Sitede Ara
Telsiz Görseli

Hytera RD985S Telsiz Terminali

Dijital tekrarlayıcı RD985S gerçek bir çok yetenekli: Sadece analog ve DRM modlarında geleneksel radyo çalışmasını desteklemez, aynı zamanda DMR kanallı radyo sistemlerinde de kullanılabilir ve ayrıca DMR Simulcast ve Hytera XPT Sistemlerinde radyo kapsama alanından sorumludur .

Tekrarlayıcı, açık ETSI standardı Dijital Mobil Radyo (DMR) ile birlikte geliştirilmiştir ve teknik özellikleri sayesinde dijital radyoya giden yolda mükemmel bir arkadaşınızdır.

Ürün Özellikleri Çift mod ve otomatik değiştirme Askeri standartlara göre tasarım Çift mod
Batarya
-
Çalışma Modları
-
Depolama Sıcaklık Aralığı
-40 ° C ile +85 ° C
Frekans Kararlılığı
± 0,5 ppm
Kanal Aralığı
12.5 kHz
Kanal Sayısı
16
Sıcaklık Aralığı
-30 ° C ile +60 ° C
Toza & Neme Karşı Koruma
-
Zone Sayısı
-

HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBUTÖRÜ

Cihaz Görseli

Öne Çıkan Özellikler

PRO SYSTEM

Profesyonel radyo sistemlerinin kalbi Hytera’dan tüm tekrarlayıcılar IP modunda kapsamlı bir radyo ağına dijital modda bağlanabilir. Analog modda, tekrarlayıcılar arka arkaya birbirine bağlanabilir. Hem geleneksel analog hem de DMR modlarında (DMR Tier II), RD985 ve RD985S tekrarlayıcılar bir radyo sistemindeki RD625 ve RD965 tekrarlayıcılarla kullanılabilir.

UPDATE EDİLEBİLİR

Daha büyük zorluklar için yükseltilebilir RD985S tekrarlayıcı yalnızca geleneksel analog ve dijital modları değil, yükseltmeyle açılabilen diğer modları da destekler. DMR senkronizasyonu, DMR kanallı radyo veya Hytera XPT radyo sistemleri için bir baz istasyonuna yükseltilebilir. Bu, RD985S’nin büyüyen radyo projeleri için güvenli bir yatırım olduğu anlamına gelir.

FREKANS SPEKTURUMU

Frekans spektrumunun gelişmiş kullanımı TDMA teknolojisi sayesinde, analog veya dijital FDMA sistemlerinde olduğu gibi aynı kanalı iki kat daha fazla kullanıcı kullanabilir. Kısıtlı frekans kaynakları nedeniyle, bu önemli bir rahatlama sağlar ve sistem terminalleri ve lisansları için maliyetleri azaltır.

GÜVENLİ İLETİŞİM

Radyo iletişiminizi gizli dinlemeye karşı korumak için, RD985S tekrarlayıcı DMRA şartnamesine göre gelişmiş dijital şifreleme işlevlerine sahiptir. Varyanta bağlı olarak 40-, 128- veya 256-bit şifrelemeyi destekler. Hava ara yüzü ile şifreleme sinyalleri ve radyolar ve tekrarlayıcılar arasındaki iletişim verileri güvenilir koruma ile iletilir.

Hytera RD985S Telsiz Terminali Video

Hytera RD985S Telsiz Terminali Teknik Özellikler

  • Lityum iyon batarya
  • Kemer Klipsi
  • El kayışı
  • Güç adaptörü
Biz Kimiz

Çözüm Ortağınız

Bizimle İletişime Geçin!

Satın alma, kiralama, özel projelendirme ve keşif için Denge Telekom ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Çözümler

Kamu ve özel sektörde özellikle güvenlik, inşaat, enerji, altyapı ve ulaşım alanlarında sunmuş olduğu sayısız çözüm ile alanında eşsiz bir referans listesine sahiptir.

Yeniliklerin Öncüsü

Telsiz entegrasyonu alanında TETRA ve DMR teknolojilerinde hem multicast hem de simulcast çözümleri sunmaktadır. Yeni gelişen sayısal teknolojilerin ilk uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Neden Hytera?

Hytera sunmuş olduğu telsiz ürün ve teknolojileri ile dünya çapında tercih edilmektedir.

Teklif / Bilgi İste

Gönder
#BirlikteGeleceğeGüvenle