Lisanssız Analog & Dijital Telsizler

Lisanssız telsizler pek çok sektör için hayat kurtarıcıdır. Peki lisanssız telsiz nedir? Lisanssız telsizin özellikleri nelerdir? Lisanssız telsizler adından da anlayabileceğiniz gibi yıllık ya da aylık ödeme yapmanıza gerek olmadan kullanabileceğiniz telsizlerdir. Organizasyonlar, inşaat alanları ve konser alanları Lisanssız telsizleri tercih edilmektedir.

Öne Çıkan Ürünler

Hytera TC-320 PMR446 Lisanssız Analog Telsiz

Telsizleri yüksek performansa sahip olan telsizler olduğu için sürekli iletişim konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. Lisanssız telsizler pek çok özelliği ile kullanıcılara avantaj sağlamaktadır. Lisanssız telsizler hem de dijital modda kullanılabilen çeşitlere sahiptir. Günlük iş iletişimi için ideal bir seçimdir. Bu ürünler küçük ürünlerden oluştukları için genel olarak hafiftirler. Anlaşılır ses almaya olanak sunarlar. Sağlam ve dayanıklıdırlar. Böylece ürününüzü uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Çeşitli aksesuar seçenekleri ile kullanmak mümkündür.

Bir dünya markası olarak varlığını sürdüren Hytera telsizler Denge Telekom güvencesi ile sizinle bir araya gelmektedir. Uzun pil ömrüne sahip lisanssız telsizler sayesinde yarı yolda kalmadan işinize güvenle devam edebilirsiniz. Böylece kurum içi güvenlik ve iletişim konusunda aksaklık yaşamazsınız. Geleneksel telsizlerin ötesinde bir yerde olan lisanssız telsiz çeşitleri hayatınızı kolaylaştırır.

Lisanssız Telsiz Çeşitleri

Lisanssız DMR Telsiz ve Lisanssız Analog Telsizler şeklinde lisanssız iletişim aracı seçenekleri Denge Telekom markası altında satışa sunulmaktadır. İhtiyacınıza yönelik ürünü seçerek kurum içinde güvenlik sağlayabilir ve kesintisiz iletişimi mümkün hale getirebilirsiniz. Lisanssız telsiz fiyatları da çeşitten çeşite göre farklılık göstermektedir. Genel olarak uygun fiyatlı lisanssız telsiz seçenekleri sunan Denge Telekom sizi bu konuda da mutlu edecek bir markadır. Lisanssız bakım onarım hizmeti gibi hizmetler sağlayarak zaten uzun ömürlü olan cihazınızın kullanım süresini daha da uzatmanız mümkündür.

Private Mobil Radyo tanımlamasının baş harflerinden oluşmakta olan PMR telsiz, özel taşınabilir el telsizidir.

Lisanssız telsizler PMR taşınabilir el telsizleridir. Bu telsizler Türkiye’de izin verilen frekanslara erişebilir. Bu telsizler için aylık ya da yıllık kullanım ücreti ödenmez. Kullanıcıya özel frekanslar tahsis edilmez. Lisanssız telsizlerde herkes aynı frekansları kullanır. Ses profesyonel telsizlere göre daha düşük kalitelidedir. Ayrıca uzak mesafe iletişimi kurmak pek de mümkün değildir. Bu telsizlerin en büyük avantajı lisans ücreti ödememektir. Bu yüzden ekonomik bir haberleşme çözümüdür.

Amatör telsizcilik için kullanılan lisanssız telsizler; organizasyonlar, konserler ve inşaat alanlarında kullanılabilir. Kullanım alanları telsizin çeşidi ile de alakalıdır.

Lisanssız Telsizlerin ekranlı ve ekransız çeşitleri mevcuttur.

Bu sorunun cevabı telsizden telsize değişmektedir.

Lisanssız telsizler şarj edildikten sonra bir mesai süresince kesintisiz iletişim kurmayı sağlar.

Güçlü bir hoparlöre sahip olduğu için net bir ses kalitesi vardır.

Lisanssız telsizin çeşidine göre fiyat değişiklik gösterecektir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lisanssız telsiz kullanımı için belirlenmiş frekanslar vardır. Bu frekansları kullanmanın cezası yoktur.

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?

Enter your keyword