Sitede Ara

TAMAMLANAN PROJELERİMİZ

#BirlikteGeleceğeGüvenle

Türkiye’nin pek çok noktasında pek çok sektöre sunduğumuz telsiz haberleşme çözümlerimizle kesintisiz iletişim sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Tamamlanan Projeler

PROJELERİMİZ

İstanbul Havalimanı Haberleşme ve Telsiz Çözümleri

İstanbul Havalimanının Haberleşme ve Telsiz Çözümleri Denge Telekom’dan.
Dünya’nın en büyük 2. havalimanı olan İstanbul Havalimanı tercihini Denge Telekom’dan yana kullandı. Haberleşme ve telsiz çözümlerimizden faydalanarak kesintisiz iletişimi sağladılar.

Bursa Metro Tünel İçi Haberleşme Sistemleri

Bursa kent içi ulaşımı için oldukça önemli olan Bursa metro, tünel içi haberleşme telsizleri tercihini Denge Telekom’dan yaptı. Tünel içi telsiz haberleşme sistemlerimiz ile görevli personellerin gerek tünel içinde birbirleri ile haberleşebilmeleri gerekse tünel içinden merkez ofis ve yönetim ofisi ile görüşebilmeleri sağlanarak yaşanacak herhangi bir olası durumun önüne geçilerek kesintisiz iletişim mümkün hale getirilmiştir.

Elektrik Dağıtım Şirketleri Genel Sayaç Okuma ve Bas-Konuş Telsiz

Elektrik dağıtım şirketleri genel sayaç okuma ve bas-konuş telsiz tercihini Denge Telekom’dan yaptı. Mevcut tüm geniş bant şebekesini kullanan ve uzun pil ömrü özelliklerine sahip bas-konuş telsiz seçeneklerimizle gün boyu kesintisiz iletişim kurmanıza olanak tanıyoruz.

Burulaş Haberleşme ve Telsiz Çözümleri

Bursa Ulaşım Toplu Taşıma İşletmeciliği (BURULAŞ) Haberleşme ve Telsiz Çözümlerinde Denge Telekom’u seçti. Denge Telekom olarak sunduğumuz telsiz ve haberleşme çözümlerimizle Bursa’da da kesintisiz iletişim kurulmasına olanak tanıdık.

İBB İştirak Haberleşme ve Telsiz Çözümleri

5 ana sektörde toplamında 28 şirket ve 29502 çalışanı bulunan İBB İştirak Haberleşme ve Telsiz çözümlerinde Denge Telekom’u seçti. Sunmuş olduğumuz telsiz haberleşme hizmetimizle kurum ve çalışanların güvenliğini sağlarken, kesintisiz iletişim sağladık.

Şehir Hastaneleri Bas-Konuş Telsiz

Okmeydanı ve İkitelli başta olmak üzere şehir hastaneleri Bas-Konuş telsiz tercihini Denge Telekom’dan sağladı. Grup halinde iletişim kurmaya olanak tanıyan bas-konuş telsizler bas konuş özelliği sayesinde herhangi bir acil durumda hızlı ve basit iletişim kurulmasına olanak tanıdı.

Securitas PNC360S

53 ülkede güvenlik hizmeti veren Securitas telsiz tercihini Denge Telekom’dan yana kullandı. İnternet alt yapısını kullanan yeni nesil poc teknolojisine sahip PNC360S ile hem güvenliği hem de  kesintisiz iletişimi sağladılar.

Denge Telekom tecrübesi ve yönetim gücüyle; sunmuş olduğu haberleşme ve telsiz çözümleri ile sizler için kesintisiz iletişime mümkün kılmaktadır.

İletişime Geç
#BirlikteGeleceğeGüvenle