Sitede Ara

Telsiz Kiralama

#BirlikteGeleceğeGüvenle

DÜNDEN BUGÜNE

DENGE TELEKOM

25+
YIL DENEYIM
5600+
TELSIZ SATIŞ
23+
TELSIZ KIRALAMA
500+
TAMAMLANAN PROJE
DENGE TELEKOM

GÜVENİLİR ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Denge Telekom kurulduğu günden itibaren çeşitli etkinliklerde yer almanın sorumluluğunu başarıyla üstlenmiş ve binlerce farklı firma ile çalışmanın haklı gururunu yaşayan bir firmadır. Ulusal ve uluslararası bağlamda Haberleşme Sistemleri konusunda firmalara ve organizasyonlara destek veren Denge Telekom son teknoloji telsiz cihazlarıyla kiralık telsiz hizmeti vermektedir. Projeleriniz için telsiz kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Denge Telekom olarak sunduğumuz akılcı ve ekonomik çözümler ve Hytra distribütörlüğü ile kaliteli hizmet vermekteyiz.

Denge Telekom olarak hedeflerimiz doğrultusunda hızlı, devamlı ve tutarlı bir şekilde kaliteli ürün ve hizmetlerimizle sonuç odaklı çözümler üretmekteyiz.

Denge Telekom, 20 seneyi aşkın tecrübesi ile sunduğu doğru uygulamalar sonucunda siz müşterilerimizi memnun etmenin gururunu yaşamaktayız.

TELSİZ KİRALAMA HİZMETİ NEDİR?

Pek çok sektörde kesintisiz iletişimi mümkün hale getiren telsizler, kolay ve pratik kullanımı ile oldukça fazla  tercih edilmektedir. Kullanım alanlarının fazla olması bu cihazların farklı şekilde temin edilmesini gerekli kılmaktadır. Bunlardan birisi de telsiz kiralama hizmetidir. Eğer kişiler telsizleri yalnızca belirli bir süre için kullanacaklarsa kiralık telsiz hizmetinden yararlanabilirler.

Denge Telekom, F hizmeti konusunda güvenilir çözüm ortağınızdır. 20 seneyi aşkın tecrübesi ve Hytera distribütörlüğü ve teknik becerisi ve etkin yönetim gücü ile telsiz teknolojilerine entegre haberleşme kiralama çözümleri sunmaktadır.

Telsiz Kiralamanın Avantajları

Satın almak yerine kiralama hizmeti her zaman için daha fazla avantaj sunmaktadır. Yüksek kalitede telsiz hizmeti sunulması kişilere sunulan en iyi fırsatlar arasındadır. Telsiz kiralama ile kullandığınız alanda kesintisiz iletişimi sağlayarak işlerinizin de kesintiye uğramasının önüne geçebilirsiniz. Eğer kısa süreli olarak kiralık telsiz iletişimine ihtiyaç duyuyorsanız, bu cihazları kiralayarak daha uygun maliyete kullanma avantajı elde edebilirsiniz. Kiralık telsiz işlemi için bu alanda profesyonel bir hizmet veren firmanın tercih edilmesi gerekmektedir.

Denge Telekom, başta İstanbul telsiz kiralama, İzmir telsiz kiralama ve Ankara telsiz kiralama olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında kesintisiz haberleşme gerçekleştirmek isteyenler için telsiz kiralama hizmeti sunmaktadır. Telsiz kiralama hizmeti konusunda güvenilir çözüm ortağınız olan Denge Telekom, ülkemizin pek çok bölgesinde hizmet veren bir firma olmasının yanı sıra  dünyanın farklı bölgelerinde de telsiz kiralama hizmeti vermektedir.

