Sitede Ara

HASTANE TELSİZİ

BAS KONUŞ TELSİZİN AVANTAJLARI

UZUN SÜRE KULLANIM
PARAZİTSİZ NET SES
HARİTADA KONUM TAKİBİ
GENİŞ KAPSAMA AĞI
SABİT ÜCRET İLE SINIRSIZ KONUŞMA
LİSANSSIZ TELSİZ

Hastanelerin Güvenliği İçin Telsizler

Hastaneler gün içerisinde pek çok kişinin ziyaret ettikleri alanlar olup, stres seviyesinin de bir hayli yüksek olduğu yerlerdir. Hastalar, hasta yakınları ve doktorların güvenliği için telsizler olaya anında müdahale etme açısından önem taşımaktadır.

Hastaneler ve Sağlık Ekipleri İçin Telsizler

Hastanelerde çalışan güvenlik görevlileri; hastalar, hasta yakınları ve hastane çalışanlarının güvenliğini sağlamakla yükümlü kişilerdir. Herhangi bir acil durumda grup içinde iletişim kurulmasını sağlayan bas konuş telsizler ile birbiriyle iletişime geçen güvenlik görevlileri ve sağlık ekipleri yaşanan herhangi olumsuz bir olaya anında müdahale ederek hayat kurtarabilir.

Hastaneler İçin Telsiz Fiyatları

Denge Telekom hastaneler için telsiz kiralama ve telsiz satış hizmeti vermektedir. Hastanelerde yer alan güvenlik görevlileri ve sağlık ekipleri için çok geniş bir telsiz yelpazesi bulunmaktadır. Bu telsiz ürünlerinden ihtiyacınıza yönelik telsiz tercihinde bulunabilirsiniz. Telsiz kiralama ya da telsiz satış işlemi için uygun fiyatlı, güvenilir çözüm ortağı Denge Telekom’u tercih edebilirsiniz. Denge Telekom ilk günden bugüne hastanelerde güvenliğin sağlanması ve acil bir durumda olaya anında müdahale edebilmek adına telsiz kiralama ve satış hizmetinde tercih edilen bir firmadır.

#BirlikteGeleceğeGüvenle

HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

DENGE ELEKTRONİK GÜVENCESİYLE

SINIRSIZ KONUŞMA VE KAPSAMA ALANI

Grup halinde iletişim için uygundur.
Uzun pil ömrü sayesinde gece ve gündüz 7/24 kullanabilirsiniz.
Bas-konuş özelliği sayesinde kolay bir şekilde ekiple iletişime geçersiniz.
Uygulamalar için uygun alt yapıya sahiptir.
Güvenlik görevlileri ve sağlık ekiplerini zorlamayan kolay kullanım özelliğine sahiptir.
İyi bir ses kalitesine sahiptir.
#BirlikteGeleceğeGüvenle