Sitede Ara
Telsiz Görseli

Hytera PD395 DMR El Telsizi

Çift Mod (Analog ve Dijital) kullanım vardır. Güvenli İletişim (encryption) kurmayı sağlar.   GPS özelliği vardır. Bluetooth 4.0 özelliği vardır. Full tuş takımına sahiptir. Tuş takımı ile dijital / analog kanal ayarı yapılabilir.  Dijital modda temel dijital şifreleme ve Karıştırıcı özelliği mevcuttur. Uzun Pil Ömrü ile kullanışlıdır. Dijital modda, PD395 (5-5-90) döngüsü altında en az 16 saat çalışma özelliğine sahiptir. Sağlam kompakt tasarımı vardır. MIL – STD-810C/D / E / F/G standartları ile uyumludur. DMR Veri Hizmeti ile çalışır. Veri protokolü DMR standartlarına tam uyumludur. IP 54 koruma sınıfı cihazdır.

Ürün Özellikleri En yeni pil teknolojisi Güçlü hoparlörler Toz ve su girişine karşı koruma
Batarya
-
Çalışma Modları
-
Depolama Sıcaklık Aralığı
-
Frekans Kararlılığı
-
Kanal Aralığı
-
Kanal Sayısı
-
Sıcaklık Aralığı
-
Toza & Neme Karşı Koruma
-
Zone Sayısı
-

HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBUTÖRÜ

Telsiz Görseli

Öne Çıkan Özellikler

Analog & Dijital Kanal

Bu işlev, PD355’in analog ve dijital sinyalleri algılamasını ve otomatik olarak ilgili çalışma moduna geçmesini sağlar.

Dijital Şifreleme

Dijital şifreleme (isteğe bağlı) Algoritmalar kullanmadan temel şifreleme gizlice dinlemeye karşı bağışıklığı artırır.

Aksesuar Seçenekleri

Çeşitli ses seçenekleri ve şarj çözümleri ile cihazınızı kişiselleştirme imkanı

Dünya Markası

Yüksek kalitesi ve performansı ile kullanımı rahat Hytera telsizleri gerçek dünya için üretilmiştir.

Hytera PD395 DMR El Telsizi

Denge Telekom'un çözüm odaklı telsiz ürünleri arasında öne çıkan Hytera PD395 DMR El Telsizi, gelişmiş özellikleriyle profesyonel iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Bu ürün, çift mod özelliği ile hem analog hem de dijital iletişim imkanı sunar, böylece kullanıcılar mevcut altyapılarını en verimli şekilde kullanabilirler. Güvenli iletişim için encryption özelliği, PD395'in sağladığı bir diğer önemli avantajdır. Bu özellik sayesinde, hassas bilgilerin güvenli bir şekilde iletilmesi sağlanır. Ayrıca, GPS özelliği sayesinde kullanıcılar konumlarını takip edebilir ve koordinasyonlarını daha etkili bir şekilde yönetebilirler. Bluetooth 4.0 özelliği ile kablosuz bağlantı imkanı sunan PD395, cihazın diğer Bluetooth uyumlu cihazlarla entegre çalışmasını sağlar. Full tuş takımı, dijital ve analog kanal ayarı yapmayı kolaylaştırır. Dijital modda temel dijital şifreleme ve Karıştırıcı özelliği ile iletişim güvenliği artırılır. Uzun pil ömrü, özellikle dijital modda en az 16 saatlik çalışma süresi ile dayanıklı ve kullanışlı bir telsiz sunar. Sağlam kompakt tasarımı, MIL-STD-810C/D/E/F/G standartlarına uyumluluğu ile zorlu koşullarda güvenilir performans sağlar. PD395, IP54 koruma sınıfına sahip, dayanıklı ve hava şartlarına dayanıklı bir cihazdır. Ayrıca, DMR Veri Hizmeti ve tam DMR standartlarına uyumlu veri protokolü ile işlevsel bir iletişim çözümü sunar.

Hytera PD395 DMR El Telsizi Fiyatları

Denge Telekom'un sunduğu Hytera PD395 DMR El Telsizi, profesyonel iletişim ihtiyaçlarına uygun gelişmiş özellikleriyle öne çıkıyor. Ancak fiyatları bu başlık altında belirlememiz mümkün değildir. Size özel fiyat teklifleri ve uygun çözümler için lütfen bizimle iletişime geçin. Profesyonel iletişim altyapınızı güçlendirmek ve etkili çözümlerle donatmak için Denge Telekom size yardımcı olmaktan memnuniyet duyar. Hytera PD395 DMR El Telsizi Fiyatları konusunda size en uygun teklifi almak için hemen bize ulaşın!

Devamını Oku

Hytera PD395 DMR El Telsizi Teknik Özellikler

  • Lityum iyon batarya
  • Kemer Klipsi
  • El kayışı
  • Güç adaptörü
Kullanım Alanı Görseli
Organizasyonlar
Kullanım Alanı Görseli
İnşaat
Kullanım Alanı Görseli
Konserler

Hytera PD395 DMR El Telsizi Kullananların Yorumları

Yorumlar

C.A

Cüneyt A.

Kaliteden ve müşteri ilişkilerinden çok memnunum.

A.F

Ahmet F.

yaşadığın en hızlı süreçti herkese tavsiye ediyorum telsiz kiralama hizmeti aldık.

Z.L

Zafer L.

en kurumsal distribütör olabilirler aldığımız hizmetten çok memnun kaldık sürekli çalıştığımız bir firma.

Biz Kimiz

Çözüm Ortağınız

Bizimle İletişime Geçin!

Satın alma, kiralama, özel projelendirme ve keşif için Denge Telekom ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Çözümler

Kamu ve özel sektörde özellikle güvenlik, inşaat, enerji, altyapı ve ulaşım alanlarında sunmuş olduğu sayısız çözüm ile alanında eşsiz bir referans listesine sahiptir.

Yeniliklerin Öncüsü

Telsiz entegrasyonu alanında TETRA ve DMR teknolojilerinde hem multicast hem de simulcast çözümleri sunmaktadır. Yeni gelişen sayısal teknolojilerin ilk uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Neden Hytera?

Hytera sunmuş olduğu telsiz ürün ve teknolojileri ile dünya çapında tercih edilmektedir.

Teklif / Bilgi İste

Gönder
#BirlikteGeleceğeGüvenle