Sitede Ara
Telsiz Görseli

Hytera PNC550 Bas Konuş El Telsizi

PNC550 kompakt, kullanımı kolay bir LTE el telsizidir. Hücresel Ağ üzerinden PTT (PoC) sayesinde, hızlı ses iletişimi ve veri aktarımının yanı sıra LTE mobil radyo ağları (4G) WiFi üzerinden neredeyse sınırsız bağlantı sağlar. Yenilikçi iki yönlü telsiz, işletim dizilerini optimize etmek gibi çok çeşitli geniş bant uygulamaları için ideal çözüm platformudur ve profesyonel mobil telsizin (PMR) tüm avantajlarını daha fazla radyo kapsama alanı ve daha iyi ses kalitesi ile birleştirir.

Ürün Özellikleri Mevcut bütün geniş bant şebekelerini kullanır. Kolay kullanıma sahiptir. Çeşitli sesli çağrı özelliği.
Batarya
3100 mAh (Li-ion)
Çalışma Modları
-
Depolama Sıcaklık Aralığı
-30ºC ile +70ºC arası
Frekans Kararlılığı
-
Kanal Aralığı
-
Kanal Sayısı
-
Sıcaklık Aralığı
-20 ° C ile +60 ° C
Toza & Neme Karşı Koruma
IP54
Zone Sayısı
-

HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBUTÖRÜ

Telsiz Görseli

Öne Çıkan Özellikler

Kullanılabilirlik

PNC550, ticari olarak satılan bir SIM kart ve mevcut WiFi ağlarına bağlantı sayesinde mobil 4G telsiz kapsama alanını kullanarak her yerde basit, uygun maliyetli ve neredeyse sınırsız iletişimi mümkün kılar. Bu kombinasyon, özellikle iç mekanlarda ve daha büyük bina komplekslerinde geniş bant üzerinden güvenilir iletişim sağlar.

Güvenilirlik ve Sağlamlık

PNC550, MIL-STD-810 G standartlarını karşılar. 1,2 metre yükseklikten düşme testleri, cihazın dayanıklılığını doğrular. Bu ayrıca daha sert ortamlarda kullanım için de uygun hale getirir. Etkileyici pil kapasitesi uzun bir çalışma süresi sağlar. Akıllı telefon gibi mikro USB şarj işlevi sayesinde, cihaz hareket halindeyken her zaman ve her yerde şarj edilebilir. Ayrıca, PNC550 isteğe bağlı 6 üniteli bir şarj cihazı kullanılarak da şarj edilebilir.

Esneklik

Farklı ses aksesuarları hem Bluetooth hem de jak yoluyla kolayca bağlanabilir. Dahili GPS işlevi, konum tanıma ve planlamayı mümkün kılar ve gerçek zamanlı saat (RTC), çağrı geçmişinin görüntülenmesini sağlar.

Uygulamalar

PNC550, çok çeşitli uygulama çözümleri için ideal bir platformdur. Önceden yüklenmiş Android uygulamaları kullanışlı PoC hizmetleri sunar. Hytera ayrıca üçüncü taraf tedarikçilerin geliştirilmesi ve uyarlanması için açık bir API sunar. Önceden yüklenmiş uygulamalar, dağıtım programı tarafından uzaktan kapatılabilir veya yeniden etkinleştirilebilir.

Hytera PNC550 Bas Konuş El Telsizi

Hytera PNC550 Bas Konuş El Telsizi, işletmenizin iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için güvenilir ve gelişmiş özelliklere sahip bir seçenektir. LTE, WCDMA ve GSM gibi çeşitli ağlarla uyumlu olan bu telsiz, geniş kapsama alanı ve güçlü iletişim performansı sağlar. Ayrıca, WLAN ve Bluetooth gibi kablosuz bağlantı seçenekleriyle de donatılmıştır. GPS ve NFC gibi konumlandırma sistemleri, Hytera PNC550'nin kullanıcıların konumunu izlemesine ve takip etmesine olanak tanır. MP3, MP4, JPG, ve diğer birçok dosya formatını destekleyen cihaz, ses ve görüntü dosyalarının kolayca aktarılmasını sağlar. Dayanıklı yapıya sahip olan Hytera PNC550, IP68 standardında toz ve su geçirmezlik özelliğine sahiptir. Ayrıca, MIL-STD-810G askeri standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve 1.2 metreye kadar düşmelere dayanıklıdır.

