Sitede Ara

Telsiz Sistemleri

#BirlikteGeleceğeGüvenle

DÜNDEN BUGÜNE

DENGE TELEKOM

25+
YIL DENEYIM
5600+
TELSIZ SATIŞ
23+
TELSIZ KIRALAMA
500+
TAMAMLANAN PROJE
DENGE TELEKOM

Telsiz Sistemleri Nedir?

Telsiz sistemleri, kalabalık ortamların güvenliğini sağlamak ve kolay iletişim için üretilmiştir. Haberleşmeyi pratik hale getiren cihazlardır. Son teknoloji cihazlar, ses verilerini kusursuz bir şekilde karşı tarafa iletir. Ses iletimi radyo dalgaları aracılığıyla belirli frekans aralıklarında gerçekleşir. Telsiz sistemleri birçok sektörde kullanılmaktadır. Özellikle güvenlik ve endüstriyel alanlarlarda sıklıkla tercih edilmektedir. 

Ortak Kullanım Telsiz Sistemleri

Ortak kullanımlı telsiz sistemleri;  güvenlik hizmetleri, inşaat ve işletmelerin haberleşmesini sağlayan teknolojilerdir. Okth hizmetleri, işletmede ekonomik ve hızlı bir iletişim sağlar. Telsiz sistemleri aynı anda herkesin sürdürülebilir bir iletişim kurmasına imkan verir. Geniş mesafe iletişime ihtiyaç duyan kurumlar, Okth sistemlerini kullanmaktadırlar. 

Devamını Oku

Analog Röle Aktarıcı Sistemleri

Analog röle aktarıcı sistemleri, analog sinyalleri kablosuz olarak karşı tarafa aktarır. Tek frekans üzerinden tek kanal çalışmasına imkan sağlar. Frekans tone sistemi, güvenli bir iletişim sunar. Basit teknolojisi sayesinde kullanımı oldukça pratik ve kolaydır. Fiyat performans özelliği nedeniyle tercih edilmektedir. 

Devamını Oku

Dijital Röle Aktarıcı Sistemleri

Dijital röle aktarıcı telsiz sistemleri, profesyonel haberleşme teknolojisidir. Acil durumlar ve askeri uygulamalarda kullanılmaktadır. Dijital teknolojisi, güvenli ve kesintisiz bir iletişim sağlar. Veri şifreleme, mesajlaşma, konum, dijital ses kodlama özellikleriyle sıkça tercih edilmektedir. 

Devamını Oku

Kapalı Alan Telsiz Haberleşme Sistemleri

Kapalı alan haberleşme sistemleri, geniş ve büyük alanlarda kullanılan kablosuz haberleşme sistemleridir. Sürdürülebilir kaliteli bir iletişim sağlar. Metro, demiryolu, alışveriş merkezleri, hastaneler ve fabrikalarda kullanımı uygundur. Son teknoloji özellikler ile donatılan telsizler özellikle acil durumlarda kesintisiz ve hızlı bir iletişim imkanı sunar. 

Devamını Oku

Geniş Alan Telsiz Sistemleri

Geniş alan telsiz haberleşme sistemleri; endüstriyel işletmelerde, maden, havaalanı ve liman gibi alanlarda kullanılır. Geniş açık hava alanlarında güçlü bir iletişim sağlar. Birden fazla telsiz istasyonuyla kesintisiz bir iletişim verimi sağlanır. Telsizler, IP tabanlı sistemler ile birlikte birleştirilerek iletişim aralığı genişletilebilir. Geniş alan telsiz sistemlerinin kullanımı için lisans gerekmektedir. 

Devamını Oku

Tünel Haberleşme Sistemi

Tünel haberleşme sistemleri, güvenli bir iletişim sağlar. Karayolu tünelleri, metro hatları ve demiryolu tünelleri yapımında iletişimi sağlamak amacıyla kullanılır. Özellikle acil durumlar için kesintisiz ve güçlü bir bağlantı imkanı sunar. Telsiz istasyonları farklı yerlere konumlandırılarak kişiler arası sağlam bir bağlantı kurulur.

Devamını Oku

Network Haberleşme Sistemleri

Network haberleşme sistemleri, analog ve dijital teknolojiyle donatılmıştır. Yerel alan ağları, geniş alan ağları, kişisel alan ağları ve büyük kent alan ağları olarak 4 farklı alana ayrılır. Profesyonel kullanım için uygundur. Dijital teknolojisi; kaliteli ses iletimi ve yüksek güvenlik sağlar. 

Devamını Oku

ROIP Merkezi Sistemleri

Radio Over IP (ROIP); internet, intranet ve LAN üzerinden haberleşme imkanı sunar. Profesyonel verimli bir iletişim sağlar. Endüstriyel ve ticari şirketlerin haberleşme sistemleri için tercih edilir. Son teknoloji altyapısı sayesinde uzak mesafe iletişimleri kolaylaştırır. 

Devamını Oku

Radio Frekans Sistemleri

RF telsiz altyapı sistemleri, uzak mesafe haberleşme teknolojisidir. Kablosuz bir şekilde 100 km’ye kadar iletişim sağlar. Dijital teknolojisi; yüksek kaliteli anten, verici ve alıcı cihazlarını içerir. Çeşitli endüstriyel alanlar için kullanımı uygundur.

Devamını Oku

Bina İçi Telsiz Sistemleri

Bina içi haberleşme sistemleri, pratik bir iletişim ağı sağlar. Haberleşme sistemi, acil durumlarda, günlük işlerde bağlantıyı güçlü kılmak için tasarlanmıştır. İletişim yetersiz kaldığı anlarda RF altyapı telsiz aracılığıyla sistemler güçlendirilmektedir. 

Devamını Oku

Biz Kimiz

Çözüm Ortağınız

Bizimle İletişime Geçin!

Satın alma, kiralama, özel projelendirme ve keşif için Denge Telekom ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Çözümler

Kamu ve özel sektörde özellikle güvenlik, inşaat, enerji, altyapı ve ulaşım alanlarında sunmuş olduğu sayısız çözüm ile alanında eşsiz bir referans listesine sahiptir.

Yeniliklerin Öncüsü

Telsiz entegrasyonu alanında TETRA ve DMR teknolojilerinde hem multicast hem de simulcast çözümleri sunmaktadır. Yeni gelişen sayısal teknolojilerin ilk uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Neden Hytera?

Hytera sunmuş olduğu telsiz ürün ve teknolojileri ile dünya çapında tercih edilmektedir.

Teklif / Bilgi İste

Gönder
#BirlikteGeleceğeGüvenle