Sitede Ara

HAVAALANI TELSİZİ

BAS KONUŞ TELSİZİN AVANTAJLARI

UZUN SÜRE KULLANIM
PARAZİTSİZ NET SES
HARİTADA KONUM TAKİBİ
GENİŞ KAPSAMA AĞI
SABİT ÜCRET İLE SINIRSIZ KONUŞMA
LİSANSSIZ TELSİZ

Havaalanları için Telsizler

Telsiz kullanımının yoğun olduğu alanlardan biri havaalanlarıdır. Hem güvenliği sağlamak adına hem de haberleşme adına telsizler bu sektör için büyük önem taşır. Havaalanında çalışan kişilerin birbirinden haberdar olması için telsiz kullanmaları gerekmektedir. Çünkü havaalanları genel olarak büyük alanlara kuruludur ve haberleşme için telsize ihtiyaç vardır.

Havaalanları için Bas Konuş Telsizler

Profesyonel telsizler güncellemeler ile uyumlu telsizler olduğu için bu sektörle uyumlu telsiz çeşitlerinden biridir. Ayrıca bataryaları oldukça uzun ömürlüdür. 7/24 çalışan havaalanlarında vardiya sürelerinin ihtiyaçlarını karşılar. Ses açısından yüksek bir kaliteye sahiptir ve bu gürültülü ortamlarda bile kullanımını sağlar. Özellikle havaalanlarının yoğun olduğu saatlerde ve uçak kalkış seslerinin yakından duyulduğu yerlerde kullanıma uygundur.

Havaalanları için Telsiz Fiyatları

Denge Telekom Havaalanları için telsiz kiralama ve telsiz satışı hizmeti veren bir firmadır. Havaalanları için ihtiyacınıza yönelik telsiz çeşitlerini inceleyerek haberleşme adına büyük bir adım atabilirsiniz. Uygun fiyatlı telsiz kiralama ve satış hizmeti alarak kesintisiz iletişim sağlayabilirsiniz. Denge Telekom kurulduğu günden bugüne havaalanlarının güvendiği bir çözüm ortağıdır ve sorumluluğunun farkındadır.

#BirlikteGeleceğeGüvenle

HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

DENGE ELEKTRONİK GÜVENCESİYLE

SINIRSIZ KONUŞMA VE KAPSAMA ALANI

Her an her yerde basit iletişim kurmayı sağlar.
Grup halinde iletişim kurmak için uygun ortam.
Telefon çekim kapasitesinin olmadığı alanlarda bile çekim gücüne sahiptir.
Uygulamalar için uygun alt yapıya sahiptir.
Uzun pil ömrüne sahiptir ve vardiya boyunca çalışmaya devam eder.
Sürüş esnasında taksicileri zorlamayan kolay kullanım özelliğine sahiptir.
#BirlikteGeleceğeGüvenle