Sitede Ara
Telsiz Görseli

Hytera PD795EX DMR Atex Telsiz

Hytera’nın PD795 Ex el telsizi, DMR için açık ETSI standardını karşılar. Avrupa ATEX direktiflerine, FM standartlarına, IEC standartlarına ve olağanüstü sağlamlığına uyum, patlayıcı gazlar ve yanıcı toz içerenler gibi potansiyel olarak patlayıcı ortamlarda güvenilir iletişim sağlar.

Ürün Özellikleri Farklı çalışma modlarını destekler Çok yönlü sesli aramalar Arıza korumalı tasarım Toz ve suya dayanıklıdır.
Batarya
1800 mAh (lityum iyon Batarya)
Çalışma Modları
ETSI TS 102 361-1 / 2/3 uyarınca DMR Tier IIETSI TS 102 361-1 / 2/3/4 uyarınca DMR Tier III
Depolama Sıcaklık Aralığı
-40 ° C ile +85 ° C
Frekans Kararlılığı
± 1,5 ppm
Kanal Aralığı
12.5 / 20/25 kHz (analog)12,5 kHz (dijital)
Kanal Sayısı
1024
Sıcaklık Aralığı
-30 ° C ila +60 ° C
Toza & Neme Karşı Koruma
IP67
Zone Sayısı
64 (her biri 16 kanala kadar)

HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBUTÖRÜ

Telsiz Görseli

Öne Çıkan Özellikler

GPS & Firmware

Standart olarak entegre GPS PD795 Ex, entegre GPS modülünü kullanarak dağıtıcı sistemlerine konum bilgisi gönderebilir. Dağıtım programları bu bilgileri değerlendirebilir ve coğrafi sınırlama, radyo yerelleştirme ve GPS izleme gibi işlevleri kullanabilir. Yükseltilebilir Firmware sahip olmak, sistemin yeni özelliklerle geliştirilmesini mümkün kılar. Firmware yazılımını değiştirmek, diğer dijital ve analog çalışma modlarının yeni bir radyo satın almak zorunda kalmadan entegre edilmesini sağlar.

Atex Sertifikası

ATEX sertifikası Potansiyel olarak patlayıcı alanlarda kullanılan tüm telsizler Avrupa Birliği’nin ATEX direktiflerine uygun olmalıdır. PD795 Ex aşağıdaki ATEX yönergelerine uygundur: ATEX Gaz Koruması: II 2 G Ex ib IIC T4 ATEX Toz Koruması: II 2 D Ex ib IIIC T120 ° C ATEX Madencilik için Koruma Uygulaması: I M2 Ex ib

Şebeke Üzerinden Şifreleme

Şebeke üzerinden şifreleme işlevi, hava arayüzündeki sinyalleri şifreler. Tüm abonelerin radyo iletişiminde yer almak için ilgili erişim haklarına ihtiyacı vardır. Bu, çağrı kurulumunun şifreli olduğu, sistemin yetkisiz erişime karşı korunduğu ve bağlantı verilerine dokunamayacağı anlamına gelir. Yüksek mukavemetli LCD koruyucu kapak çizilmeye karşı son derece dayanıklıdır ve 1 kg’lık bir çekiç tarafından vurulmaya bile dayanabilir.

Plastik Kapsülleme

Dahili devreleri bağlamak ve sıvıların, tozun ve zararlı gazların girmesini önlemek için hem telsizin kendisi hem de pil silikon içinde kapsüllenmiştir. Yenilikçi pil mandalı Pilin patentli kilidi, telsizin sert bir yüzeye düşürülmesi durumunda pilin düşmemesini sağlar.

Hytera PD795EX DMR Atex Telsizi Teknik Özellikler

  • Lityum iyon batarya
  • Kemer Klipsi
  • El kayışı
  • Güç adaptörü
Kullanım Alanı Görseli
Askeri Alanlar
Kullanım Alanı Görseli
Rafineriler
Kullanım Alanı Görseli
Kimyevi Alanlar ve Fabrikalar
Kullanım Alanı Görseli
İtfaiye
Biz Kimiz

Çözüm Ortağınız

Bizimle İletişime Geçin!

Satın alma, kiralama, özel projelendirme ve keşif için Denge Telekom ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Çözümler

Kamu ve özel sektörde özellikle güvenlik, inşaat, enerji, altyapı ve ulaşım alanlarında sunmuş olduğu sayısız çözüm ile alanında eşsiz bir referans listesine sahiptir.

Yeniliklerin Öncüsü

Telsiz entegrasyonu alanında TETRA ve DMR teknolojilerinde hem multicast hem de simulcast çözümleri sunmaktadır. Yeni gelişen sayısal teknolojilerin ilk uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Neden Hytera?

Hytera sunmuş olduğu telsiz ürün ve teknolojileri ile dünya çapında tercih edilmektedir.

Teklif / Bilgi İste

Gönder
#BirlikteGeleceğeGüvenle