Hytera PNC550 IP Bas Konuş Telsiz

BAS KONUŞ (POC)

LTE Product
Hytera PNC550IP

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Hytera PNC550, hızlı PoC iletişimi (Hücresel üzerinden PTT) için PTT düğmeli bir akıllı telefondur. Çok yönlü Android akıllı telefon ve PMR grup çağrılarının kombinasyonu, yıldırım hızında ses iletişimi ve hızlı ve sorunsuz işlemler sağlar.

Önemli özellikler:

> Hızlı grup iletişimi için PTT düğmeli akıllı telefon
> Düşük işletme maliyetleri için genel LTE ağını ve WLAN’ı kullanır
> Maksimum esneklik için çift SIM
> Düşük maliyetli sesli iletişim – lisans gerekmez
> Android uygulamalarının kullanımı
> Kapsamlı görüntü ve video hizmetleri için yüksek çözünürlüklü HD kamera
> Çıkarılabilir ve güçlü pil (4.000 mAh)

KULLANIM ALANLARI

 • Organizasyonlar
 • AVM
 • Depo Alanları
 • Lojistik
 • Güvenlik Firmaları
 • Ulaşım Sektörü
 • Taksi Durakları
 • Turizm Sektörü
 • Resmi Kurumlar

DOWNLOADS

SAĞLAM VE GÜVENİLİR

Büyük Gorilla® glass 5 “çok dokunuşlu ekran özellikle sağlam ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. 1,2 metrelik yükseklikten düşme testleri PNC550’nin sağlamlığını doğrular.Ayrıca, PoC akıllı telefon doğrudan güneş ışığında bile güvenilir şekilde çalışır. IP68 koruma sınıfıyla PNC550 toza ve neme karşı korunur.

PİL DURUMU

Çok yönlü şarj seçenekleri, çıkarılabilir pil, Çıkarılabilir 4000 mAh pil ve hızlı şarj işleviyle PNC550, güvenilir çalışma için en iyi koşulları sağlar. Pil, masaüstü şarj cihazı, USB (C tipi) veya isteğe bağlı çoklu şarj tepsisi ile şarj edilebilir.

KULLANBİLİRLİK

PNC550’de iki SIM kart ve çift bekleme işlevi için yer bulunur. Bu, LTE ve geniş bant (PoC işlevi) aracılığıyla optimum kullanılabilirlik ve güvenilir iletişim sağlar.

HÜCRESEL POC/PTT

Hücresel üzerinden PTT (PoC) Hücresel üzerinden PTT (PoC) ile PNC550, uygun maliyetli sesli iletişim ve veri iletiminin (sağlayıcıya bağlı olarak) yanı sıra LTE mobil ağlar (3G / 4G) WiFi üzerinden neredeyse sınırsız bağlantı sağlar. Özel PTT tuşu sayesinde anında aramalar her yerde ve her zaman yapılabilir.

UYGULAMLAR / POC

PNC550, güvenilir iletişime ve mobil çalışan kullanıcılara ideal bir platformdur. Çok yönlü PoC akıllı telefonla, en iyi işlemler için tasarlanmış hem yaygın Android uygulamaları hem de şirkete özel uygulama çözümleri kullanılabilir.

KALİTELİ SES

Gürültü engelleme ve güçlü konuşma tanıma özelliğine sahip çift mikrofon, gürültülü çalışma ortamlarında net ses kalitesi için aşırı ortam gürültüsünü güvenilir şekilde filtreler.

Teklif / Bilgi İste

  Doğrulama ?

  captcha

  Denge Telekom Hakkımızda

  “DENGE TELEKOM | HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ”

  Denge Telekom
  Denge Telekom

  Aksesuar Seçenekleri

  Çeşitli ses seçeneklerinden şarj çözümlerine kadar cihazınızı kişiselleştirin, kullanıcı deneyiminizi geliştirin.

  Ses Kalitesi

  Ses geliştirme ve güçlü hoparlörler ile net bir şekilde iletişim kurun.

  Sağlamlık

  Toz ve su girişine karşı korumalı radyoların zorlu koşullarda çalıştığından emin olun.

  Dünya Markası

  Yüksek kalitesi ile düşmeye dayanıklı performans ile kullanımı rahat – Hytera telsizleri gerçek dünya için üretilmiştir.

  Pil Ömrü

  Her zaman bağlantıda olmanızı sağlayan en yeni pil teknolojisi ve optimizasyon özellikleriyle, tek bir şarjla çalışma vardiyasından kolayca daha uzun süre dayanabilirsiniz.

  Güçlü Sadelik

  Sadece bir telsizden fazlası, geleneksel analog teknolojinin ötesine geçin ve Hytera’nın özelliklerle dolu iki yönlü telsizlerini keşfedin, çalışan güvenliğini artırın ve iletişim verimliliğinizi artırın.

  Open chat
  Nasıl yardımcı olabilirim?

  Enter your keyword