Sitede Ara

Analog Röle Aktarıcı Sistemleri

#BirlikteGeleceğeGüvenle

DÜNDEN BUGÜNE

DENGE TELEKOM

25+
YIL DENEYIM
5600+
TELSIZ SATIŞ
23+
TELSIZ KIRALAMA
500+
TAMAMLANAN PROJE
DENGE TELEKOM

Analog Röle Aktarıcı Sistemleri

Röle sistemi, uzak mesafede iki telsizin görüşmesine olanak tanıyan telsiz sistemidir.Yakın mesafe telsiz görüşmesinde herhangi bir sorun çıkmazken bu durum uzun mesafede değişiklik göstermektedir.  Röle sistemleri telsizlerden alınan sinyalin daha net ve daha güçlü bir şekilde etrafa yayılmasına olanak tanır. 

Profesyonel telsiz sistemlerinde kullanılan analog röle sistemleri, tek frekans üzerinden tek kanal ile çalışır. Analog şekilde gerçekleşen haberleşme, rölede tahsis edilen frekans tone adı verilen şifreleme tekniği kullanılarak güvenli iletişim yapılmasına olanak tanır.

Denge Telekom, sizlere sunmuş olduğu analog röle aktarıcı telsiz sistemleri ile uzak mesafelerde bile kesintisiz iletişimi mümkün hale getirmektedir.

Biz Kimiz

Çözüm Ortağınız

Bizimle İletişime Geçin!

Satın alma, kiralama, özel projelendirme ve keşif için Denge Telekom ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Çözümler

Kamu ve özel sektörde özellikle güvenlik, inşaat, enerji, altyapı ve ulaşım alanlarında sunmuş olduğu sayısız çözüm ile alanında eşsiz bir referans listesine sahiptir.

Yeniliklerin Öncüsü

Telsiz entegrasyonu alanında TETRA ve DMR teknolojilerinde hem multicast hem de simulcast çözümleri sunmaktadır. Yeni gelişen sayısal teknolojilerin ilk uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Neden Hytera?

Hytera sunmuş olduğu telsiz ürün ve teknolojileri ile dünya çapında tercih edilmektedir.

Teklif / Bilgi İste

Gönder
#BirlikteGeleceğeGüvenle