Sitede Ara
Telsiz Görseli

Hytera PNC360 Bas Konuş El Telsizi

PNC360 kompakt, kullanımı kolay bir LTE el telsizidir. Hücresel Ağ üzerinden PTT (PoC) sayesinde, hızlı ses iletişimi ve veri aktarımının yanı sıra LTE mobil radyo ağları (4G) WiFi üzerinden neredeyse sınırsız bağlantı sağlar. Yenilikçi iki yönlü telsiz, işletim dizilerini optimize etmek gibi çok çeşitli geniş bant uygulamaları için ideal çözüm platformudur ve profesyonel mobil telsizin (PMR) tüm avantajlarını daha fazla radyo kapsama alanı ve daha iyi ses kalitesi ile birleştirir.

Ürün Özellikleri Mevcut bütün geniş bant şebekelerini kullanır. Kolay kullanıma sahiptir. Çeşitli sesli çağrı özelliği.
Batarya
3100 mAh (Li-ion)
Çalışma Modları
-
Depolama Sıcaklık Aralığı
-30ºC ile +70ºC arası
Frekans Kararlılığı
-
Kanal Aralığı
-
Kanal Sayısı
-
Sıcaklık Aralığı
-20 ° C ile +60 ° C
Toza & Neme Karşı Koruma
IP54
Zone Sayısı
-

HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBUTÖRÜ

Telsiz Görseli

Öne Çıkan Özellikler

Kullanılabilirlik

PNC360, ticari olarak satılan bir SIM kart ve mevcut WiFi ağlarına bağlantı sayesinde mobil 4G telsiz kapsama alanını kullanarak her yerde basit, uygun maliyetli ve neredeyse sınırsız iletişimi mümkün kılar. Bu kombinasyon, özellikle iç mekanlarda ve daha büyük bina komplekslerinde geniş bant üzerinden güvenilir iletişim sağlar.

Güvenilirlik ve Sağlamlık

PNC360, MIL-STD-810 G standartlarını karşılar. 1,2 metre yükseklikten düşme testleri, cihazın dayanıklılığını doğrular. Bu ayrıca daha sert ortamlarda kullanım için de uygun hale getirir. Etkileyici pil kapasitesi uzun bir çalışma süresi sağlar. Akıllı telefon gibi mikro USB şarj işlevi sayesinde, cihaz hareket halindeyken her zaman ve her yerde şarj edilebilir. Ayrıca, PNC360 isteğe bağlı 6 üniteli bir şarj cihazı kullanılarak da şarj edilebilir.

Esneklik

Farklı ses aksesuarları hem Bluetooth hem de jak yoluyla kolayca bağlanabilir. Dahili GPS işlevi, konum tanıma ve planlamayı mümkün kılar ve gerçek zamanlı saat (RTC), çağrı geçmişinin görüntülenmesini sağlar.

Uygulamalar

PNC360, çok çeşitli uygulama çözümleri için ideal bir platformdur. Önceden yüklenmiş Android uygulamaları kullanışlı PoC hizmetleri sunar. Hytera ayrıca üçüncü taraf tedarikçilerin geliştirilmesi ve uyarlanması için açık bir API sunar. Önceden yüklenmiş uygulamalar, dağıtım programı tarafından uzaktan kapatılabilir veya yeniden etkinleştirilebilir.

Hytera PNC360 Bas Konuş El Telsizi

Hytera PNC360 Bas Konuş El Telsizi, işletmenizin iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için güçlü ve pratik bir çözümdür. GPS ve Bluetooth gibi gelişmiş özelliklerle donatılmış olan bu telsiz, 2G/3G/4G/4.5G GSM ağları üzerinden sınırsız kapsama alanı sunar. Sağlam ve hafif yapısıyla (185 gr), kullanıcıya taşınabilirlik ve kullanım kolaylığı sağlar. Kompakt tasarımı ve renkli ekranı (2.2 inç), Hytera PNC360'nın kullanımını daha kolay ve kullanıcı dostu hale getirir. LED fener özelliği ve konum geçmişi takibi gibi pratik özellikler, iş güvenliğini artırırken, yüksek batarya performansı sayesinde 18 saate kadar kesintisiz kullanım imkanı sunar. VOX özelliği ve toza, darbeye dayanıklı yapı, Hytera PNC360'nın zorlu çalışma ortamlarında güvenilirlik sağlamasını sağlar. Ayrıca, anlık uzaktan takip ve WiFi gibi özellikler, kullanıcılara geniş bir iletişim yelpazesi sunar.

