Sitede Ara

Kamu ve Resmi Kurum Telsizleri

BAS KONUŞ TELSİZİN AVANTAJLARI

UZUN SÜRE KULLANIM
PARAZİTSİZ NET SES
HARİTADA KONUM TAKİBİ
GENİŞ KAPSAMA AĞI
SABİT ÜCRET İLE SINIRSIZ KONUŞMA
LİSANSSIZ TELSİZ

Kamu Kurumları ve Resmi Kurumlar İçin Telsizler

Telsizlerin yaygın olarak kullanıldığı bir diğer alanda kamu kurumları ve belediyelerdir.. Kurum içinde ve/veya kurumlar arasındaki  haberleşmeyi sağlamak adına telsiz cihazları büyük önem arz etmektedir.Telsiz sistemlerinin acil durumlardaki etkin ve kolay  kullanımı kamu ya da resmi kurumlarda çalışan görevlilerin kesintisiz haberleşmesine olanak tanımaktadır. 

Kamu Personelleri İçin Bas-Konuş Telsizler

Kamu personelleri için anlık iletişim oldukça önemlidir. Grup halinde iletişim kurmaya olanak tanıyan bas-konuş telsizler tek elle kullanıma elverişli olduğu için kamu personellerinin  hızlı bir şekilde iletişim kurmasına olanak tanırlar. Bas-konuş telsiz sistemlerinin uzun pil ömrü sayesinde gün boyu bir aksaklık yaşanmadan iletişimde kalabilirsiniz. İşlevli fonksiyonları sayesinde belediye görevleri gibi pek çok elemanın işini kolaylaştıracak bu telsizler kolay kullanım özelliği ile de herkes tarafından rahatça kullanılabilir araçlardır.

Kamu Kurumları ve Resmi Kurumlar İçin Telsiz Fiyatları 

Denge Telekom, belediyeler için telsiz kiralama ve telsiz satışı hizmeti veren bir firmadır. Belediye görevlileri için sunulan Hytra markalı telsiz çeşitlerinden sizin için uygun olanı seçerek ister kiralama hizmetimizden faydalanabilir, ister satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlı telsiz kiralama ve satış hizmeti ile Denge Telekom kurulduğu günden bugüne belediyelerin güvendiği bir çözüm ortağıdır.

#BirlikteGeleceğeGüvenle

HYTERA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

DENGE ELEKTRONİK GÜVENCESİYLE

SINIRSIZ KONUŞMA VE KAPSAMA ALANI

Anlık iletişimi mümkün hale getirir.
Grup halinde iletişim kurmak için uygun ortam
Her an her yerde basit iletişim kurmayı sağlar.
Uzun pil ömrüne sahiptir ve vardiya boyunca çalışmaya devam eder.
Uygulamalar için uygun alt yapıya sahiptir.
Kolay kullanımı sayesinde kamu personellerinin hızlı bir şekilde iletişim kurmasına olanak tanır.
#BirlikteGeleceğeGüvenle