Sitede Ara
Telsiz Görseli

Hytera TF415 Lisanssız Analog Telsiz

Push2Talk TF415, tüm aile için telsiz arkadaşıdır. Push2Talk TF415, bir çift olarak gelir ve bu düzgün küçük telsizde oda monitörü işlevini kullanarak, doğrudan eller serbest veya hatta bir bebek monitörü olarak kutudan çıkar çıkmaz kullanılabilir.

Ürün Özellikleri Şarj edilebilir pili ile kullanımı kolay Kompakt ve uzun ömürlü Net LCD ekran ve işlev düğmeleri
Batarya
-
Çalışma Modları
-
Depolama Sıcaklık Aralığı
-
Frekans Kararlılığı
-
Kanal Aralığı
-
Kanal Sayısı
-
Sıcaklık Aralığı
-
Toza & Neme Karşı Koruma
-
Zone Sayısı
-

HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBUTÖRÜ

Telsiz Görseli

Öne Çıkan Özellikler

ÜCRETSİZ SESLİ ARAMA

Aynı kanalda kabin telsizlerini ayarlayın ve anında konuşmak için ahizenin yanındaki PTT (bas-konuş) düğmesine basın! Veya ahizesiz kullanım için VOX (sesle çalışan) işlevini kullanın.

AHİZESİZ KULLANIM

Sesli aramaları ahizesiz göndermek için VOX (sesle çalışan iletim) özelliğini kullanabilirsiniz, menü ayarlarından bu seçeneği seçmeniz yeterlidir.

EKRAN

Push2Talk TF415, oda monitörü olarak da ikiye katlanabilir. Bir bebek ya da odadaki diğer gürültü aktivitelerini denetlemeye yardımcı olması için menü ayarlarında bu seçeneği seçin.

ARAMA TONLARI

Diğer radyoya bir uyarı gönderin ve orada olduklarından ve çağrı almaya hazır olduklarından emin olmak için soğuk bir ton ayarlayın.

Hytera TF415 Lisanssız Analog Telsiz

Hytera TF415 lisanssız analog telsiz, kompakt tasarımı ve güçlü performansıyla dikkat çeker. Boyutları (146,5 x 54,5 x 31 mm) ve hafif yapısı (170 g) ile kullanıcılarına taşınabilirlik ve rahat kullanım sağlar. RF gücü 0,5 W olan bu telsiz, PMR446 frekans bandında çalışır ve iletişim mesafesini maksimum 6 km'ye kadar uzatır. 12,5 kHz kanal aralığı ve 8 kanal sayısı, işletmelerin iletişim ihtiyaçlarına uygun esneklik sunar. Hytera TF415'in güç kaynağı seçenekleri arasında ürünle birlikte verilen NiMH şarj edilebilir pil veya alternatif olarak kullanılabilecek 3 adet AA alkalin pil bulunmaktadır. Mavi renk seçeneği ile kullanıcılar, tarzlarını yansıtarak iletişim ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Hytera TF415 Lisanssız Analog Telsiz Fiyatları

Hytera TF415 lisanssız analog telsiz fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve uygun iletişim çözümlerimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz. Size özel tekliflerimizle iletişim ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmaktan memnuniyet duyarız.

Devamını Oku

Hytera TF415 Lisanssız Analog Telsiz Teknik Özellikler

Boyut

146,5 x 54,5 x 31 mm

Ağırlık

170 g

RF Gücü

0,5 W

İletişim Aralığı

Up to 6 km
Kanal aralığı

12,5 kHz

Kanal Sayısı

8

Güç kaynağı 1

NiMH şarj edilebilir pil (ürünle birlikte verilir)

Renk

Blue

Frekans Bandı

PMR446

Güç kaynağı 2

3 AA alkalin pil (birlikte verilmez)
  • Lityum iyon batarya
  • Kemer Klipsi
  • El kayışı
  • Güç adaptörü

Hytera TF415 Lisanssız Analog Telsiz Kullananların Yorumları

Yorumlar

S.K

Serhat K.

Hytera TF415 avcılıkta kullanılabilecek harika bir telsiz. Orman içinde geniş kapsama alanı sağlaması, av arkadaşlarımla iletişimi kolaylaştırıyor.

G.D

Gürkay D.

Kamp yapmayı seven biri olarak, TF415 telsizini kamp gruplarımız arasında iletişim kurmak için kullanıyoruz.

C.Z

Cem Z.

Turist rehberliği yapan biri olarak, Hytera TF415 telsiz benim için vazgeçilmez bir araç haline geldi. Teşekkürler Denge Telekom

Biz Kimiz

Çözüm Ortağınız

Bizimle İletişime Geçin!

Satın alma, kiralama, özel projelendirme ve keşif için Denge Telekom ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Çözümler

Kamu ve özel sektörde özellikle güvenlik, inşaat, enerji, altyapı ve ulaşım alanlarında sunmuş olduğu sayısız çözüm ile alanında eşsiz bir referans listesine sahiptir.

Yeniliklerin Öncüsü

Telsiz entegrasyonu alanında TETRA ve DMR teknolojilerinde hem multicast hem de simulcast çözümleri sunmaktadır. Yeni gelişen sayısal teknolojilerin ilk uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Neden Hytera?

Hytera sunmuş olduğu telsiz ürün ve teknolojileri ile dünya çapında tercih edilmektedir.

Teklif / Bilgi İste

Gönder
#BirlikteGeleceğeGüvenle