Hytera PNC360 Bas Konuş El Telsizi Fiyatları

Hytera PNC360 Bas Konuş El Telsizi'nin fiyatları, sunduğu özelliklere, dayanıklılığa ve performansa bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Fiyatlandırma, satıcıya, bölgeye ve paket seçeneklerine göre değişiklik gösterebilir. En güncel fiyat bilgisini almak ve işletmenizin iletişim ihtiyaçları için en uygun çözümü bulmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Devamını Oku

Hytera PNC360 Bas Konuş El Telsizi Teknik Özellikler

Genel Özellikler

GPS, Bluetooth 2G/3G/4G/4.5G
GSM Ağları ile sınırsız kapsama*
Sağlam ve Hafif Yapı (185gr)
Kompakt Tasarım
Renkli Ekran (2.2?)
LED Fener
Konum Geçmişi Takibi
Yüksek Batarya Performansı
18 Saate Kadar Kullanım İmkanı
VOX Özelliği Var, Toza ve Darbeye Dayanıklı
Anlık Uzaktan takipSim Kart (m.t.m)
Wifi

Kullanım Alanı Görseli
Organizasyonlar
Kullanım Alanı Görseli
AVM
Kullanım Alanı Görseli
Depo Alanları
Kullanım Alanı Görseli
Lojistik
Kullanım Alanı Görseli
Güvenlik Firmaları
Kullanım Alanı Görseli
Ulaşım Sektörü
Kullanım Alanı Görseli
Taksi Durakları
Kullanım Alanı Görseli
Turizm Sektörü
Kullanım Alanı Görseli
Resmi Kurumlar

Hytera PNC360 Bas Konuş El Telsizi Kullananların Yorumları

Yorumlar

Y.T

Yıldırım Taş

Hytera PNC360 Bas Konuş El Telsizi, harika bir cihaz! Hafif ve taşınabilir yapısı, GPS ve Bluetooth gibi özelliklerle donatılmış. Renkli ekranı ve uzun pil ömrü ise gerçekten kullanışlı. Kesinlikle tavsiye ederim

A.Ç

Aras Çakmak

Hytera PNC360 Bas Konuş El Telsizi, gerçekten kullanışlı bir cihaz. Taşıması kolay ve renkli ekranı ve uzun pil ömrü, günlük kullanımda büyük bir avantaj sağlıyor.

Y.E

Yiğit Efe

Hytera PNC360 Bas Konuş El Telsizi, tam bir işbirlikçi! Hafif ve sağlam tasarımıyla mükemmel bir taşınabilirlik sunuyor.

Biz Kimiz

Çözüm Ortağınız

Bizimle İletişime Geçin!

Satın alma, kiralama, özel projelendirme ve keşif için Denge Telekom ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Çözümler

Kamu ve özel sektörde özellikle güvenlik, inşaat, enerji, altyapı ve ulaşım alanlarında sunmuş olduğu sayısız çözüm ile alanında eşsiz bir referans listesine sahiptir.

Yeniliklerin Öncüsü

Telsiz entegrasyonu alanında TETRA ve DMR teknolojilerinde hem multicast hem de simulcast çözümleri sunmaktadır. Yeni gelişen sayısal teknolojilerin ilk uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Neden Hytera?

Hytera sunmuş olduğu telsiz ürün ve teknolojileri ile dünya çapında tercih edilmektedir.

Teklif / Bilgi İste

Gönder
#BirlikteGeleceğeGüvenle