Kiralık Telsizlerin Öne Çıktığı Kullanım Alanları

Telsiz cihazları genel olarak güvenlik ve inşaat sektörlerinde kullanımına yönelik bir algı olsa da toplu ve anlık haberleşme ihtiyacı olan tüm sektörlerde rahatlıkla kullanılabilir. Bu sektörlere örnek olarak;

 

AVM’ler,
Depo Alanları,
Lojistik Firmaları,
Üniversiteler,
Fuar Alanları
Güvenlik Firmaları,
Ulaşım Sektörü,
Fabrikalar,
Resmi Kurumlar,
Taksi durakları
İtfaiye Teşkilatı,
İnşaat Şantiyeleri
Kongre, Konser, Miting, Festival

gibi organizasyon alanları için telsiz kiralama çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

Özellikle personelleri ile sürekli olarak iletişim sağlamak ve koordinasyonun devam etmesini sürekli hale getirmenin yanı sıra, can ve mal güvenliğinin teminini isteyen tüm sektörler ve firmalar tarafından sektöre özel telsiz modelleri ile online kiralık telsiz hizmeti verilmektedir.. Denge Telekom olarak her sektöre uygun telsiz çözümlerimiz bulunmaktadır.

Telsiz Kiralama Çözümleri 

Profesyonel , Bas- konuş, Atex, LTE, Dijital, Analog telsiz kiralama çözümleri bulunmaktadır. Denge Telekom kiralık telsiz çözümlerinin yanı sıra telsiz çekim kalitesini arttıran telsiz röle sistemleri kiralama hizmeti de sunmaktadır. Her sektöre özel olarak tasarlanmış yazılım ve donanımlarımızla kullanıcı ihtiyaçlarına göre çözüm odaklı, rekabetçi fiyatlarla, kalıcı, akılcı ve ekonomik online telsiz kiralama hizmeti sunmaktayız.

Telsiz Kiralama Fiyatları 

Telsiz kiralama fiyatları; kullanılacak telsizin çeşidi, özelliği ve adedine göre değişiklik göstermektedir. Telsiz kiralama çözümlerimizden faydalanmak için  Denge Telekom ile iletişime geçebilirsiniz.

Telsiz Kiralama Firması Denge Telekom

Türkiye’nin dört bir yanında kesintisiz haberleşme gerçekleştirmek isteyenler için telsiz kiralama hizmeti sunan Denge Telekom,sadece Türkiye’de değil dünyada da pek çok bölgede vermiş olduğu telsiz hizmeti ile farkını ortaya koymuştur. Telsiz kiralama firması Denge Telekom, Telsiz kiralama hizmeti konusunda güvenilir çözüm ortağınız Denge Telekom, kiralama hizmetinin yanı sıra kiralama sonrası bakım ve onarım hizmeti de vermektedir.

Telsiz kiralama firması olan Denge Telekom; Başta G20 Liderler Zirvesi, Dünya İnsani Zirvesi, İstanbul Maratonu, Samsun-Trabzon ve Mersin Olimpiyatları gibi uluslararası organizasyonlar başta olmak üzere; 657 kamu kurumu, 4966 kurumsal firma, 8137 organizasyon ve 132 AVM de tercih edilerek kesintisiz iletişim kurmanıza olanak tanımıştır.
Telsiz kiralama hizmeti için profesyonel anlamda bir firma ile çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz

Biz Kimiz

Çözüm Ortağınız

Bizimle İletişime Geçin!

Satın alma, kiralama, özel projelendirme ve keşif için Denge Telekom ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Çözümler

Kamu ve özel sektörde özellikle güvenlik, inşaat, enerji, altyapı ve ulaşım alanlarında sunmuş olduğu sayısız çözüm ile alanında eşsiz bir referans listesine sahiptir.

Yeniliklerin Öncüsü

Telsiz entegrasyonu alanında TETRA ve DMR teknolojilerinde hem multicast hem de simulcast çözümleri sunmaktadır. Yeni gelişen sayısal teknolojilerin ilk uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Neden Hytera?

Hytera sunmuş olduğu telsiz ürün ve teknolojileri ile dünya çapında tercih edilmektedir.

Teklif / Bilgi İste

Gönder
#BirlikteGeleceğeGüvenle