Sitede Ara

Tetra Telsizler

TETRA TELSİZ ÇÖZÜMLERİ


Hytera markalı tetra telsiz sistemleri, Denge Telekom güvencesi ile sizinle bir araya gelmektedir. Pek çok sektörde tercih edilen Tetra telsiz sistemleri için satış hizmetimizden faydalanarak kesintisiz iletişimi mümkün hale getirebilirsiniz.

TETRA TELSİZLER

Tetra Telsiz Sistemleri


Terrestrial Trunked Radio (TETRA) baş harflerinden oluşan ve Avrupa Telekomünikasyon Standartları Enstitüsü’nün (ETSI), spesifikasyonlarına uygun olarak geliştirilip uluslararası kabul görmüş telsiz sistemi Tetra, profesyonel ve çift yönlü bir telsiz sistemidir. Tetra telsiz sistemleri güvenli ses ve veri iletiminin yanı sıra pek çok özellik taşımaktadır. Bu özellikler;

Kanal kullanım verimliliğini sağlama.
Fazla sayıda kullanıcı grubuna aynı anda hizmet verme.
Geniş bölgede kullanım özelliği.
Veri haberleşmesine oldukça sık ihtiyaç duyar.
Grup halinde haberleşme ve birden fazla çağrı yapabilme.
Mesaj gönderme, belirli bir telsizi yasaklama, tüm sisteme çağrı gönderme ve çağrı önceliği tanıma vb. özellikler Tetra telsizlerini tercih edilmesini sağlamaktadır.

Denge Telekom, geleneksel bas-konuş telsiz sistemleri yanında yeni nesil POC teknolojisine sahip bas-konuş telsiz seçenekleri de sunmaktadır. POC (Push to Talk over Cellular) Bas konuş sistemleri, internet alt yapısını kullanan telsiz sistemleridir.


Tetra Telsiz Çeşitleri

Kamu kurumları, polis, itfaiye ekipleri, demiryolu taşımacılığı personelleri, nakliye hizmetleri ve ordu tarafından kullanılmak üzere, özel olarak tasarlanan Tetra telsiz sistemleri; Atex exproff telsizler, araç telsizleri ve el telsizleri olmak üzere çeşitlere ayrılmaktadır.

B.A

Burhan Alyansoğlu

google

google

Güvenilir ve deneyimli ekip ile, süper hizmet kalitesi için doğru tercih Denge Telekom.

A.G

Ahmet Güntepe

google

google

Misafirperver ve önerileri dikkate alıp, geliştirmeye istekli bir yer. 👍

U.P

Ufuk Pamukcu

google

google

İlgi ve alakasıyla sektörün amiral gemilerinden

MERAK ETTİKLERİNİZ

Tetra telsiz protokolü nedir?
Tetra telsiz protokolü, 4 zamandan oluşan bölmeli yapıya sahiptir. Tetra telsizler, 1 adet fiziksel kanalda 4 adet mantıksal kanal destekler. Diğer gruplar kontrol kanalında beklemeye devam eder. Bekleyen telsiz gruplarında da çağrı olması durumunda bu çağrı için yeni bir trafik kanalı atanır.
Tetra telsiz sistemleri; kamu kurumları, polis, itfaiye ekipleri, demiryolu taşımacılığı personelleri, nakliye hizmetleri ve ordu tarafından kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.
Tetra telsiz fiyatları, taşıdığı ek özelliklere ve çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.