Sitede Ara

KARİYER

#BirlikteGeleceğeGüvenle

Denge Telekom'da Kariyer

Denge Telekom insan kaynakları yönetimi anlayışı, iş yapılan farklı birimlerin özel ihtiyaçlarına proaktif olarak cevap vermenin yanı sıra stratejik hedefleri ve performansı destekleyecek yaklaşım ve uygulamaların oluşturulmasını içerir. Denge Telekom’da insan kaynakları politikaları, birimlerin özel koşullarına ve ihtiyaçlarına yönelik esnekliği sağlayacak biçimde belirlenir.

Nitelikli İşgücünün Kazandırılması

İnsan kaynakları yönetimi, Nitelikli iş gücünün çalışmak için tercih ettiği işveren olmayı, Şirketi geleceğe taşıyacak, Denge Telekom kurumsal değerlerine sahip, işe en uygun nitelikteki iş gücünü seçmeyi ve işe almayı, Seçme ve işe almada küresel bakış açısı ve proaktif yaklaşımla şirketin geleceğe yönelik iş gücü ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.

Çalışanların Gelişimine Yönelik Yatırım Yapma

Çalışanların sürekli gelişimi ve potansiyellerini gerçekleştirmeleri için gelişim ortamı sağlamak ve fırsatlar yaratmak; Yöneticilerin, çalışanların gelişim sorumluluğunu üstlendiği bir kültür yaratarak çalışan performansını düzenli olarak izlemelerini sağlamak ve bununla ilgili açık iletişimi desteklemek; Nitelikli, başarılı, global bir iş gücü ve lider birikimi oluşturmak amacıyla çalışanların gelişimini yönlendirmek İnsan Kaynakları’nın ana sorumluluğudur.

Çalışanların Motivasyonunu ve Bağlılığını Artırma

Katılımcı, paylaşımcı, şeffaf, farklılığa ve yaratıcılığa değer veren bir kültürün oluşturulmasını ve yaygınlaştırılmasını sağlamak; Çalışanların öneri ve beklentilerini dikkate almak; Bağlılığı güçlendirici yaklaşımları sürekli geliştirmek; Güvenli, sağlıklı, etik değerlerin yaşatıldığı, iş ve özel yaşam arasındaki dengeyi dikkate alan bir iş ortamı sağlamak İnsan Kaynakları’nın hedefidir.

Staj İmkanları

Denge Telekom her yıl belirli sayıda ve farklı iş bölümleri için staj imkanı sağlar, Staj müracaatları iletişim sayfası kullanılarak yapılır.

Açık Pozisyon İlanları

Açık pozisyonlarla ilgili duyurular ve başvurular Denge Telekom web sitesi Kariyer bölümünde bulunmaktadır. CV‘lerini ilgili formu doldurarak veya IK departmanına mail atarak iletebilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

Başvuru

#BirlikteGeleceğeGüvenle