek çok sektör için hayat kurtarıcıdır. Peki lisanssız telsiz nedir? Lisanssız telsizin özellikleri nelerdir? Lisanssız telsizler adından da anlayabileceğiniz gibi yıllık ya da aylık ödeme yapmanıza gerek olmadan kullanabileceğiniz telsizlerdir. Organizasyonlar, inşaat alanları ve konser alanları Lisanssız telsizleri tercih edilmektedir.

Öne Çıkan Ürünler

Hytera TF415 PMR – Analog Telsiz

Telsizleri yüksek performansa sahip olan telsizler olduğu için sürekli iletişim konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. Lisanssız telsizler pek çok özelliği ile kullanıcılara avantaj sağlamaktadır. Lisanssız telsizler hem de dijital modda kullanılabilen çeşitlere sahiptir. Günlük iş iletişimi için ideal bir seçimdir. Bu ürünler küçük ürünlerden oluştukları için genel olarak hafiftirler. Anlaşılır ses almaya olanak sunarlar. Sağlam ve dayanıklıdırlar. Böylece ürününüzü uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Çeşitli aksesuar seçenekleri ile kullanmak mümkündür.

Bir dünya markası olarak varlığını sürdüren Hytera telsizler Denge Telekom güvencesi ile sizinle bir araya gelmektedir. Uzun pil ömrüne sahip lisanssız telsizler sayesinde yarı yolda kalmadan işinize güvenle devam edebilirsiniz. Böylece kurum içi güvenlik ve iletişim konusunda aksaklık yaşamazsınız. Geleneksel telsizlerin ötesinde bir yerde olan lisanssız telsiz çeşitleri hayatınızı kolaylaştırır.

Lisanssız Telsiz Çeşitleri

Lisanssız DMR Telsiz ve Lisanssız Analog Telsizler şeklinde lisanssız iletişim aracı seçenekleri Denge Telekom markası altında satışa sunulmaktadır. İhtiyacınıza yönelik ürünü seçerek kurum içinde güvenlik sağlayabilir ve kesintisiz iletişimi mümkün hale getirebilirsiniz. Lisanssız telsiz fiyatları da çeşitten çeşite göre farklılık göstermektedir. Genel olarak uygun fiyatlı lisanssız telsiz seçenekleri sunan Denge Telekom sizi bu konuda da mutlu edecek bir markadır. Lisanssız bakım onarım hizmeti gibi hizmetler sağlayarak zaten uzun ömürlü olan cihazınızın kullanım süresini daha da uzatmanız mümkündür.

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?

Enter your keyword