Sitede Ara

OKTH Hizmetleri

#BirlikteGeleceğeGüvenle

DÜNDEN BUGÜNE

DENGE TELEKOM

25+
YIL DENEYIM
5600+
TELSIZ SATIŞ
23+
TELSIZ KIRALAMA
500+
TAMAMLANAN PROJE
DENGE TELEKOM

OKTH Hizmetleri

Ortak kullanımlı telsiz hizmeti, Türkiye Cumhuriyeti ve İletişim Kurumu’nun yetkilendirdiği Telekomünikasyon Şirketleri tarafından ayrım yapılarak frekanslarda ortaya çıkan altyapılar üzerinden ihtiyaç duyan Kurum ve Şirketlere OKTH Firması olarak hizmet verme esasına dayalı telsiz haberleşme hizmetidir.

O.K.T.H Hizmet Kapsamı

Kurumunuzun yaptığı iş dolayısıyla anlık şekilde, çok sayıda personelinize sesli olarak anons verme ihtiyacında bulunabilirsiniz. Bu ihtiyaca yönelik okth işletmecileri geniş mesafe kapsama alanına sahip telsiz ağınızı kurar. O.k.t.h hizmeti sayesinde farklı frekanslar ile seslerin birbirine karışma ihtimali sıfıra indirgenerek kaliteli bir şekilde telsiz iletişiminizi gerçekleştirmeniz mümkün hale gelir. Kurumda gerçekleşen anlık olarak yapılan bütün konuşmaların kurumdaki tüm görevli personele duyulmasını sağlayan sistem Okth telsiz sistemidir.

O.K.T.H Hizmeti Kurumunuza Hangi Faydaları Sağlar?

OKTH hizmetini sunan bir firma ile çalıştığınızda, telsiz sistemine ihtiyacınız olan bölge için tarafınıza bir adet röle (tekrarlayıcı sistem) tahsis edilir. Bu röle sayesinde çok geniş bir alanda telsiz çekim kapasitesine sahip olursunuz. Böylelikle ister el cihazı, ister araç cihazı, isterseniz de sabit cihaz kullanma şansı elde edersiniz. İletişim kurduğunuz telsiz rölesi ve telsiz frekans şifreleri  size özel olacağından, dinlenme veya başka bir iletişimi duyma endişeniz olmaz. O.K.T.H hizmeti ile kurumunuza sağlanan ayrıcalıklar;

 

Profesyonel, kaliteli ve ekonomik haberleşme,

İşlerinizin koordinasyonunda hızlı, güvenli, sürdürülebilir ve kesintisiz haberleşme imkanına sahip olursunuz.

 

OKTH Sistemleri kullanırken; cihazların, rölenin, frekansınızın vb. tüm sorumluluğu aracı olan firmaya ve size aittir. Sizin devlet kurumları ile herhangi bir iletişimde olmanıza gerek yok. Sizin adınıza tüm yasal ve teknik işlemleri hizmet aldığınız OKTH firması gerçekleştirmektedir. Profesyonel hayatınızda, iş iletişiminizin aksamaya uğramaması için OKTH kullanmanız çok önemlidir.

Biz Kimiz

Çözüm Ortağınız

Bizimle İletişime Geçin!

Satın alma, kiralama, özel projelendirme ve keşif için Denge Telekom ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Çözümler

Kamu ve özel sektörde özellikle güvenlik, inşaat, enerji, altyapı ve ulaşım alanlarında sunmuş olduğu sayısız çözüm ile alanında eşsiz bir referans listesine sahiptir.

Yeniliklerin Öncüsü

Telsiz entegrasyonu alanında TETRA ve DMR teknolojilerinde hem multicast hem de simulcast çözümleri sunmaktadır. Yeni gelişen sayısal teknolojilerin ilk uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Neden Hytera?

Hytera sunmuş olduğu telsiz ürün ve teknolojileri ile dünya çapında tercih edilmektedir.

Teklif / Bilgi İste

Gönder
#BirlikteGeleceğeGüvenle