Sitede Ara

Tetra Telsizler

#BirlikteGeleceğeGüvenle

Tetra Telsiz Çözümleri


Hytera markalı tetra telsiz sistemleri, Denge Telekom güvencesi ile satışa sunulmaktadır. Kaliteli satış hizmetimiz doğrultusunda tetra telsiz sistemleri ile kesintisiz bir iletişim sağlayabilirsiniz.

Tetra Telsiz Nedir?


Tetra (Terrestrial Trunked Radio) telsiz sistemleri, zaman bölmeli çoklu erişim sağlayan bir haberleşme sistemidir. Profesyonel teknolojisi Avrupa Telekomünikasyon Standartları Enstitüsü tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Son teknoloji odaklı sistemler, sürekli olarak geliştirilir. Yenilenen sistemler kullanıcıların kullanımına sunulur.

Tetra Sayısal Telsiz Haberleşme Sistemleri


Mesaj gönderme, belirli bir telsizi yasaklama, tüm sisteme çağrı gönderme ve çağrı önceliği tanıma vb. özellikleri nedeniyle Tetra telsiz sistemleri uluslararası boyutta tercih edilen haberleşme sistemleri arasında yer almaktadır.

Uluslararası alanda kabul görmüş telsiz sistemi Tetra, en kritik anlarda koordinasyonu sağlar. Kullanıcıların iletişim ihtiyaçlarını etkili ve kesintisiz sürdürmek için profesyonel özelleştirilmiş haberleşme çözümleri sunar. Yüksek dayanıklılık ve kusursuz ses iletkenliğinin yanı sıra analog telsizlere göre daha güvenli bir altyapıya sahiptir.

TETRA TELSİZLER

Tetra Telsiz Kullanım Alanları


Tetra telsiz sistemleri, profesyonel ve kurumsal alanların kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Tetra telsiz sistemlerinin başlıca kullanım alanları şu şekildedir:

Kamu Kurumları: Tetra telsizler, yüksek güvenli yapısı nedeniyle kamu kurumlarında kullanılır. Belediyelerde; orman yangınları ve sel gibi doğal afet durumlarında; sınır güvenliği için tercih edilen telsiz sistemleri arasında yer alır.

Ulaşım Merkezleri: Tetra telsizleri, güvenlikli ve hızlı sürdürülebilir bir iletişim sağlaması nedeniyle; metro, tren, otobüs ve taksi gibi ulaşım sektörlerinde personellerin ve yolcuların güvenlikleri için kullanılır.

Güvenlik Ekipleri: Tetra telsizleri, acil durumlarda kullanılan haberleşme sistemlerinden biridir. Polis, itfaiye ve ambulans gibi acil durum hizmetleri Tetra telsizleri hızlı bir iletişim kanalı olarak tercih ederler.

Endüstriyel ve Ticari Alanlar: Tetra telsizleri, fabrikalarda ve inşaat sektörlerinde kullanılır. Geniş bölgede kullanım özelliği ile saha içerisinde personelin iletişimini kolaylaştırır. Arıza durumlarında müdahaleyi kolaylaştırır.

Tetra Telsiz Avantajları


Tetra telsizlerinin özellikleri ve kullanıcılara sağladığı faydalar şu şekildedir:

Ses Kalitesi:Yüksek performansta ses kalitesi sağlar. Konuşma sırasında arka plandaki pürüzleri onarır. Acil ve zor zamanlarda bile kesintisiz bir iletişim imkanı verir.

Verimli ve Geniş Bölge Erişimi:Grup halinde fazla sayıda kullanıcıya çağrı yapabilme özelliğine sahiptir. Geniş alanlarda; uzak menzilde iletişim kolaylığı sağlar.

Profesyonel Tasarım & Kolay Kullanım:Tetra telsizlerinin estetik tasarımı kullanımı kolaylaştıracak şekilde üretilmiştir.

Güvenlik Teknolojisi:Yüksek güvenlik sistemleri ile tasarlanmıştır. Şifreleme teknolojisi, kullanıcılar arası veri güvenliğini sağlar. Kesintisiz iletişim için çift yönlü bağlantı imkanı sunar.

Yüksek İşlevsellik:Tetra telsizlerin, acil durum çağrıları, mesajlaşma, sesli mesaj bırakma özelliklerinin yanı sıra farklı sistemler ile entegrasyon kurulmasına olanak sağlar.

Menzile Göre Tetra Telsizler


Tetra telsizleri, uzun ve kısa menzilde kullanım sağlar. Kısa menzilli tetra telsizleri; kapalı alanlar için üretilmiştir. Uzun menzilli tetra telsizler ise okullar, siteler, madenler, limanlar, havalimanları, inşaat alanları ve kamu kurumlarında kullanılabilir.

Tetra Telsizleri Kimler Tercih Etmeli?


Tetra telsizlerini güvenli bir altyapıda haberleşme sağlamak isteyen kişiler tercih edebilir. Tetra telsizleri acil durumlarda mesaj gönderme ve çağrı gönderme özelliğine sahiptir. Bu sebeple iş güvenliği, acil durum yönetimi ve güvenlik hizmetleri kapsamında çalışanlar, tetra telsiz sistemlerini tercih edebilirler.

Tetra Telsiz Fiyatları


Tetra telsiz fiyatları; telsizin özelliklerine ve modeline göre farklılaşmaktadır. Ortalama olarak tetra telsiz fiyatları $400 – $1800 civarındadır. Tetra telsiz fiyatları hakkında ayrıntılı bir bilgilendirme için Denge Telekom ile iletişime geçebilirsiniz.

B.A

Burhan Alyansoğlu

google

google

Güvenilir ve deneyimli ekip ile, süper hizmet kalitesi için doğru tercih Denge Telekom.

A.G

Ahmet Güntepe

google

google

Misafirperver ve önerileri dikkate alıp, geliştirmeye istekli bir yer. 👍

U.P

Ufuk Pamukcu

google

google

İlgi ve alakasıyla sektörün amiral gemilerinden

MERAK ETTİKLERİNİZ

Tetra telsiz protokolü nedir?
Tetra telsiz protokolü, 4 zamandan oluşan bölmeli yapıya sahiptir. Tetra telsizler, 1 adet fiziksel kanalda 4 adet mantıksal kanal destekler. Diğer gruplar kontrol kanalında beklemeye devam eder. Bekleyen telsiz gruplarında da çağrı olması durumunda bu çağrı için yeni bir trafik kanalı atanır.
Tetra telsiz sistemleri; kamu kurumları, polis, itfaiye ekipleri, demiryolu taşımacılığı personelleri, nakliye hizmetleri ve ordu tarafından kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.
Tetra telsiz fiyatları, taşıdığı ek özelliklere ve çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
#BirlikteGeleceğeGüvenle