Sitede Ara

İNŞAAT FİRMALARI TELSİZİ

BAS KONUŞ TELSİZİN AVANTAJLARI

UZUN SÜRE KULLANIM
PARAZİTSİZ NET SES
HARİTADA KONUM TAKİBİ
GENİŞ KAPSAMA AĞI
SABİT ÜCRET İLE SINIRSIZ KONUŞMA
LİSANSSIZ TELSİZ

İnşaat Firmaları İçin Telsizler

Şantiye alanları; inşaat malzemelerinin bulunduğu ve inşaatın yapımında kullanılan tüm teknik ekipmanların,insan gücünün yer aldığı alanlar olması bakımından telsizler şantiye alanlarında tercih edilen cihazlardır. Çok geniş alanlara sahip olan şantiye alanlarında şantiye şefi , mühendisler ve  diğer çalışanlarla kesintisiz iletişim sağlamak adına telsiz sistemlerinden faydalanılmaktadır. 

Şantiye Görevlileri İçin Bas-Konuş Telsizler

İnşaat firmalarında görülen şantiye şefi ve diğer şantiye görevlileri için anlık iletişim önem taşımaktadır. Grup halinde iletişim kurmaya olanak tanıyan bas-konuş telsiz sistemleri şantiye şefi ve diğer şantiye görevlilerinin aynı anda  iletişim kurmasına olanak tanırlar.  Tek elle kullanıma elverişli olan bas-konuş el telsizleri şantiye görevlilerinin hızlı bir şekilde iletişim kurmasına olanak tanır. Şantiye görevlilerinin bas-konuş telsiz sistemlerini tercih etmesindeki diğer bir etken de  basit ve kolay iletişimi mümkün kılmasının yanı sıra oldukça sağlam bir yapıya sahip olmasıdır.

İnşaat Firmaları İçin Telsiz Fiyatları 

Denge Telekom inşaat firmaları için Hytra markalı telsiz satış ve kiralama hizmeti vermektedir. İnşaat firmaları için sunduğumuz telsiz fiyatları çeşidine göre farklılık göstermektedir. Uygun fiyatlı telsiz kiralama ve satış hizmeti ile Denge Telekom kurulduğu günden bugüne inşaat firmalarında yer alan şantiye görevlilerinin güvendiği bir çözüm ortağıdır.

#BirlikteGeleceğeGüvenle

HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

DENGE ELEKTRONİK GÜVENCESİYLE

SINIRSIZ KONUŞMA VE KAPSAMA ALANI

Grup halinde iletişim kurmak için uygun ortam.
Uzun pil ömrüne sahiptir ve vardiya boyunca çalışmaya devam eder.
Her an her yerde basit iletişim kurmayı sağlar.
Uygulamalar için uygun alt yapıya sahiptir.
Telefon çekim kapasitesinin olmadığı alanlarda bile çekim gücüne sahiptir.
Şantiye çalışanlarını zorlamayan kolay kullanım özelliğine sahiptir.
#BirlikteGeleceğeGüvenle