Sitede Ara
Telsiz Görseli

Hytera PD505LF Lisanssız Dijital PMR Telsiz

Yeni yazılımla: Yasal patent davalarının bir sonucu olarak, dijital işlem için TDMA doğrudan modu kaldırıldı. Hytera patentli Pseudo Trunking ile doğrudan modda iki paralel çağrı hala mümkündür.

Hytera’dan gelen PD505LF, cep formatında bir iş radyosudur. Kompakt tasarım ve sezgisel kullanım, bu DMR el telsizini güvenilir dijital radyo iletişimi için arkadaşınız yapar.

Ürün Özellikleri IP54 uyarınca toz ve neme karşı koruma Analog ve dijital modda çalışabilme 40 bit ile Hytera temel şifreleme Uzun pil ömrü
Batarya
1500 mAh (lityum iyon Batarya)
Çalışma Modları
-
Depolama Sıcaklık Aralığı
-
Frekans Kararlılığı
± 0,5 ppm
Kanal Aralığı
12.5 kHz
Kanal Sayısı
32
Sıcaklık Aralığı
-
Toza & Neme Karşı Koruma
IP54
Zone Sayısı
3

HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBUTÖRÜ

Telsiz Görseli

Öne Çıkan Özellikler

Dijital Mobil Telsiz

Dijital mobil telsiz hiç bu kadar iyi görünmemişti PD505LF el telsizi, akıllı telefon biçimindeki şık ve kompakt tasarımı ve sezgisel çalışmasıyla mükemmeldir. Sadece 160 g ağırlığında, uzun çalışma günlerinde bile rahatlıkla taşınabilir.

Entegre Anten & Fiyat

Eşsiz entegre anten tasarımı, radyoda büyük bir anten olmadan mükemmel kullanılabilirlik sağlar. PD505LF, çok sayıda işleve ek olarak, size dijital mobil radyo dünyasına makul bir fiyata hızlı ve kolay giriş sunar.

Dijital Şifreleme

Algoritmalar kullanmadan temel şifreleme gizlice dinlemeye karşı bağışıklığı artırır. IP çoklu site sistemlerinde otomatik hücre yeniden seçimi (dolaşım) (isteğe bağlı)

Analog & Dijital

PD505LF, ETSI Dijital Mobil Radyo (DMR) standardına uygun olarak geliştirilmiştir. El telsizi geleneksel DMTR çalışmasını destekler ve ayrıca analog telsiz olarak da çalıştırılabilir.

Hytera PD505LF Lisanssız Dijital PMR Telsiz

Hytera PD505LF lisanssız dijital PMR telsizi, güçlü performansı ve kullanım kolaylığı ile dikkat çeker. UHF frekans aralığında (446,0 - 446,2 MHz) çalışan bu telsiz, işletmelerin etkili iletişimini desteklemek üzere tasarlanmıştır. Hytera PD505LF, dijital ve analog çalışma modlarıyla esneklik sunar. 32 kanal ve 3 farklı bölge ile işletmelerin özel iletişim ihtiyaçlarına uyum sağlar. Taşınabilir boyutları (115 × 54 × 27 mm) ve dayanıklı yapısı ile her ortamda kullanıma uygundur. 2200 mAh lityum iyon bataryası, uzun ömür ve dayanıklılık sağlayarak kullanıcılarına güvenilir bir iletişim deneyimi sunar. Frekans kararlılığı ise ± 0,5 ppm ile kesintisiz iletişim imkanı tanır.

Hytera PD505LF Lisanssız Dijital PMR Telsiz Fiyatları

Hytera PD505LF lisanssız dijital PMR telsiz fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak ve işletmenizin ihtiyaçlarına özel tekliflerimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size en uygun iletişim çözümlerini sunmak için buradayız."

Devamını Oku

Hytera PD505LF Lisanssız Dijital PMR Telsiz Teknik Özellikler

Frekans aralığı UHF 446,0 – 446,2 MHz
Desteklenen çalışma modları
Kanal Sayısı 32
Zone sayısı 3
Kanal aralığı 12,5 kHz (analog)12,5 kHz (dijital)
Çalışma Voltajı 7,4 V (nominal)
Batarya günlük kullanım süresi (5/5/90 görev süresi) yakl. 16 saat (dijital)
Standart Batarya 2200 mAh (lityum iyon Batarya)
Frekans Kararlılığı ± 0,5 ppm
Anten empedansı 50 Ω
Ebatlar (Y × G × D, antensiz) 115 × 54 × 27 mm
Ağırlık (anten ve standart Batarya ile) yakl. 260 g
  • Lityum iyon batarya
  • Kemer Klipsi
  • El kayışı
  • Güç adaptörü
Kullanım Alanı Görseli
Organizasyonlar
Kullanım Alanı Görseli
Konserler

Hytera PD505LF Lisanssız Dijital PMR Telsiz Kullananların Yorumları

Yorumlar

M.O

Mustafa O.

PD505LF telsizleri tercih ettik. Şık tasarımı, kullanım kolaylığı ve uzun pil ömrü sayesinde günlük operasyonlarda başarılı bir şekilde kullanıyoruz.

G.T

Gökhan T.

Acil durumlarda hızlı tepki vermemizi sağlıyor, aynı zamanda zorlu hava koşullarında bile güvenilir bir performans sunuyor.

M.C

Murat C.

PD505LF telsizlerini kullanmaya başladık ve öğretmenler arasındaki koordinasyonu artırmak için harika bir araç

Biz Kimiz

Çözüm Ortağınız

Bizimle İletişime Geçin!

Satın alma, kiralama, özel projelendirme ve keşif için Denge Telekom ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Çözümler

Kamu ve özel sektörde özellikle güvenlik, inşaat, enerji, altyapı ve ulaşım alanlarında sunmuş olduğu sayısız çözüm ile alanında eşsiz bir referans listesine sahiptir.

Yeniliklerin Öncüsü

Telsiz entegrasyonu alanında TETRA ve DMR teknolojilerinde hem multicast hem de simulcast çözümleri sunmaktadır. Yeni gelişen sayısal teknolojilerin ilk uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Neden Hytera?

Hytera sunmuş olduğu telsiz ürün ve teknolojileri ile dünya çapında tercih edilmektedir.

Teklif / Bilgi İste

Gönder
#BirlikteGeleceğeGüvenle