Sitede Ara
Telsiz Görseli

Hytera PNC380 Bas Konuş El Telsizi

PNC380 standart bir PMR telsizin özelliklerine sahiptir. Kullanımı son derece kolay LTE data el telsizidir. GSM şebeke üzerinden PTT (PoC) ile hızlı sesli iletişim kurmayı sağlar ve veri iletimini kolay hale getirir. Bunun yanı sıra LTE araçağları 4G ve WiFi üzerinden hızlı ve sınırsız denebilecek bir bağlantı sağlar. Tam tuş takımı, özel acil durum butonu ve net ses gibi klasik telsiz özelliklerini taşır. Geniş Band LTE uygulamaları, HD arka kamera, NFC fonksiyonu gibi yenilikçi özellikleri ile fark yaratır.

Ürün Özellikleri Kolay kullanım özelliği Kompakt ve ergonomik tasarım Uzun pil ömrü
Batarya
-
Çalışma Modları
-
Depolama Sıcaklık Aralığı
-
Frekans Kararlılığı
-
Kanal Aralığı
-
Kanal Sayısı
-
Sıcaklık Aralığı
-
Toza & Neme Karşı Koruma
-
Zone Sayısı
-

HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBUTÖRÜ

Cihaz Görseli

Öne Çıkan Özellikler

Temel & Pro

İki versiyonludur. Pro versiyonu 4G canlı video desteğine sahip bir HD kamera, NFC desteği, hızlı şarj ve fazla depolama alanı gibi ekstra özellikler sunmaktadır.

Güvenilirlik ve Sağlamlık

PNC370, MIL-STD-810 G standartlarını karşılar. 1,2 metre yükseklikten düşme testleri, cihazın dayanıklılığını doğrular. Bu ayrıca daha sert ortamlarda kullanım için de uygun hale getirir. Etkileyici pil kapasitesi uzun bir çalışma süresi sağlar. Akıllı telefon gibi mikro USB şarj işlevi sayesinde, cihaz hareket halindeyken her zaman ve her yerde şarj edilebilir. Ayrıca, PNC370 isteğe bağlı 6 üniteli bir şarj cihazı kullanılarak da şarj edilebilir.

Sağlam & Güvenli

IP67 derecesine göre Hytera PNC380 GSM Bas Konuş Telsiz toza ve suya dayanıklıdır. 30 dakika 1 metre kadar su geçirmezdir. 1,2 metreden düştüğünde dayanacak kadar sağlamdır.

Kesintisiz İletişim

Çeşitli operatörlerin WiFi ağlarının geniş kapsama alanından yararlanır. Bütün ülkede ve dünyada sorunsuz çalışır. PTT butonunu kullanarak anlık iletişim kurabilirsiniz. Tam tuş takımı ile ise full duplex telefon görüşmesi yapabilirsiniz. ( Telefon görüşmesi App ile.)

PNC 380 Bas Konuş Telsiz Tanıtımı

Hytera PNC380 Bas Konuş Telsiz Teknik Özellikler

  • Lityum iyon batarya
  • Kemer Klipsi
  • El kayışı
  • Güç adaptörü
Kullanım Alanı Görseli
Polis Teşkilatı
Kullanım Alanı Görseli
Güvenlik
Kullanım Alanı Görseli
Lojistik
Kullanım Alanı Görseli
Havaalanları
Kullanım Alanı Görseli
Organizasyonlar
Kullanım Alanı Görseli
Endüstri Sektörü

Hytera PNC380 Bas Konuş Telsiz Kullananların Yorumları

Yorumlar

İ.B

İbrahim Bakırcı

Kullanırken hiç zorlanmadığım kaliteli bir telsiz. Aldığım için pişman olmadım iletişim konusunda bize son derece kolaylık sağladı.

Y.S

Yunus Selvi

İşletmemdeki çalışanlar için satın almıştım. Herkese tavsiye edebileceğim güzel bir ürün. Çok memnun kaldım diyebilirim. Teşekkürler.

A.H

Alparslan Hakkı

Telsizlerin sağlamlığından hiç şüpheniz olmasın. Hem çok dayanıklı hem de iletişimi çok rahat sağlıyor.

Biz Kimiz

Çözüm Ortağınız

Bizimle İletişime Geçin!

Satın alma, kiralama, özel projelendirme ve keşif için Denge Telekom ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Çözümler

Kamu ve özel sektörde özellikle güvenlik, inşaat, enerji, altyapı ve ulaşım alanlarında sunmuş olduğu sayısız çözüm ile alanında eşsiz bir referans listesine sahiptir.

Yeniliklerin Öncüsü

Telsiz entegrasyonu alanında TETRA ve DMR teknolojilerinde hem multicast hem de simulcast çözümleri sunmaktadır. Yeni gelişen sayısal teknolojilerin ilk uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Neden Hytera?

Hytera sunmuş olduğu telsiz ürün ve teknolojileri ile dünya çapında tercih edilmektedir.

Teklif / Bilgi İste

Gönder
#BirlikteGeleceğeGüvenle