Hytera PNC550 Bas Konuş El Telsizi Fiyatları

Hytera PNC550 Bas Konuş El Telsizi'nin fiyatları, sunduğu özelliklere, dayanıklılığa ve performansa bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Fiyatlandırma, satıcıya, bölgeye ve paket seçeneklerine göre değişiklik gösterebilir. En güncel fiyat bilgisini almak ve işletmenizin iletişim ihtiyaçları için en uygun çözümü bulmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Devamını Oku

Hytera PNC550 Bas Konuş El Telsizi Teknik Özellikler

Genel Özellikler

LTE FDD LTE: B1/B5/B7/B8/B20/B26/B27/B28 TDD LTE: B38/ B39/B40/B41
WCDMA B1/B3/B5/B8
GSM 850/950/1800/1900MHz
WLAN 2.4GHz, 802.11 b/g/n
Bluetooth BT 4.1
Konumlandırma Sistemi GPS (AGPS), Beidou/Glonass/ Galileo/Ağ
NFC Destek
Ses Formatı MP3: aacplus, eAAC, AMR-NB, AMR-WB, G-711, Windows medya sesi, (WMA) 9/10 Pro
Video ve Görüntü Formatı H.263, PO, H.264, BP/MP/ HP, MPEG-4, SP/ASP, DivX, 4x/5x/6x, VP8, VP9, ​​H.265, MP, JPG, GIF, BMP, PNG, WEbP

Çevresel Özellikler

Toz ve Su Geçirmez IP68 Standardı
Askeri Standart MIL-STD-810G
Düşme Direnci 1.2m

Kullanım Alanı Görseli
Organizasyonlar
Kullanım Alanı Görseli
AVM
Kullanım Alanı Görseli
Depo Alanları
Kullanım Alanı Görseli
Lojistik
Kullanım Alanı Görseli
Güvenlik Firmaları
Kullanım Alanı Görseli
Ulaşım Sektörü
Kullanım Alanı Görseli
Taksi Durakları
Kullanım Alanı Görseli
Turizm Sektörü
Kullanım Alanı Görseli
Resmi Kurumlar

Hytera PNC550 Bas Konuş El Telsizi Kullananların Yorumları

Yorumlar

Ö.K

Ömer Kayacı

Hytera PNC550 Bas Konuş El Telsizi, son derece etkileyici bir cihaz. LTE, WCDMA ve GSM gibi geniş bir ağ desteği sunarak iletişimde güvenilirliği artırıyor.

S.A

Selçuk Acar

Hytera PNC550, güçlü iletişim ve dayanıklı tasarımıyla öne çıkıyor. Geniş ağ desteği ve güçlü konumlandırma sistemi, zorlu koşullarda bile güvenilir iletişim sağlıyor.

M.Y

Melih Yıldız

Hytera PNC550, iletişimde en son teknolojiyi sunuyor. Dayanıklı tasarımı ve geniş ağ desteği ile her koşulda güvenilir iletişim sağlıyor.

Biz Kimiz

Çözüm Ortağınız

Bizimle İletişime Geçin!

Satın alma, kiralama, özel projelendirme ve keşif için Denge Telekom ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Çözümler

Kamu ve özel sektörde özellikle güvenlik, inşaat, enerji, altyapı ve ulaşım alanlarında sunmuş olduğu sayısız çözüm ile alanında eşsiz bir referans listesine sahiptir.

Yeniliklerin Öncüsü

Telsiz entegrasyonu alanında TETRA ve DMR teknolojilerinde hem multicast hem de simulcast çözümleri sunmaktadır. Yeni gelişen sayısal teknolojilerin ilk uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Neden Hytera?

Hytera sunmuş olduğu telsiz ürün ve teknolojileri ile dünya çapında tercih edilmektedir.

Teklif / Bilgi İste

Gönder
#BirlikteGeleceğeGüvenle